Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Durva vádak érték a Hajdú-Sarka házaspárt

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 23. 07:34
Négy tortát kapott Hajdú Dávidka a születésnapjára, ezzel kivívva sokak ellenszenvét - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Durva vádak érték a Hajdú-Sarka házaspárt
  1. 2015. március 19. 13:1134.

    előzmény:
    Catilina (33)
    2015-03-17  16:39
  2. 2015. március 17. 16:3933.

    Hát mit gondolsz te, kapásból tudom én, hogy hányadika van, és milyen évet írunk? :)


    És egyáltalán: megnézem, hogy mikori a cikk? Az sem érdekel, mi van benne, csak megláttam a címét, és azt hittem, bebűnöztek...


     

    előzmény:
    Lédienn (32)
    2015-03-13  20:04
  3. 2015. március 13. 20:0432.


    Igen,kattintás után bárki láthatja,hogy régi a topik,a témája is aktualitását vesztette.


    Éppen ezért számomra döbbenetesek ezek a most írt durva,gyűlölködő kommentek,majd' egy évvel később. Többségét most törölték is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738096 (30)
    2015-03-13  15:30
  4. 2015. március 13. 16:5031.

    A nevezett házaspár olyan se hús, se hal....tényleg nem tudok semmit találni rajtuk, ami érdekes. (engem legalábbis nem érdekel) Egyek a sok közül, akik abból élnak jól, hogy celebek, és ez annyiból áll, hogy pletykák tartják felszínen x % ember érdeklődését. Mit lehet durván beszólni nekik? A legdurvább, hogy semmilyen.

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-23  07:34
  5. Torolt_felhasznalo_738096
    Torolt_felhasznalo_738096
    2015. március 13. 15:3030.

    ..és te mit keresel itt? Láthattad, hogy ez egy régi cikk.

    előzmény:
    Lédienn (29)
    2015-03-13  14:07
  6. 2015. március 13. 14:0729.

    Gondolom senkinek nem tűnt fel,hogy ez a topik tavaly augusztusi és akkor is érdektelenség miatt alig volt rá komment,most meg már aktualitását vesztette.


    Igaz,a cikkben szereplőket azóta is és folyamatosan lehet utálni és ennek hangot is adni,szóval ahogy itt olvasható,az utálat most is aktuális. Amúgy én sem kedvelem őket,de közel egy évvel ezelőtti témára visszamenőleg pocskondiázni,dehonesztáló kommenteket írni?!

  7. 2015. március 13. 13:1128.
    Hajdú Pínek nincs elől foga? Inkább azzal foglalkozzon, mint a 4 tortával.
  8. 2015. március 12. 19:2927.

    Mondasz valamit. Bár én most elvonatkoztattam a konkrét cikktől (ami - amint látom - már elég régi). Hány, de hány embert lehetne elítélni, utálni azért, amije van. A főnököm gyerekeinek olyan telefonjuk van, hogy darabja 80 pár ezer forint és sutty.... így törték össze egy szempillantás alatt. Kaptak másikat. Most utálnom kéne őket, mert nekem meg 14000,- Ft-os butatelefonom van? Ugyan már... Nekem jó ez az olcsó telefon is. Az meg nem zavar, hogy másnak drágább van. Attól nekem nem lesz rosszabb semmi. Meg a nyaralás is: az idén mennek céges útra (Kuba), majd a nyáron a családdal Törökországba. Ezen kívül minden nyáron 1-2 hét Balatonon, apartmanban, és elég gyakran mennek wellnesselni. Most utálnom kéne őket? Minek, megdolgoztak a pénzükért. Ők legalább tudnak élni, nem a fejük alá teszik. Ha van pénzem, én is megyek, ha nincs, itthon maradok, ennyi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745162 (26)
    2015-03-12  19:11
  9. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2015. március 12. 19:1126.

