Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Támadás az utcán

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 31. 11:43
Mit várhatunk a rendőrségtől és a mentőszolgálattól, ha megtámadnak minket az utcán?

Nők Lapja Café: Megtámadtak egy nőt - Mit lép a mentős, a kórház és a rendőrség?
  1. 2014. július 31. 16:367.
    Most vagy én értettem félre valamit, vagy Te. Szerintem itt nem gyerekről volt szó, hanem felnőtt nőről.
    előzmény:
    pcsilla (3)
    2014-07-31  11:49
  2. 2014. július 31. 16:276.
    "A kórház sajtóosztálya jelezte, hogy megkapta a levelünket, ám választ a mai napig nem küldtek.
    ...
    ... hogy milyen
    változásokra, segítségre lenne szüksége a traumatológiának ahhoz, hogy .... Tőlük sem érkezett válasz."


    Nem tudom, igaz-e a tortenet, d basszus, ezeket az embereket azert fizetik, hogy valaszoljanak a sajtonak.

    Mi a fenet csinalnak munkaidoben?
    Ez az, ami felhaborit - es talan ezert keringenek eu-t lejarato tortenetek.

    Mert azok, akiket a kozpenzbol azert fizetunk, hogy ezekre reagaljanak, azok egyszeruen nem dolgoznak meg a penzukert.

    Ha nem reagal, ha nem cafol, akkor megis mit gondoljanak az emberek? Azt, hogy az eloadott tortenet bizony igaz es sz..nak ra, hogy valtozhtatni kellene a helyzeten.




     



    előzmény:
    asztanaviszta (4)
    2014-07-31  12:05
  3. 2014. július 31. 13:555.
    A János kórházban tényleg ez a szokás.
  4. 2014. július 31. 12:054.

    Megint egy egészségügyet lejárató cikk.


    Természetesen név nélkül.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-31  11:43
  5. 2014. július 31. 11:493.
    Sajnos még nincs veszélyérzetük a gyermekeknek, megértem én a gyermeket hogy haza szeretett volna menni, mert miért ne lehetne ilyen gondolata, csak még nem tudják felmérni,hogy akár el is ütheti őket egy autó, biciklis, vannak rossz akaró emberek, akik el is vihetik Ne adj isten....sok gyermek tűnik el manapság. Félelmetes mindenesetre belegondolni hogy bármi történhetett volna. Szerencsére nem így történt, és ne is történjen egy gyermekkel sem.
  6. 2014. július 31. 11:432.
    Ha ez tényleg így történt, lesújtó mind a bántalmazás mind a mentősök részéről történő cselekedet. Szomorú hogy ez megtörténhet Magyarországon. :-(
    Az tény, hogy az említett kórház borzalmas állapotban van, finoman szólva.

Címlap

top