Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beszólt a rosszakaróinak Rubint Réka

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 27. 19:43
Rubint Réka a közösségi oldalán reagált az őt ért támadásokra.

Nők Lapja Café: Beszólt a rosszakaróinak Rubint Réka
  1. 2014. augusztus 5. 01:3338.
    Engem a mérhetetlen kivagyiságuk irritál és taszít. Hogy mindig meg kell bántaniuk valakit, hogy mindig saját magukat kell dicsőíteni, hogy mindig kell valaki akit sárba tiporjanak.



    Viszont őket nem szabad kritizálni.
    Az a vicc,hogy még ezt a tökéletes szupernőt is megcsalta a Norbika.
    előzmény:
    maszi (34)
    2014-07-31  10:12
  2. 2014. augusztus 4. 23:1037.
    Akkor most ezt a kommentedet vesd odsze legyszives a regebbivel... ott izmosodasrol,lapos hasrol,fogyasrol irtal 1-2 het rendszeres mozgas utan.
    Most meg,hogy paran leirtak,hogy gyerekek es haztartas mellett nem valoszinu a kanapeelet,ill hogy hol van a konditerem a fontossagi listan mar nem a fentiekrol irsz,hanem csupan a tovabbi hizas megallasarol? Hogy is van ez? 
    előzmény:
    rockcica (35)
    2014-08-04  20:42
  3. 2014. augusztus 4. 20:4636.
    Szerencsére nem kötött a munkaidőm, ha zavarni fog az esetleges feleslegem, hidd el mozogni fogok, mivel elég hiú vagyok ahhoz,(sajnos,vagy hála istennek, nem tudom)
    előzmény:
    KN18 (30)
    2014-07-29  20:59
  4. 2014. augusztus 4. 20:4235.
    Hát persze hogy nem, tudom..De azért  hogy  ha valaki nem akar elhízni, és ha naponta csak 20 -30perc ugrabugrálást a kedvenc zenéjére elvégez, már az látszik.. És abban is igazad van, hogy azt a kevés időt a férjével tölti egy normális nő, nem fog elmenni az edzzőterembe, de 20 percet lehet azért szakítani.Azt a gyerek sem sínyli meg...
    előzmény:
    mia0318 (21)
    2014-07-29  14:42
  5. 2014. július 31. 10:1234.
    Engem egyáltalán nem érdekel, hogy gazdagok, hogy mekkora a házuk, hogy hány ember segíti az életüket, házvezetőnő, kertész, vagy bébisintér. Megtehetik, és hülyék lennének, ha nem tennék meg, én is tartanék, ha így lennék.
    Az sem érdekel, hogy hogy néznek ki, mindenki olyan amilyen, duci, kicsi, nagy, sportos, vagy szálkás, műcicis, vagy lógó cicis, nem a külsőségekért kedvelek, szeretek meg valakit.

    Engem a mérhetetlen kivagyiságuk irritál és taszít. Hogy mindig meg kell bántaniuk valakit, hogy mindig saját magukat kell dicsőíteni, hogy mindig kell valaki akit sárba tiporjanak. Hogy mindig kell, hogy valamin puffogjanak, hogy mindig azon kell rugózniuk sértetten, ha valaki kritizálja őket, ha valaki egyetlen kritikus szót kiejt a száján. Hogy azon kell fanyalogni, ha valaki reálisan látja őket, és nem nyalizik nekik, nem dicsőíti, nem sztárolja őket, akkor rögtön fb és sajtóhoz kell rohanniuk. És mindezeket hetente többször végig kell hallgatni, látni, olvasni.

    Réka volt a bezzeg kismama, aki csúcs szuper volt, aki megmondta a tutit, hogy egy kismamának kismamaként élni, hogy kell étkezni (pl.:tatárbifsztek - nyershús és nyerstojás veszélyei nem számít, mert Rékuska szerint egészséges!!!)
    Réka a bezzeg anyuka, aki megmondja a tutit, hogy hogy kell gyereket nevelni.
    Réka a bezzeg háziasszony, aki megmondja, hogy hogy kell egészségesen főzni.
    Réka a bezzeg nő, aki megmondja, hogy egy nőnek hogy kell nőnek lennie, és hogy kell kinéznie.
    Réka a bezzeg feleség, aki megmondja, hogy hogy kell bánni egy férjjel.

