Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ez Jennifer Aniston eddigi legkínosabb ruhaválasztása - fotó

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 29. 13:48
Két éve epedve várja a világ, hogy Angelina Jolie és Brad Pitt végre összeházasodjon. Erre azon a napon, amikor hivatalosan is bejelentik, hogy házasok, Jennifer Aniston terhesnek ható ruhaválasztásával kerül a címlapokra. Véletlen lenne?

Nők Lapja Café: Ez Jennifer Aniston eddigi legkínosabb ruhaválasztása - fotó
  1. 2014. augusztus 30. 10:297.

    És akkor mi van, ha J.A. terhes?

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-29  13:48
  2. 2014. augusztus 30. 07:356.
    Ez egyértelműen terhes has. Az is lehet, hogy álterhes, mert annyira akar már gyereket. Vagy pedig szándékosan kitömi valamivel, hogy félrevezesse az embereket.
  3. 2014. augusztus 29. 22:505.

    Jennifer a kockaarcával sosem volt szépség.


    A dekoltázsa nagyon gáz, meg a ruha anyaga tiszta 80-as évek.


    Angelina meg nem a gyerekei miatt veszett össze az apjával,régóta nincsenek jóban,azóta,amióta az öreg  elhagyta AJ anyját és fütyült rá és a tesójára gyerekkorában.


     


    Egyébként könyörgött neki eleget Brad Pitt,hogy szüljön,nem akart,meg fontosabb volt neki az a fantasztikus karrierje(ami nincs is,mióta megszűnt a Friends)

    előzmény:
    Sissi52 (3)
    2014-08-29  14:04
  4. 2014. augusztus 29. 16:374.

    Semmi baj Jenny stylistjével. Olyan ruhát vesz fel, amilyet akar. Miért is kéne neki az exférjével és annak nejével foglalkoznia? Hát a helyében engem is marhára hidegen hagynának. Én sem szoktam egyeztetni senkivel, hogy milyen ruhát veszek fel. Kivéve persze, ha valami hivatalos ceremóniára megyek. Egyébként meg nem érdekel, ki mit böfög hozzá. Jenny szerintem sokkal szebb, mint Angelina Jolie. Régen jól nézett ki, de már annyira lefogyott, hogy rettenetes. Jennifer - dacára, hogy idősebb Anglinánál - szerintem sokkal nőiesebb, csinosabb. Egyébként meg szerintem nem terhesnek ható a ruha, hanem tényleg terhes.

  5. 2014. augusztus 29. 14:043.

    Hulyeseg az egesz. Ha valaki ennyire raer. Kivanok boldogsagot Angelinaeknak, bar szeritem nincs ram szukseguk. Az apjara persze, hogy megharagudott,mert azt mondta neki, micsoda okorseg annyi gyerek. Szerintem is, de az apja minek szol bele es minek ilyen durvan.


    Jennifer meg persze, hogy nem akar es sosem akart gyereket az alakja miatt. O szereti a cirkuszolast. Brad is azert valt el tole, mert hiaba konyorgott legalabb egy gyerekert. Aztan jott Angelina.


    Jennifernek meg asajat anyja mondta, hogy Jennifer csunya, mit akar. Ezert is nem beszeltek nagyon hosszu ideig.


    Orult az egesz vilag, tele beteg emberekkel.

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-29  13:48
  6. 2014. augusztus 29. 13:482.
    Na már ez is olyan mint a furulyaszó! Csak messziről szép!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top