    Hihetetlen, hogy 4 torta ilyen felháborodást tud kiváltani. Miért ne kaphatna 4 vagy akár 10 tortát is egy 4 éves gyerek. Mindenki annyit enged meg magának, amennyire lehetősége van. Nem irigykedni kell, hanem értékelni azt, hogy szeretetben nőnek fel a gyerekek. Sarka Kata pedig gyönyörű és nagyon jó anya. A negatív, gonoszkodó, rosszindulatú, irigy ember pedig inkább magába nézzen, hogy megtett-e mindent a saját boldogulásáért, vagy csak a csodát várta egész életében. Lehetetlen nincs csak tehetetlen.


    Ez a házaspár sem csinál mást, mint sok millió ember, kipakolja a netre a családi képeit. Akinek nem tetszik ne nézze, vagy ne olvassa róluk a cikkeket. 

  10. 2015. március 12. 15:2425.

    Nem értem viszont, milyen „durva vádakról” van szó. Azt hittem kamiont loptak! O.o

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-23  07:34
  11. 2015. március 12. 14:5124.

    „Akkor éljenek a politikusaink is sokáig kenyéren és vízen, mert 3,3 millió ember él a létminimum alatt, ők meg milliárdosok. Ne csináljon nemzeti esküvőt az Orbán lánya sem, mert mások meg éheznek?!” 


    Hát bizony nagy többségük szerintem nyugodtan élhetne kenyéren és vizen, valami jól elzárt helyen (bár akkor meg nemzetközi botrányt csinálnának belőle, hogy szegény bűnözőknek nincs tortájuk sem!), igazán rászolgáltak! És valóban: egy politikus gyermeke se csináljon „nemzeti” esküvőt! Mitől lenne Orbán Ráhel nemzetibb, mint Kiss Jolán adatrögzítő? A nemzet ünnepelje az ünnepeit, ne a politikusait meg azoknak a pereputtyát!


    Egyébként annyiban igazad van: demagógia, hogy amíg szegény van, a gazdag is éljen rosszul. Egyrészt a gazdagság relatív, valakinek az is eszméletlen rongyrázás, ha elmész egy hónapban egyszer szórakozni, másnak meg sokkal magasabban van ez a kategória.


    Visszatérve a politikusokhoz azért egy körre: míg Sarka Katáéktól mondjuk nem elvárás, hogy szerények legyenek (miért lenne az, hisz kik is ők? – egyszerű emberek, nem választotta őket senki, nem tartoznak senkinek semmivel, én is kirakhatok bármilyen képet a közösségi oldalamra), egy politikustól az. Egy politikus ugyanis RÉSZBEN(!) felelős az országában élő emberek jólétéért (azért a „részben” mert nem mindegyik egyforma arányban, ugye, és nem mindenkinek a személyes boldogulásáért, csak az országban biztosított gazdasági lehetőségekért). Éppen ezért a politikusnak szerényebbnek ILLIK mutatnia magát, mint egy üzletembernek, felkapott sztárnak stb.

    előzmény:
    Qkorika (5)
    2014-08-23  10:01
  12. 2015. március 12. 13:0023.
    Nagyon szomorú,hogy ez az IQ bajnok Sarka Kata értetlenkedik.Bár ha valakinek csak ennyi esze van,akkor érthető.Persze nem ártana már valamit le is tenni az asztalra...
  13. 2014. augusztus 24. 21:5822.

    De jó, hogy én tudok pogácsát sütni, így jut az unokámnak is belőle. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

    előzmény:
    duli fuli (3)
    2014-08-23  08:49
  14. 2014. augusztus 24. 20:5621.
    Nálunk is előfordult, hogy két szülinapi torta volt mert a nagyszülők is hoztak egyet. Nincs ebben semmi rossz. Isten éltesse sokáig a kis legényt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  15. 2014. augusztus 24. 19:3520.
    Mintha a pár esküvői fotójának (2. kép) bal felső sarkában Rákosi apánk mosolyogna a templomajtóban!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_500751
    Torolt_felhasznalo_500751
    2014. augusztus 23. 22:0819.
    Nem a kisfiú 4 tortája a "gond"... ennek a legtöbb ember útálatát kiváltó házaspárnak az örökké szerepelni vágyása, ehhez még a gyerkőcöt is felhasználják, ezeknek örökké valamiért címlapon kell szerepelni... érthetetlen, undorító, szerintem már az ország nagy része útálja őket... HÁNYINGERt keltő ez a mindent elsöprő feltűnési viszketegség, ami ebben a két emberben van... a gyerkőcöket viszont csak sajnálni lehet, mert ilyen szülői viselkedés mellett mindenki őket fogja utálni az iskolában, erre nem gondolnak a visszataszítóan viselkedő, magukról mindent "közhírré" tévő szülők??? Nem CSAK "villogni" kell tudni, hanem úgy is viselkedni, hogy a gyerekeket majd ne közösítsék ki, ne útálják a szülők miatt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  17. 2014. augusztus 23. 20:1718.

