Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Te lennél szerető?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 23. 23:34
Szinte mindenkit csaltak már meg. Gusztustalan, nem igaz? Na és mi van akkor, hogyha nem hozzád hűtlenek, hanem veled csalnak meg valakit? Te lennél szerető?

Nők Lapja Café: Most őszintén, te lennél szerető?
  1. 2014. július 24. 10:346.
    Én voltam szerető, de a pasim igazodott hozzám, fordítva el sem tudtam volna képzelni.
    Ha én ráértem akkor találkozhattunk, ha volt szabad hétvégém, krándulhattunk, ha volt egy hét szabadságom, akkor elmentünk üdülni.
    Nálam a sorrend a következő volt: Gyermekeim, munkám, magánéletem.


    De biztos vannak olyan nők is akik úgy szerető mint feleségként is képesek sorban állni és türelemmel várni a férfira.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  23:34
  2. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 24. 10:205.
    Szinte mindenkit csaltak már meg. Gusztustalan, nem igaz? Na és mi van
    akkor, hogyha nem hozzád hűtlenek, hanem veled csalnak meg valakit? Te
    lennél szerető?


    az emberek zöme olyan trágya jellem, hogy amit neki lehet, amiket másokkal megcsinál
    ha visszakapja akkor még ő van felháborodva

    a betörő és becses családja is felháborodik ha a baltát belevágod a tolvajba
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  23:34
  3. 2014. július 24. 09:164.
    Én egyszer voltam, többet nem vállalom. Eléggé megalázó állapot.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  23:34
  4. 2014. július 24. 00:513.
    Szerintem ahhoz, hogy az emberi kapcsolatokat megértsük, kell pár évtized tapasztalat. És ha az ember nyitott szemmel jár, és nem csak az észt osztja, sokmindent megfigyel és megért.

    Naív libusra vall ez a poszt - ez az 'agyaljunk túl mindent' típus, és jól megmondjuk a végén a tanulságot.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  23:34
  5. 2014. július 23. 23:342.
    A cikk írója kissé borúsan látja ezt az egészet :D

Címlap

top