    És ezek után csodálkoznak azon, hogy a rajongó táborukon kívül a legtöbben nem szeretik őket.
  6. 2014. július 30. 18:0933.
    Lehet,de a nagyi jászberényi,ott lakik,a másik gyereke is ott lakik,szóval ingáznia kell.
    Ja és ne feledjük,Réka maga osztja be az idejét és nem dolgozik napi 10 órát,tart 2X50 perc tornaórát,aztán kalap.
    előzmény:
    KN18 (32)
    2014-07-30  08:52
  7. 2014. július 30. 08:5232.
    A házuk földszintjén van egy szoba (nagyon szép) a nagymama számára fenntartva.
    előzmény:
    elsi1 (31)
    2014-07-29  22:02
  8. 2014. július 29. 22:0231.
    No ez az amit nem szabad, az emberek szemébe hazudni. Mert, hogy ők a munkájuk és a gyermeknevelés mellett még akkor sem tudnák, rendbetartani azt a házat, ha egy nap 48 órából állna.
    Hiteltelenek.







    Erre mondaná apám,hogy hazudni csak hihetőt szabad,egyébként mondtam,hogy az Aktívban meg azzal hencegett,hogy  ő gyerekvigyázás miatt bármikor felhívhatja anyukáját,az mindig vállalja.
    előzmény:
    KN18 (10)
    2014-07-28  07:45
  9. 2014. július 29. 20:5930.
    Ha jól tudom, nincs még egyetlen gyermeked sem. Ha majd lesz akkor nem belustulni fogsz, hanem sírni két óra alvásért a napi rendes meló mellett.



    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  10. 2014. július 29. 20:3629.
    Ok hogy műcsöcse van,(arcról nem tehet) de az izmokat és a lapos hasat három gyerek után nagyon kevesen tudják felmutatni...inkább szimpla lustaság..tudom hiszen én is ilyen vagyok..ha tényleg jól akarok kinézni, akkor mindennap mozgok, de ha belustulok, van hogy hónapokig semmit.. d








    Sok pasinak nem is tetszik már az ennyire izmos nő.
    Egyébként igen,izmos,ez a munkája.
    Mellesleg meg nemrég nyilatkozta az Aktavban,hogy anyuáját  bármikor felhívhatja gyerekügyben,ha segítség kell hozzá.
    De mivel a férje az egyik leggazdagabb magyar(szerepelt pár éve a 150 leggazdagabb listáján),gondolom telik szitterre,kertészre,házvezetőnőre
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  11. 2014. július 29. 20:3528.
    Mert béna a plasztikai sebésze, hát mekkora idétlen műcsöcsei vannak? 
    előzmény:
    elsi1 (27)
    2014-07-29  20:30
  12. 2014. július 29. 20:3027.
    ahhoz képest elég ronda a hasa és a köldöke 
    előzmény:
    KN18 (26)
    2014-07-29  19:31
  13. 2014. július 29. 19:3126.
    Azzal semmi baj, hogy császározták, ma már aki csak teheti, igyekszik maximálisan vigyázni a női értékeire.


    Az ő esetében pedig az az alap, hogy ott úgymond egy fekvésben azonnal megcsinálják a hasplasztikát. Aztán ha kell később mág korrigálnak is.
    előzmény:
    abak (25)
    2014-07-29  18:49
  14. 2014. július 29. 18:4925.
    Főleg, mivel egy gyereket sem volt képes megszülni.
    Mindegyiket császárral vették ki belőle, valószínűleg a varrásnál már igazítottak is a hasán.
    előzmény:
    KN18 (18)
    2014-07-29  13:22
  15. 2014. július 29. 18:4824.
    Majd kiváncsi lennék a véleményedre egy-két gyerek után.
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  16. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. július 29. 17:4823.
    Szálka, szálka... lehet, hogy Réka már annyira szálkás, hogy smirglizni kell, mielőtt Norbi hozzáér, de azért a családi fotókon Norbi már inkább tokásodik és hasasodik.


