Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dán dogra támadt a csöpp csivava - videó

N?k Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 19. 10:57
A 12 hetes csivava, Lilly bátran vette fel a harcot a nála sok számmal nagyobb dán doggal. Nem semmi ez a kislány!

Nők Lapja Café: Dán dogra támadt a csöpp csivava - videó
  1. 2014. szeptember 28. 22:1111.

    :)

    előzmény:
    Nina230 (3)
    2014-08-19  11:10
  2. 2014. szeptember 28. 22:1010.

    Sziasztok!Bocsi,hogy csak így belecsöppenek a fórumba,de nekem is 1 hónapja van egy most már 4 hónapos kan kis csivavaám.Akit az egész család imád...Nem gondoltam volna,hogy ennyire lehet szeretni egy állatot,főleg nem lakásban tartani..hát lehet..:)Nem akarták elhinni az ismerőseim ill. a család,hogy én állatot vettem a lakásba. A mi kis kutyusunkat 2 hét alatt sikerült szobatisztaságra nevelni ill. nagyon engedelmes szófogadó stb..csak jót tudok róla mondani csak gondozás,foglalkozás kérdése az egész..Minden kutya agresszív ha úgy bánnak vele...


    Sajnos most lehet beteg a kiskutyánk..holnap el is viszem állatorvoshoz,ugyanis hörög ill. öklendezik..remélem nincs nagy gond..nagyon aggódok..Ha valaki járt már így pár jó tanácsot elfogadnék..ill. minden érdekel ami a gondozásukkal,nevelésükkel,etetésükkel kapcsolatos,nagyon "új"kutyus tulajdonos vagyok és első állatom..:)Köszi előre is..

    előzmény:
    *Álommanó* (6)
    2014-08-19  14:04
  3. 2014. augusztus 19. 20:309.
    Öhmm..neveltem már agresszív staffit kezesbáránnyá:) Úgy, hogy 2 menhely is lemondott róla..biztosan nem értek a kutyákhoz:D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  4. 2014. augusztus 19. 14:248.
    Pedig ők pontosan a kissé túltenyésztés áldozatai és valóban gyenge az idegrendszerük. Nem én találtam ki, egy róluk szóló ismeretterjesztő műsorban volt erről szó.

    Teljesen felelsleges homokba dugni a fejünket, ilyen és kész. Úgy kell vele bánni és elfogadni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (7)
    2014-08-19  14:17
  5. 2014. augusztus 19. 14:177.
    Vannak heves vérmérsékletű, sok enerigával rendelkező kutyák, mint a csivava, és a TERRIEREK.
    Ha valaki annyira utálja a csivavákat, mert állítólag "idegbetegek", akkor ilyen ürüggyel nyugodtan szóvá lehet tenni a terriereket is. Mindkét fajta nagyon energikus, és emellett nagyon önfejű, általában magának való fajta.
    De egyik sem idegbeteg!
    Idegbeteg a rossz / vagy semmilyen neveléstől, vagy a túltenyésztéstől lesz egy élőlény.

    A videóban szereplő kutya mint már írtam, se nem harcias, se nem idegbeteg kutya, egyszerűen csak egy eleven, játékos, oldott kölyök. Aki ennyire nem képes megkülönböztetni a játékos viselkedést és az idegességet, az ne is tartosn kutyát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  6. 2014. augusztus 19. 14:046.
    Sokan hiszik azt a csivavákról, hogy idegbetegek, pedig ez nem igaz. Csak a sok hüle gazdi felejti el, hogy a csivava is egy kutya, tehát nevelni kell/ene/, akárcsak a többi kutyát.
    Nem lehet egyetlen kutyafajtáról sem bármit általánosságban kijelenteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (2)
    2014-08-19  10:57
  7. 2014. augusztus 19. 13:045.
    Bátor kis kölyök Bár mindegyiket így szocializálnák... Az idegbeteg valahol máshol kezdődik (lásd Youtube: Devil, vagy crazy Chihuahua)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (4)
    2014-08-19  12:06
  8. 2014. augusztus 19. 12:064.
    A gond csak az, hogy ez a kölyök csak ugyan úgy játszik, mint bármilyen
    másik kölyökkutya. Semmi kórosat nem mutat, nem támad, és legfőképpen
    nem idegbeteg.
    Az 1. hozzászóló nagyon érthet a kutyákhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  9. 2014. augusztus 19. 11:103.
    De kis idegbeteg.. :) Ők ilyenek,így szeretjük őket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  10. 2014. augusztus 19. 10:572.
    Ez is tanúsítja, hogy milyen idegbetegek a csivik. Ha felnő, csak rosszabb lesz. Ellenben a doggal, aki csak nézi, hogy mi baja lett annak a kis vakaréknak. Soha nem vennék csivavát, soha nem is akartam, legfeljebb ha életveszélyben van..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     

Címlap

top