Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kenyeret és cirkuszt! - kell még nekünk tűzijáték?

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 21. 12:52

  • ,,Már annyira unom ezt a durrogtatást!"

  • ,,Én is, de a 7 éves unokaöcsém imádja"

  • ,,És miért kell a kerületnek külön is tűzijátékot tartani?"

  • ,,És mi lesz a rakétákkal, ha esik?"


- szerkesztőink gondolatai a hagyományos augusztus 20-ai tűzijátékról.

Nők Lapja Café: Kenyeret és cirkuszt! - kell még nekünk tűzijáték?
  1. 2014. augusztus 21. 17:035.

    A magam részéről meg vagyok sértve, hogy nem a Gellért-hegy tetejéről lőtték fel a rakétákat!


    Akkor látszott volna az egyik ablakunkból is, így csak azok élvezhették, akik odamentek a rakpartra.


    Mi indokolta, hogy a Gellért-hegy kimaradt? Attól még lövöldözhettek volna a hajókról, meg a Lánchídról.


     


    Nem tudom, miért kellett így szervezni, mikor nekünk van egy erre alkalmas, egyedülálló, impozáns hegyünk a város közepén, nem úgy, mint a többi lapos városnak (London, Párizs).


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  2. 2014. augusztus 21. 14:064.

    Demagógia rulez!


     


    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-08-21  12:52
  3. 2014. augusztus 21. 14:013.

    Hosszasan lehetne sorolni hol mire dobják ki teljesen feleslegesen a pénzt, amikhez képest a tűzijáték már hasznosnak tűnik, pl. a foci, a felcsúti stadion pedig drága hab a tortán....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-21  12:52
  4. 2014. augusztus 21. 12:522.
    Én tényleg utálom ha felesleges dolgokra dobja ki az állam a pénzt (pl. stadionok egy olyan sportnak, ami csecsemő szinten van itthon), de úgy gondolom a tűzijáték hagyomány és ez a magyarok legnagyobb ünnepén nem felesleges. Ennyi "csoda" kell egy évben. Nem ezen a 160 millión fog megszegényedni az ország...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top