      (persze, szigoruan csakis az irigység beszél belőlem... baromira irigylem, hogy nem futok napi 7? -8? km-t de utálok futni. irigylem, hogy nem töltök napi 3-4 órát konditeremben, de nyáron sokkal inkább a szabad levegő, mint a levegőtlen terem, télen még hagyján..de akkor is elég heti 3x 1,5 - 2 óra. na lássuk. baromira irigylem a férfias testet, 2 lufival. hát nem. ilyet nem szeretnék. és annak sem örülnék, ha a párom a férfias izmokra gerjedne.

    mit kéne még irigyelni? a bazi nagy házat? kell a francnak. ne én szolgáljam a házat, a ház szolgáljon engem.
    bejárónő, szakácsnő stb, hát inkább nem. inkább kisebb otthon, amit rendben is lehet tartani. 
    Szóval én is a harmónia hive vagyok, külsőleg, belsőleg, amit Réka képvisel, nekem az már szélsőség és mint ilyen egyáltalán nem irigylésre méltó.


    Én is többre tartom a családdal töltött időt és a kiegyensúlyozott életet. 
    előzmény:
    lady1986 (22)
    2014-07-29  16:01
  17. 2014. július 29. 16:0122.
    Azért gyerekek nélkül könnyebb beosztani úgy az időt, hogy jusson, -h már mindenáron valaki ilyen szuperszálka akar lenni- idő mondjuk heti 6x idő rendszeresen, szervezett módon edzeni, mint gyerekek mellől. Imádtam úszni, túrázni ( 25 km feletti túrákról beszélek ), volt is rá idő, míg meg nem lettek a törpök ( AZ más kérdés ha elég nagyok lesznek, a túrázásra mindenképp visszaállunk. ). Azóta kimerül a napi "edzés " a bevásárlás hazacipelésében, illetve a játszótéren eltöltött nemegyszer 6-8 órában napi szinten, ahol éppen eleget szalad az ember a törpök után, emelgeti őket, focizik velük stb... Rendes edzés? Nem. Szálkásít? Nem. Maximum annyira elég, hogy átmozgassa magát az ember és ne hízzon szétfolyó pacává. Emellett ott a háztartás, ott vannak a gyerekekekkel lakásban való másféle játékokra "elfecsérelt" idő. Ott a párom aki szintén igényli a törődést. És akkor én még csak nem is dolgozom, fentiekhez mondjuk adj hozzá még a tégelybe 8-10 óra munkát, illetve mondjuk 1-2 órát a be ill hazajárásra.


    Megtehetném, hogy fenti felettébb haszontalan dolgok helyett a konditeremben izzadjak? Míg a párom épp otthon van elvileg igen. Egy a bibi, a gyerekekkel és a párommal eltöltött idő sokkal többet ér. Mint ahogy a házikoszt és a tiszta ruha is. Mit lehet tenni, én már csak ilyen "lusta" vagyok, hogy a szuperszálkásság helyett a család az első. Nem is lesz belőlem ilyen trendi műanyagcsecsű műnő. ( Bár azt hiszem párom azzal a lendülettel dobna ki, ha nekiállnék efféle ufóra hajazni. )


    ( És nem tudom épeszű ember hogy hiszi el, hogy a ragyogóan tiszta ház, az állítólagosan csak enkézzel nevelt gyerkőcök, az egészséges napi étel és napi x óra mellett még belefér a napba annyi edzés, hogy íilyen szuperszálkává válhasson valaki. Tudod: a gyerekpesztra, a házvezetőnő, a szakácsnő nem ciki a mai világban és nem is lenne ez az egész ellenséges hangulat ellenük, ha nem ujjal mutogatnának az emberekre hogy bezzeg tiiiiiii nem vagytok ilyenek, pedig nekem sikerült minden külső segítség nélkül bibibibiiiii. Ha esetleg az igazság csúszna ki a szájukon, hogy mivel telik nekik rá, amit lehet megfizetnek külső munkaerőt, hogy csak a szálkásodásnak szentelhessék az életüket, fele ekkora felháborodást nem váltanának ki. De hát ugye a negatív reklám is reklám, és ha már sztárolják magukat akkor merjenek már nagyot álmodni. )
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  18. 2014. július 29. 14:4221.
    Azt azért ugye te sem gondolod komolyan, hogy RR így nézne ki, ha valahol dolgozna napi 8-9 órában, utána menne a gyerekekért és még várná otthon a főzés, mosás takarítás?? 


