Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

10 milliós meglepetésbulit szervezett férjének Vajna Tímea

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 2. 06:26
Kaszkadőrshow-val, zsonglőrökkel, szambatáncosokkal és óriási tűzijátékkal lepte meg szülinapos férjét Vajna Tímea a budai Várban.

Nők Lapja Café: 10 milliós meglepetésbulit szervezett férjének Vajna Tímea
  1. 2014. augusztus 2. 19:1614.
    Ahogy elnézem az "úri társaságot" valahogy nem is sajnálom, hogy én nem voltam ott. Tíz milla ide vagy oda, eléggé szedett vedetten néztek ki. Pcsányi ruhákban állig feltornázott mellü botladozó nap szépei...., hasas kopasz mogulok.... a Tónival meg nem tudom ki ment, de az autóból sem volt hajlandó kiszállni.
    Ha látom ezt az Andyt, mindig az jut eszembe, hogy kuporog egy ketrecben és két pofára tömi magába a mogyorót. Tényleg egy szuszogó hörcsög. Kívánok neki legalább ötven évet még a szépszégeszen szép Timeja oldalán. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-02  06:26
  2. 2014. augusztus 2. 19:1013.

    Én azért arra is kiváncsi lennék miért tartózkodik nálunk ez az elhízott film"guru".


    Nem mer visszamenni az Ő  amerikájába? Mehetne de szuperszónikus géppel.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-02  06:26
  3. 2014. augusztus 2. 18:3512.
    ......sajnos nem tudja elvenni feleségül az összes szegény magyar lányt, a kis szuszogó hörcsög, így a többinek marad a Damu Roland, örülhetnek, nemsokára kiszabadul.
  4. 2014. augusztus 2. 18:3511.
    ......sajnos nem tudja elvenni feleségül az összes szegény magyar lányt, a kis szuszogó hörcsög, így a többinek marad a Damu Roland, örülhetnek, nemsokára kiszabadul.
  5. 2014. augusztus 2. 18:3510.
    ......sajnos nem tudja elvenni feleségül az összes szegény magyar lányt, a kis szuszogó hörcsög, így a többinek marad a Damu Roland, örülhetnek, nemsokára kiszabadul.
  6. 2014. augusztus 2. 16:409.
    Biztos kétkezi munkával verejtékezve kereste meg a 10 milliót, amit egy buli alatt elherdált. Hülye p.csa, aki kérkedik is, és semmit, de tényleg semmit nem tett hozzá az anyagi javakhoz.


    Kedves NLC! Tényleg ennyi? Ördög Nóra, Schoberték, Győzike meg a Vajnáék? Most ez komoly???
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-02  06:26
  7. 2014. augusztus 2. 14:008.
    bizony ezeket a kérdéseket nap mint nap felteszem magamban...ez egy színvonalas újság volt. ha blikkre vagy borsra vágyom akkor azt olvasom.
    és a facebbokról bemásolt képeket sem értem.azt is meg tudom ott nézni ha akarom
    itt olvasni szeretnék jó cikkeket,önálló gondolatokat de ez sajnos egyre ritkább
    előzmény:
    sherpa01 (7)
    2014-08-02  11:00
  8. 2014. augusztus 2. 11:007.
    Szeretném tudni, a Nők Lapjának nincs önálló gondolata?! Minden áldott nap a Blikkből vagy a Borsból vesznek át bulvár híreket. Ennyire lezüllött ez az újság?!Régen azért ez egy színvonalas lap volt... Ennyire nincs téma, tényleg?!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-02  06:26
  9. 2014. augusztus 2. 08:556.
    Nem olvastam el a cikket, nem tudom miről szól, de úgy érzem a Norbi párost most ezek cserélték le. Állandóan olvashat róluk az akit érdekel, ezek is kezdenek uncsik lenni! Kínlódnak még egy kicsit aztán majd elválnak.
  10. 2014. augusztus 2. 08:135.
    Jót nevettem, "meglepetés 10 millás bulit szervezett a férjének....", mindezt Vajna pénzén. Arra lennék kíváncsi, hogy saját pénzéből mennyit költött a "szuszogó hörcsögre".....:)
  11. 2014. augusztus 2. 07:334.
    Unalmas már ez a ribi és vén férje. Nem kéne hivalkodni, örülnie kéne és kussba lennie. Milliók éheznek az országba, egyik napról a másikra élünk. Fulladjon bele a "szerelme" pénzébe.
  12. 2014. augusztus 2. 06:523.
    Mivel Palácsik nem dolgozik - csak szórja a pént - hatalmas meglepetés lehetett Vajna pénzéből bulit csapni.
    Az én tündérlányom a kerek évfordulómra /na, nem 70/ saját keresetéből lepett meg egy hajóuttal, na, az igen, az meglepetés volt, s nagyon kellemes, s értékes!!!!!

    Csodálom, hogy a firkászok kihagyták, hogy "nagy a szerelem"!!! Ennyi pénzért hogyne lenne "nagy"!!!
  13. 2014. augusztus 2. 06:262.
    Mekkora öröm lehet Vajnának, hogy a saját pénzéből kapott egy bulit. Mert gondolom ennek a p*csának nem volt ennyi pénze, hogy ajándékot vegyen a Mikulásnak.

Címlap

top