Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cáfolja a pletykákat Bárdos András

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 28. 06:12
Hazatért Amerikából Bárdos András és családja - írja a Blikk.

Nők Lapja Café: Cáfolja a pletykákat Bárdos András
  1. 2014. augusztus 30. 08:527.
    Miért olyan antipatikus nekem ez a házaspár. Talán azért, mert láttam őket "élőben" ?
  2. 2014. augusztus 28. 13:256.

    Ezt a keményen tanulást nem kell azért eltúlozni. Egy magyar-történelem szak még nem az orvosi egyetem, nem is agysebészet vagy kutató. Azt meg mindenki tudja, hogy hátszél nélkül hiába kopogtat az ember a TV-nél...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (5)
    2014-08-28  11:20
  3. 2014. augusztus 28. 11:205.

    Baromi nagyot tévedsz, attól, hogy dúl benned az irigység, ne húzd fel magad, mert árt a szépségednek. Bárdosék nem celebek és nem tartják magukat sztároknak, nem is akarják, hogy egy lapon említsék őket a Bálint Toncsi félékkel, mert annál sokkal intelligensebbek, műveltebbek.


    Senkinek nem mondták el, hogy Amerikába mennek, nem is tartozik senkire, a bulvár nyomozott utánuk, mert egy jó szándékú magyar 10 ezerért lefotózta őket a Blikknek New Yorkban az állatkertben. Az illető költse orvosra, 10 ezerért az anyját is eladná némelyik kedves magyar honfitársunk.


    Ráadásul Bárdosék nem hírolvasók, csak szerinted, mert forr az epéd. Bárdos egyetemi tanár és rektorhelyettes a Színművészeti Egyetemen, továbbá a HÍR24 esti híradó főszerkesztője a Story4-en, valamint író, több regénye jelent már meg,  Máté Kriszta oknyomozó riporter és ő is tanít az egyetemen. Utánuk lehet csinálni. A pénzükből meg oda utaznak hónapokra, ahová jónak látják. Mindenki nem lehet minimálbéres közmunkás, hogy téged boldoggá tegyen a nyomoruk tudata.


    És igenis aki megteheti, taníttassa külföldön a gyerekeit, nehogy már a Hoffmann Rózsa félék, mondják meg, hogy melyik az az egy tankönyv, amiből megtanítják nekik az átírt történelmet, valamint  Semjén, Simicska, Rogán, Kósa és Lázár-félék tegyék kötelezővé a hittant, vagy kötelezzék az ő erkölcseik szerinti erkölcstanra a gyerekeket az iskolában.


    Szeretnél te olyan "prosztinger" (csal téged idézlek)lenni, mint ők, csak hát azért keményen kell tanulni sok évig, utána meg megdolgozni érte.Nem sikerül mindenkinek. 


     


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-28  06:12
  4. 2014. augusztus 28. 10:484.

    Én mindig is kedveltem Bárdosékat!

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-28  06:12
  5. 2014. augusztus 28. 06:573.
    bubu9 - miért izgatod fel Magad egy médiakiváncsiság, média túlzás miatt.
    Nem veszed észre, hogy már megint az izgága sajtó pletykál, találgat, firkálgat feleslegesen.

    Ha valaki Amerikába megy nem azt jelenti, hogy kint is akar maradni, a firkászok fújják fel - főleg uborkaszezonban - a semmit. Nyaraltak és kész.

    A hírmondó- főleg Ők ketten - sokkal többet érnek, mint a celebek, tehát ezt a két dolgot nem hasonlítanám össze.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  6. 2014. augusztus 28. 06:122.
    az ilyen emberek csak itthon sztarok kulfoldon le sem tojnak oket egyszeru hirolvasok de magyarorszagon mar celebek-sotet egy orszag az ahol mar egy hirbemondo is celebnek minosul!
    ki a f88t erdekli hogy hova akarjak a kolykeiket jaratni-mar megint a rongyrazos prosztinger magyar hogy bezzeg ok megtehetik hogy kulfoldon jarjanak a gyerekeik iskolaba na es???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top