Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szertefoszlott Vajna Tímea nagy álma

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 25. 07:27
Egy villantásra sem tűnik fel Vajna Tímea a Hercules című filmben.

Nők Lapja Café: Szertefoszlott Vajna Tímea nagy álma
  1. 2014. augusztus 7. 11:5724.
    jimmy49!


    A tudás megvan hozzá  a szinéskedéshez, PL.   a biroságon  amikor Damu ellen valott.                 
    előzmény:
    jimmy49 (22)
    2014-07-25  22:16
  2. 2014. augusztus 7. 11:5323.
    Timike!
    Itt az új filmszereped: Gyárban szalag mellett napi 8-10 óra ,30 perc kaja,pisi szünet. Dublőr nincs mindent TE csinálsz a GÁZSI kimagasló havi 70 ezer ft mintha neked találták volna ki a szerepet. Neked ez RÉM ÁLLOM szerep, másnak a megélhetése. Bár te ezt tudod azért lettél inkább egy pénzes vénember kitartott macája.
  3. 2014. július 25. 22:1622.
    Eddig úgy tudtam, hogyha valaki filmszínész(színész) akar lenni, annak valamilyen színész szakmai iskolát (Pl. Színművészeti Főiskolát, színi tanodát stb.) el kell végeznie. Ha valaki képzettség nélküli az statiszta. Persze attól még lehet jó. Mondjuk Dobó Kata sem remekelt mint filmszínész az elemi ösztön 2 című filmben. Szerepét statisztaként bármelyik másodosztályú bárpincér eljátszhatta volna. Pedig itthon felkapott színésznő (több főszereppel) volt. Tímea végzettség, tudás, tapasztalat nélkül mit akart?
  4. 2014. július 25. 21:0221.
    Bruhaha :D
    Ezek szerint nem alkotott maradandót! :D Nincs az a pénz, amiért vászonra kerülne :D
    tehetségtelen pitca!
  5. 2014. július 25. 19:0320.
    Sztem Andy Vajnanak egyszeruen nincs akkora befolyasa, hogy barkibol sztart csinalhasson. Annyit tud csinalni, hogy bemutatja Timeat a szakmabeli ismeroseinek, a tobbi pedig a szerencsen, a tehetsegen es az egyen kitartasan, ramenossegen mulik. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-25  07:27
  6. 2014. július 25. 18:3519.
    Nincs tajszolasa, akcentusa van. De nem hiszem, hogy ez gond lenne. Penelope Cruznak is pl eros az akcentusa. Egyebkent a leghiresebb amerikai vagy angol szineszek kozul is nagyon keves tudja az akcentusat vagy tajszolasat megvaltoztatni. Pl Tom Cruise ir akcentusa pocsek ( volt egy filmje amiben ir bevandorlot jatszott). 
    előzmény:
    olorsi (15)
    2014-07-25  14:40
  7. 2014. július 25. 18:0318.
    Azert ne feledjuk, hogy Vajna momentan a koz penzet kolti es a koz penze aran juttatta az aktualis Macajat szerephez. Ezt pedig intelligens korokben nem mernek megtenni.

    Mondjuk 8 elemivel nem biztos, hogy rajon, hogy a nojenek szereplesi maniajat fekeznei kellene.

    De azt nem ertem, hogy kormanyzati korokben nem akad egy protokollos, vagy csak akar egy intelligens ember, aki azt mondana neki,

    hogy amig kormanybiztos vagy edesapam, addig ezt a Macat allitsd mar le, tiltsd le a wifit, kobozd el a gepet, ne engedd netkozelbe,

    Mert  nem csak magat egeti le ez a hibbant tyuk,  nem csak teged tesz nevetsegesse oregapam,
    hanem az egesz magyar filmiparra rossz fenyt vet.
    O lett mara a  Nemzet Macaja.
    előzmény:
    erettpasi (17)
    2014-07-25  17:37
  8. 2014. július 25. 17:3717.
    tehát ugyan a Damu féle birósági, tudatos előadása ennek a "nőnek", szinészi tehetséget sejtetett, de ez úgy látszik kevés amerikában, pedig Vajna azt is megtehetné, hogy övé a főszerep. Végsősoron üzletember s üzletben nem ismer pardont. Magánéletben, hát arra már nem vennék mérget, meg ezzel a szereplési betegségben szenvedővel szépen lejáratta magát. Neki ez már mindenképpen rossz üzlet s csak romlani fog.
  9. 2014. július 25. 17:1716.
    Hála istennek.
  10. 2014. július 25. 14:4015.
    Ha Dobó Katának sem sikerült Vajna oldalán meghódítani a tengerentúlt, vajon Tímeának menni fog???? Míg Kata legalább színésznő, addig Tímea még az sem. Hogy egy színész megverte, attól még nem válik színésznővé....


