Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hogy adjam bölcsődébe az ételallergiás gyerekemet?

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 28. 13:20
Nagy és felelősségteljes döntés. Érdemes-e? Leírom a történetünket, mert egyrészt elég extrém, másrészt ha van még valaki, aki hasonló problémákkal küzd, annak talán segítséget nyújthat neki a megoldásunk.

Nők Lapja Café: Hogy adjam bölcsődébe az ételallergiás gyerekemet?
  1. 2014. augusztus 28. 20:085.

    Én simán beadtam anno a fiamat 10 hónaposan, tejfehérjeallergiás volt. Minden kaját én vittem neki, mert ugye még a virsliben is tejpor van. Ott meg szépen megettették, semmi gond nem volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (4)
    2014-08-28  19:57
  2. 2014. augusztus 28. 19:574.

    Sehogy. Maradjon otthon.


    Egyáltalán, minek kell egy picit bölcsődébe adni?!

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-28  13:20
  3. 2014. augusztus 28. 18:353.

    Ez hulyeseg, a bolcsode beveszi az etelallergias gyereket -ha van ferohely, ugye- es biztositja az etkezest is. Ugyanigy az ovoda es az iskola is. Mondjuk nem bemondasra, vinni kell az orvosi igazolast az allergiarol. 

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-28  13:20
  4. 2014. augusztus 28. 13:202.
    Hasonló cipő. Az meg senkit sem érdekel, hogy létezik olyan, hogy esélyegyenlőség. Ja, a másik, ami tetszik, hogy féláron jár a gyereknek a közétkeztetés, mivel tartósan beteg. A mi?!? Az a közétkeztetés, amit nem kap, mert ételallergiás? Szóval összefoglalva: jogszabály mondja, fel kell venni, el kell látni, ráadásul féláron, jogszabály mondja, közétkeztetés mellett nem lehet saját kaját bevinni, a gyakorlat ezzel szemben az, hogy fel sem akarják venni, ha mégis, nekem kell az étkeztetést megoldanom. Még jó, hogy vannak jogszabályaink......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top