Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Így kényezteti Vajna Tímeát férje

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 27. 10:48
Vajna Tímea közösségi oldalán mutatta meg, mivel kedveskedett neki férje.

Nők Lapja Café: Így kényezteti Vajna Tímeát férje - fotó
  1. 2014. július 27. 19:169.
    Igazad van, de úgy tudom, ő is jótékonykodik. Szokott látogatni kutyamenhelyeket, meg egy csomó dologra adnak pénzt a férjével.
    Egyébként meg amit alant írt valaki, az úgy hülyeség, ahogy van. Nemcsak kompezálásként szoktak a tényleg szerető párok ajándékot, virágot adni a kedvesüknek. Illetve, akinél ez így van, azt tényleg sajnálom. Én is szoktam "csak úgy" ajándékot kapni a páromtól.
    előzmény:
    An-na (8)
    2014-07-27  17:40
  2. 2014. július 27. 17:408.
    Drága Timike, annyi érdekes és izgalmas dolog van a világon, kár ezekkel a felszínes dolgokkal az időt és pénzt pazarolni. Ne süllyedj le az unatkozó magamutogató célebek szintjére, nézz körül, mennyi segítségre, és megoldásra váró feladat van, amit érdemes lenne felkarolnod. Pl. én óvónő voltam, és mindig is érdekelt, hogy a világban merre, hogyan nevelik a kisgyerekeket... én szívesen kutatnám, gyülyteném ezeket a tapasztalásokat. Sajnos nekem nincs hozzá se pénzem, se ismertségem, hogy ilyen kutatásokat végezzek. Pedig érdemes lenne.
  3. 2014. július 27. 17:387.
    Azt hittem,hogy a hátát vakargatja...
  4. 2014. július 27. 12:006.
    „Hazaértem és a férjecském ezzel a gyönyörűséggel várt: csak úgy” - Timike meg éppen a kertésztől jött.
  5. 2014. július 27. 11:495.
    Másként,hogy kényeztetné???Az élet MÁR nem csak ágyjelenetekről szól!!!!
  6. 2014. július 27. 11:144.
    Mennyire aranyos ez a cica!!! Hogy szagolgatja a virágot!
  7. 2014. július 27. 11:063.
    Az élet nemcsak ágyjelenetekről szól!!!! Sőt!
  8. 2014. július 27. 10:482.
    Szegény Vajnának valamivel kompenzálnia kell a sikertelen ágyjeleneteket.....:(

Címlap

top