Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Teljesen kikelt magából Delhusa Gjon

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 30. 07:10
Egy ügyintézőn töltötte ki minden haragját Delhusa Gjon.

Nők Lapja Café: Teljesen kikelt magából Delhusa Gjon
  1. 2014. július 30. 13:498.
    Balkáni stílus- ez van- 


    A barátnőm is ügyintéző a Vodafonnál és mesélte sokszor, mennyi elmebeteg is odatelefonál-a normálisabbak persze kulturáltan is el tudják mondani amit akarnak-



  2. 2014. július 30. 11:397.
    Gondolom Vodafonos volt Andika, mert hasonló az esetem, és én sem tudom megszüntetni a számlám.....:(, mindent kitalálnak, és folyamatosan küldik a számlát....:( Szemét egy banda!!!!
  3. 2014. július 30. 09:526.
    Nem is volt olyan nagyon durva. A telefonos társaságok, különösen a legnagyobb, .állam az államban. Többnyire nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal. Az én esetem arról szólt négy éve, hogy vezetékes telefon és internet bekapcsolását kértem,na nem egy tanyára,vagy egy pusztára, hanem Budapesten a XII kerületben. Két hónap igérgetés és packázás után a Fogyasztóvédelemmel próbáltam érvelni. Na ez hatott egyedül.
  4. 2014. július 30. 09:095.
    És hányszor fordul elő, hogy 1-1 ügyet csak akkor intéznek el, amikor az ember már valakire ráborítja az asztalt, vagy minimum üvöltözik az eladótérben? Különben megy a packázás, meg az időhúzás.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-30  07:10
  5. 2014. július 30. 07:534.
    Teljesen igaza van, hanyagok a társaságok, s minél több pénz akarnak harácsolni. Ez "kedves blikk" nem "gyökér" kérdés, bár a hozzászólás nagyon gyökér! Már bocsi.
  6. 2014. július 30. 07:533.
    Nagyon fontos hírt tudtunk meg!!!
  7. 2014. július 30. 07:102.
    Vissza kellene térnie a gyökerekhez, hátha az albán telefontársaság jobb lesz.

Címlap

top