Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Világsztárt szerződtetett Rubint Réka és Schobert Norbi

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 27. 12:04
Nyaralás Olaszországban, iskolakezdés, tőzsde, táborszervezés - jelenleg ezen dolgok körül forognak Rubint Réka gondolatai. De nemcsak erről beszélgettem vele a minap.

Nők Lapja Café: Világsztárt szerződtetett Rubint Réka és Schobert Norbi
  1. Torolt_felhasznalo_462920
    Torolt_felhasznalo_462920
    2014. augusztus 30. 10:278.
    AKI A CSILLAGOKAT KÖPKÖDI,ARRA ELŐBB-UTÓBB RÁSZAKAD AZ ÉG...
    /SZÉP CSALÁD!/
  2. 2014. augusztus 28. 08:297.
    Nem lehetnek valami büszkék a harmadik gyermekükre (mert ugye három van !?). A kicsiről meg a nagyobbról megemlítik a híreket, de mi van a kisNorbival? Kicsit túlsúlyos, kicsit túlkoros, legalábbis az osztálytársaihoz képest.
    Azért ő is megérdemelné, hogy a szüleinek időnként az eszébe jusson!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  3. 2014. augusztus 28. 07:166.
    Miért kell "világsztárt szerződtetni"? Náluk nagyobb világsztárt én speciel nem ismerek. Kiről készült több fotó a világ legkülönbözőbb helyszínein, mint róluk? Mégha mind selfie is. Mások a hely szépségét szokták külföldön megörökíteni, igaz ők is, mert ha odamennek, ők maguk a hely szépségei.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  4. 2014. augusztus 27. 15:125.
    "csak ő meg én" , s folytattam is, milyen szerelem ez ország-világ előtt? Vajon a moderátornak miért nem tetszett???
    A szerelem öröm, kedves, meglepetésekkel teli, s egyéni, mindenki a saját párjával, s nem a médiában!

    Vagy G.Zs. nem így látja, hogy törölték a továbbiakat???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  5. 2014. augusztus 27. 12:224.
    Már valamilyen üzletükkel - ahogyan olvashattuk - több ezer embert vágtak át, most vajon mire készülnek?
    Egyék, vigyék, akik hülyék!

    >>csak ő meg én
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  6. 2014. augusztus 27. 12:103.
    Gwyneth Paltrow a világsztár?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  7. 2014. augusztus 27. 12:042.
    Szerintem Gwyneth Paltrow:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top