    Mert hogy az átlag nők így élnek, és igen, nem mindegyiknek van ideje tornázni, vagy azt a kis megmaradt időt inkább a gyerekével, férjével tölti.


    Heti egy-két alkalommal történő mozgástól nem nagyon fog változni a tested, ahhoz min 3 kell, és kardio erősítés.
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  19. 2014. július 29. 13:4520.
    Pl : én már csak azért sem tudnék futni,mert régebben vívtam és totál tönkrementek a térdízületeim. A busz után még talán. De ha lefelé megyek a lépcsőn, már fájdalmat érzek a térdemben, de a bokámban is.
    Az ennyire túlzásba vitt "testépítés" majd Rékának is visszaüt kb 15-20 év múlva. Nem véletlen, hogy ismerek balettáncosokat, akiknek 25-30 évesen nap mint nap iszonyú fájdalmakkal kell megküzdeniük.
    Egyébként sosem szeretnék úgy kinézni, mint Réka (most felejtsük el a kissé nagyra sikerült műciciket), mert nekem nem tetszik ez a túl izmos test. Olyan, mint egy férfi műcicikkel.
    Sokkal kevesebb mozgással, szép, harmónikus testet lehet összehozni. Nekem az jobban tetszik...


    Béres Alexandrát kifejezetten kedvelem, de az ő teste se kéne. Mint egy transzvesztita. De legalább nem tesz hülye kijelentéseket,pl,hogy minden nőnek (anyának) igenis van annyi ideje, hogy testet kreáljon magának.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-27  19:43
  20. 2014. július 29. 13:3419.
    Inkább a gyerekeknek kéne egy kicsit futni (a legkisebbet kivéve), mert igencsak dundik...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-27  19:43
  21. 2014. július 29. 13:2218.
    Nyilván fitt és edzett, hiszen ez a munkája 


    De
    "süt az irígység az emberekből... Ok hogy műcsöcse van,(arcról nem tehet) de az izmokat és a lapos hasat három gyerek után nagyon kevesen tudják felmutatni.."
    Ugye te sem hiszed el, hogy nincs a hasa plasztikázva? Mert meg van, pontosan azért hord köldök pierszinget is, mert az után a mű köldök, nagyon mű és ő ezt nem akarja, hogy bárki is lássa.
    És erre nekem egy bőrgyógyász szakember hívta fel a figyelmemet.
    Szóval nem vagyok irgy, ha lenne pénzem rá és is megcsináltatnám a hasamat. Meg még nagyon sok nő..............
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  22. 2014. július 29. 13:1417.
    Én már 100* meggondolom mire mit reagálok itt, de kb.én is ezt akartam mondani.. süt az irígység az emberekből... Ok hogy műcsöcse van,(arcról nem tehet) de az izmokat és a lapos hasat három gyerek után nagyon kevesen tudják felmutatni...inkább szimpla lustaság..tudom hiszen én is ilyen vagyok..ha tényleg jól akarok kinézni, akkor mindennap mozgok, de ha belustulok, van hogy hónapokig semmit.. de nem fogom semmire hogy nincs időm, stb stb)hanem szimplán lusta vagyok ennyi.(bevallom!) Ha a sok ember nem habos sütiket tolna be az arcába siránkozás helyett, akkor már egy-két hét rendszeres mozgás, és ételmennyiség visszafogása után elkezd látszani..(mármint a fogyás, izmosodás) Az meg hogy tele vannak pénzzel, egy dolog, ennyi erővel majd'mindenkit lehet utálni a médiából, hisz ha valaki néz vacsoracsatát stb, mind tök jól él,rájuk is lehet irigykedni
    előzmény:
    kisvirag66 (9)
    2014-07-27  23:24
  23. 2014. július 29. 09:3516.
    Nem tudom mi történt, de nagyon fura lett a hozzászólásom!
    előzmény:
    maszi (14)
    2014-07-29  09:01
  24. 2014. július 29. 09:1315.
    Irigyek az emberek! Ilyen egyszerű ...

Címlap

top