    Amúgy egy színésznőtől hallottam, O.SZ a neve, nem írom le, ki ő, van aki ebből is rájöhet,hogy Kata pl azért sem futott be, mert irtózatos angol tájszólása van,amit nem tudott Vajna Papa mellett sem levetkőzni. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-25  07:27
  11. 2014. július 25. 14:1714.
    Még beszélni sem tud rendesen, gondolom azért aggódik nagyon, hátha a dollárpapa némafilmre  már nem tudja beprotezsálni.......
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-25  07:27
  12. 2014. július 25. 14:1613.
    Szegény ..... majd megsajnálom ha ráérek ...!!!!!!!!!!
  13. 2014. július 25. 14:1512.
    Szegény...... majd megsajnálom ha ráérek .!!!
  14. 2014. július 25. 14:1511.
    Szegény...... majd megsajnálom ha ráérek .!!!
  15. 2014. július 25. 12:0610.
    Ő nem a filmezéshez ért, hanem valami máshoz. Maradjon meg amelett! Gondolkodjon inkább a következő pénzeszsák megkörnyékezésén, mert lassan a papi lóvéja elfogyogat!
  16. 2014. július 25. 11:459.

    Miért pont színészet...?! Miért nem parókakészítés...?! Lehet, hogy ahhoz nagyobb tehetsége lenne! Az is egy nagyon szép, tisztességes szakma. Vagy nem?


    Árulja már el valaki, miért akar minden modellecske, frissen "felfedezett" dalosmadárka színésznő lenni?! Tényleg ez a pont az I-n, hab a tortán, korona a műn...? Nagyon kevés valódi tehetség van köztük, de mintha mind azt hinné, hogy minimum erre született!


    Esetleg politikai karrier?


  17. 2014. július 25. 11:138.
    A sz..... kell ugyan a filmcsillaghoz váláshoz, de nem elég!
  18. 2014. július 25. 10:507.
    Olyan "szépet..",olvastam valahol...; Kérdés,miszerint;-Létrejöhet-e szexuális kapcsolat egy majom,s egy nő között ...???-S a válasz;-Kizárt dolog,mert a majomnak nincs pénze...!"
    Fejben lejátszottam,s elképzeltem,hogy annyira gazdag lennék,hogy pénzért bármelyik nőt megkaphatnám...Komolyan mondom,hogy belepusztulna a lelkem,s ott is sírnék,ahol látják,s ahol nem látják, mert olyan fogalmak szűnnek meg,mint szeretet,becsület,alázat,értékrend,szerelem,mások tisztelete,tolerancia,stb....(de ez már irodalom...!)
  19. 2014. július 25. 10:486.
    Ejnye, ez azért nagy égés. Másutt olvastam, hogy Vajna filmguru úr (úgyis mint  fodrász és parókakészítő 8 általánossal) a magyar adófizetők pénzéből, a Magyar Nemzeti Filmalapból 2,8 milliárddal támogatta az amerikai  filmet. Ennyibe került nekünk Timike majdnem szereplése. ami a vágószobában vérzett el.
    Magyar filmet pedig kénytelen volt a rendezője 30millióból megcsinálni, amihez 20 milliót Dél-Kóreából egy  filmalaptól nyert el, 10 milliót pedig Farmciaországból tarhált össze és elhozta a filmjével  Karlovy Varyból a nagydíjat. Vajnánál hiába pályázott, nem kapott egy fityinget sem. Sőt! Előkészületben van egy új filmje csaknem 1éve és Vajna már ott tart, hogy az akciójelenetből ki akarja a rendezőt tiltani, és azokhoz másik stábot akar alkalmazni, nyilván haverokat, jó pénzért úgy, hogy akié a film, a rendező olyankor a forgatásra a lábát sem teheti be. Vajna vajon Mr. X % ? Ja és hát egyelőre még a tárgyalások is akadoznak, mert a rendező kérelmeire általában nem kap még választ sem. Se telefont, se e-mailt, se levelet. Levegőnek nézik.
  20. 2014. július 25. 10:055.
    Az rendben van, hogy a fiatal kihasznalja a lehetoseget, de a ven kecske nem szegyelli magat, komolyabb embernek hittem,.
  21. 2014. július 25. 09:504.
    Na végre, -minden azért neki sem sikerülhet!
  22. 2014. július 25. 07:553.
    Nem tisztem védeni ezt a nőszemélyt, én sem bírom egyáltalán. De amit beszélsz, az minimum szamárság. Ennyi erővel a "world war z"-ben szereplő összes magyar statisztát leszólhatod, mert amit magyarországon forgattak, abból 0 másodperc került a filmbe.
    előzmény:
    szandi364 (2)
    2014-07-25  07:27
  23. 2014. július 25. 07:272.
    hehe,így jár az aki sokat akar egyszerre,,hiába Dwayne Johnson elérhetetlen Vajnánénak,,túl kevés ő ahhoz.Nem tudom mit képzelt,hogy majd a fél világ a lába elött fog heverni?Na meg a filmes karrierje,,,ugyan már,,, Kivágták,mert érdektelen és tehetségtelen,,ennyi,,hiába színészkedett itthon,az csak arra volt elég,hogy Damut leültesse.Úgy látszik a film rendezője érti a dolgát.

Címlap

top