     


    "Addig, amíg 4 millió!!! bizonytalanságban élő magyar emberről beszélünk," Nem, nem, ilyen nincs. Nem is lehet. Most olvastam ugyanis egy másik topicban, ahol a gyerekvállalásra biztatnak boldog-boldogtalant, hogy nem kell pénz a gyerekneveléshez, csak szeretet!! Szóval nem lehet probléma, ha nincs pénz tortára, egyébre. Majd a szeretet pótolja. Azt mondják az okosok, hogy ahol az isten báránykát ad, legelőt is ad mellé. Vagy akkor mégsem?


    Egyébként meg kár a tortát irigyelni. Az a legkevesebb. Ennél ezerszer nagyobb kiadások merülnek fel egy gyerek felnevelésekor. Ha valaki már egy tortánál megakad, ott komoly gondok vannak. Mindegy, várják csak a legelőt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (14)
    2014-08-23  14:26
  18. 2014. augusztus 23. 17:2417.
    Nem kell magyarázkodni. De mivel nem tartozik senkire, ezért a sajtóban sem kell közzétenni. Ha nem tudják meg illetéktelenek, nem is fogják roszallani. Ennyi!
    Amíg szinte mindent kiteregetnek magukról, ne várják, hogy az emberek velük együtt örömködnek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  19. 2014. augusztus 23. 16:4116.

    Akiknela torta a szenzacio. Eleg primitivseg. Jo nekik, hogy annyira billiardosok. Talan penzbol van nekik billiard, jo nekik, de hogy egyebbol nem sok van?

    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-23  07:34
  20. 2014. augusztus 23. 15:0515.

    Nem tudhatod előre, hogy milyen anyagi helyzetben leszel, mire a gyereked x éves lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (13)
    2014-08-23  11:48
  21. 2014. augusztus 23. 14:2614.
    Addig, amíg 4 millió!!! bizonytalanságban élő magyar emberről beszélünk, meglehetősen gusztustalan azzal dicsekedni, hogy 4 tortát kap a gyerek! Van olyan gyerek, nem is kevés, aki húsra vágyik e jeles napon,mert máskor nem jut neki!
    Nem a gyereket veszi a köz szájára, nem tehet ő arról,hogy ilyen primitív szülei és keresztszülője vannak.
    Kíváncsi lennék Zsófikára,mire vitte volna, ha nem az az apja,aki!
    Ha nem intézi el neki a zsíros állást egy egyre primitívebb sorozatba!
    És vajon mekkora kört kell szájjal alakítani
    hogy szépség/?/királynőből milliomos feleség legyen valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  22. 2014. augusztus 23. 11:4813.

    Szégyellje magát az szülő aki egy pogácsát tud csak venni a gyerekének. Minek annak egyáltalán gyerek, ha lemondásra szüli?

    előzmény:
    duli fuli (3)
    2014-08-23  08:49
  23. 2014. augusztus 23. 11:3512.
    Rázzák a rongyot a rohadékok.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  24. 2014. augusztus 23. 11:3411.
    Őszintén egy félmilliárdot érő házban, ahol a medence került 100 millióba, nem tökmindegy hány tortája van? Az értéktelenen fennakadni, a valós luxust nem észrevenni...
    Rengeteg milliárdos nem rakja ki, sőt tagadja, a celebek mindenhol mások, és szerintem nincs is annyijuk, mint amennyit láttatni szeretnének...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top