Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milliós ajánlatot kapott Bangó Margit

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 28. 09:29
A Blikk információi szerint saját műsort kap a Nóta TV-n Bangó Margit.

Nők Lapja Café: Milliós ajánlatot kapott Bangó Margit
  1. 2014. augusztus 28. 12:285.

    Nagyon szeretem a muvesznot, garatulalok n eki, biztosan erdekesebb lesz mint a gyozike musorai.

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-28  09:29
  2. 2014. augusztus 28. 10:454.

    A régi beszélgetős müsorokat nagyon kedveltem /volt pl. a Szulák Andreának is, a Jakupcsek Gabriellának is /utóbbinak ma is van a ridikül, szoktam nézni tetszik! / de volt több beszélgetős müsor is régebben, kár hogy lesöpörték ezeket a jó kis müsorokat ezek a nullaikus berki-győzi féle müsorok. Inkább nézem a hamarosan adásokba kerülő Bangó Margit beszélgetős müsort, ahogy olvastam a blikkben népszerü hirességekkel /is/ mint ezeket a nivótlan agyament győzis bohockodásokat!

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-28  09:29
  3. 2014. augusztus 28. 09:353.
    Mindig is sejtettem, hogy ez a Bangó Margit Kossuth-díjas énekesnő rendkívül szerény, de hogy ennyire!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  4. 2014. augusztus 28. 09:292.
    Ezek a szegény TV adók sírnak,hogy reklámadót kell fizetni,de 100 milliókat fizetnek egyes celebeknek ha új műsort csinálnak.Ne sírjítok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top