Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem kért az RTL Klub ajánlatából Csobot Adél

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 9. 13:40
Állítólag az elfoglaltságai miatt nem vállalta a felkérést.

Nők Lapja Café: Nem kért az RTL Klub ajánlatából Csobot Adél
  1. 2015. augusztus 3. 22:0013.
    Adélkának fontos a "kultúra", így a Life Networkon sarkakatával "kulturálódnak"......ma pl. hogy hozzuk helyre az eltört szemfestékünket c. épületes műsorral volt látható......................kb. celeb vagyok.....műsorral azonos színvonalon!!!!
  2. 2014. augusztus 19. 15:1812.
    Én örvendek, hogy Adélkának a jövője és a kultúra a fontos, nem pedig a szennyedékben dagonyázni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  3. 2014. augusztus 10. 20:5011.
    Adélka aranyos lány. Nem tudom mi a fas..nak kell őt bas...tni. Az a celebes műsor pedig egy rakás szar.
  4. 2014. augusztus 10. 19:5810.

    Véletlen nyomtam a "tetszik" gombra Linánál.


     


    Nagyon utálod Te ezt a lányt, de vajon miért???


     


    Szerintem semmi okot nem adott rá.


     


    Annak meg örülök, hogy "bearanyoztam" a napodat egy jó nevetéssel.


     


    Kitartást, holnapra is tarts egy kis mosolygást, nem árt az, jó ha van a tarsolyban.


     


     


    Üdv: K.

    előzmény:
    LINA (8)
    2014-08-10  12:24
  5. 2014. augusztus 10. 12:329.
    Aztaaa! Ez tényleg hatalmas teljesítmény,nagyobb dolog,mint mondjuk doktorálni. NEKI!

    Adélkát csak a határon túliak nyomják,mer' mit elért az a jány ott magyarba,itthol meg semmit' ,csak Magyarországon a kutyának sem kell/ett/.
    előzmény:
    Qkorika (5)
    2014-08-09  22:54
  6. 2014. augusztus 10. 12:248.
    "A "nagyobbakat" nem nagyon merték volna kikezdeni.

    Okos lány, helyes a döntése!!!"    

     
    Ez ma itt a legjobb vicc! 

    Adélka már rég lejáratta magát nemcsak versenyzőként,hanem "műsorvezetőként" is. Ki is vágták onnan is. Egyetlen értelmes mondatot sem képes mondani,csak mórikálja magát,eszelősen vigyorog.

    Versenyzőként a mentora sem tudott vele mit kezdeni a tehetségtelensége,fenékrázása,idióta röhögcsélése miatt. Hangja átlagos,tehetsége zéró. Arca viszont annál nagyobb,mint minden hozzá hasonló felkapaszkodni vágyó kis senkiknek.
    EZÉRT NEM KELL a "komolyabaknak" sem.
    Már többször pofára esett,de ő az,aki semmiből nem tanul és tovább égeti magát.


    előzmény:
    Kata41 (4)
    2014-08-09  19:23
  7. 2014. augusztus 10. 07:447.
    A simaheréjűt megkérdeztétek már? Esetleg a nőverő Győzit?
  8. 2014. augusztus 10. 06:116.
    Adélt,lehet szeretni és nem szeretni...,okos lány!
  9. 2014. augusztus 9. 22:545.
    A sztárlány első éve érettségizik. 2013-ban érettségizett volna, de egy évet halasztott, matamatika-informatika szakra járt. Lehet utána csinálni. Nem adja a nevét egy ilyen szemét műsorhoz. Nincs megsértődve, hanem esze van, nem váltja aprópénzre a képességeit. Ez nálunk ritkaság. Okos lány.
    Alhatsz nyugodtan, addig se irkálsz.
    előzmény:
    torma antalné (2)
    2014-08-09  13:40
  10. 2014. augusztus 9. 19:234.
    Nagyon okos, nem akarja kiröhögtetni magát. Azért kérték fel, mert nincs elég jelentkező erre az ócska műsorra. Tehát nem bántani kell Őt, hanem elismerni okosságát!!! Nem a pénz vezérli, visszautasította ezt az ocsmány műsort. A két badar rajta csámcsogott volna egész idő alatt - a Vadon, meg a Sebestyén. A "nagyobbakat" nem nagyon merték volna kikezdeni.

    Okos lány, helyes a döntése!!!
  11. 2014. augusztus 9. 14:193.
    Hogy oda ne szaladják már az elfoglaltságtól. Az RTL Klub behozta,hogy leégesse a hazai versenyzőket és meg akarta vele nyeretni az X-Faktort . De szerencsére a nézők jóvoltából nem jött be és most meg van sértődve.
    De mitől sztár meg mitől híresség hisz még semmit nem tett az asztalra.
  12. 2014. augusztus 9. 13:402.
    Hanyadik éve is érettségizik a sztárlány? Végre letette! Most már nyugodtan alszom. :D

Címlap

top