Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Friss: özönvízszerű eső Budapesten, 9 megyére riasztást adtak ki

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 27. 15:40
Felhőszakadás veszélye miatt másodfokú riasztást adott ki a meteorológiai szolgálat vasárnap kora délután Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Békés és Pest megye több térségére.

Nők Lapja Café: Friss: özönvízszerű eső Budapesten, 9 megyére riasztást adtak ki
  1. 2014. július 27. 16:455.
    Én találkoztam Noé bárkájával a Körúton !
  2. 2014. július 27. 16:274.
    Itt sem esett sokat, szerintem nem volt több 10 percnél. De azt nagyon intenzíven nyomta.
    előzmény:
    abak (3)
    2014-07-27  16:08
  3. 2014. július 27. 16:083.
    Mi az Örstől nem messze, Zugló kertvárosi részén lakunk.
    Itt pár percig esett, nem túl sokat.
    Per pillanat süt a nap és nagyon párás meleg van.
    előzmény:
    ÁgicaT (2)
    2014-07-27  16:00
  4. 2014. július 27. 16:002.
    Én felültem 12.39-kor az Örsön a 169E buszra. Amikor a Keresztúri úti felüljárónál kinéztem a busz ablakából, nem hittem a szememnek. Nem esett az eső, ÖMLÖTT.
    Felhívtam a férjemet, hogy ne is esernyőt hozzon a megállóba, hanem jöjjön ki autóval, különben kénytelen leszek addig körözni a buszon, amíg el nem áll az eső.
    Rákoskeresztúron, amikor leszálltam a buszról, a megálló járdáján(!) megmerült a cipőm a vízben. Amikor elment a busz, láthatóvá vált, hogy az úttesten álló víz egy szintben van a padkával: az nagyjából 20 cm. És közben csak szakadt, szakadt, szakadt.....
    Jött a férjem autóval, de nem tudott a buszmegállóban felvenni, mivel viszonylag alacsony az autónk, féltem, ha kinyitom az ajtaját, beözönlik rajta a víz, így mégis az esőben én futottam vagy 30 métert, ahol nem volt olyan mély a víz.
    De amíg vártam (vártunk ott páran), amikor jött egy busz, kiszorította a vizet, és ömlött fel a járdára 3-4 cm magasan, szóval a cipőm nagyjából 4x merült meg.




    Hát ha ez nem özönvíz, akkor nem tudom, neked mi az. 

Címlap

top