Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megmutatta tökéletes testét Rubint Réka - fotó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 23. 10:48
Rubint Réka három gyermek szülése után is elképesztően jól néz ki.

Nők Lapja Café: Megmutatta tökéletes testét Rubint Réka - fotó
  1. 2014. július 28. 09:5570.
    l
  2. 2014. július 28. 09:5369.
    Mihez kel hozzá szólni a mű nőhöz? Jó az orvosa...Eres testéhez? Arról nem ír a fáma,,hogy fáj az ízületei...A pénzért megkel dolgozni...
  3. 2014. július 28. 09:4668.
    Mihez kel hozzá szólni a mű nőhöz? Jó az orvosa...és az eres teste?
  4. 2014. július 28. 09:4167.
    Mit kel nézni a mű cicit,vagy az eres testét,,a kapát,, fürdő ruhát,,szép helyet...???? Arról nem ír a fáma hogy fáj az ízületei.. De a pénzért megkel dolgozni...
  5. 2014. július 28. 09:1966.
    Most már nyugodtan halok meg, végre láthattam (kb. 1526 x Réka tökéletes testét! Legközelebb akkor kérnék róla fotót, ha tökéletes fej is lesz ezen a testen!
  6. 2014. július 28. 08:4665.
    Miért kell elvenni a jó ízlésű emberek étvágyát. Szervezzenek a golyószemű gebéknek külön fetrengőversenyt. Ott nyerni fog a kreol bőrével.
  7. 2014. július 27. 19:3064.
    Ma megint megjelent egy cikk, ami arról szól, hogy a rosszakarói szerint nem is annyit fut, amennyit mond, és a cikk szerint megint posztolt az fb oldalon, és megint egy beszólást. Ja és hogy tökéletes legyen minden, újra végig lehet nézni azt a harmincvalahány képet, ami róla s a családjáról készült az elmúlt években.
    Hát én erről beszélek, hogy ez a pr inkább visszatetsző, illetve igazából nem is pr, hogy állandóan köztudatban kell lenniük, és azzal, hogy mindig minden héten két-három alkalommal épp valamin puffognak. Vagy fikáznak valakit, vagy állítólag valaki őket fikázza. Szerintem ez nem egészséges.
    Van egy rajongó táboruk, aki kedveli őket, azoknak szerintem tök mindegy, hogy mit csinálnak így is úgy is szeretik őket, hozzájuk járnak edzeni, vagy az ő edzéseiket csinálják, az ő kajáikat eszik, mert ők hisznek benne, vagy bevált nekik. Ez izlés, szimpátia és tapasztalat kérdése.
    De a nagytöbbség azt a stílust, amit ők képviselnek nagyon nem kedvelik.
    Ez inkább a kivagyiság, az állandó magamutogatás, mint a reklámozás. Egy biztos, hogy beszélnek róluk az emberek, és ők erre vágynak.

    Nekem nagyon nem szimpi, mert nekem úgy tűnik, hogy a bulvárban állandó jelenlétre jogosultak. Csakhogy ez nagyon-naagyon unalmas, szánalmas.


  8. 2014. július 27. 16:5863.
    Ennek a címnek akkor lenne értelme, ha nem láttuk volna még Réka testét és egyszer csak megmutatja. De itt nem erről van szó, hanem arról, hogy folyamatosan mutatja, s jóformán csak olyan kép jelenik meg róla, ahol bikiniben, vagy alig valamit takaró ruhában pózol...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  10:48
  9. 2014. július 27. 13:5162.
    Köszönöm szépen
    előzmény:
    Anda39 (61)
    2014-07-27  13:46
  10. 2014. július 27. 13:4661.
    Minden tiszteletem a tiéd. 

    előzmény:
    KN18 (57)
    2014-07-24  16:02
  11. 2014. július 27. 11:2160.
    Érdekes arca van;-érdekes,hogy ez egy arc....!?
  12. 2014. július 26. 20:3659.
    Nyihaha! De szép lau!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  10:48
  13. 2014. július 24. 19:1458.
    Akkor Te fantasztikus utat jártál be! Látod ez az ami óriási tiszteletet érdemel! Vállalkozóként, emberként, és anyaként is inkább Te lehetsz a példakép.


    előzmény:
    KN18 (57)
    2014-07-24  16:02
  14. 2014. július 24. 16:0257.
    Nagyon hasnló élethelyzetet éltem meg én is.
    1996-ban, 31 hétre 610 grammos kilányom született. 1 évesen még ülni sem tudott nemhogy járni. Rengeteg terápia, fejlesztés, műtétek sorozata volt az életünk 10 éven keresztül. Volt, hogy hétfőn fül műtéten esett át, kedden pedig egy életmentő sérv műtéten.
     Ja és ez szorozva kettővel, mivel van egy fiú ikertestvére, aki konkrétan szemüveg nélkül nem lát, komoly szem és achilles műtéetei voltak/lesznek.
    3 x építettem újra a vállalkozásomat, legutóbb 2009-ben gyakorlatilag o forintból. 3 év múlva egyetlen fizetett hírdetés nélkül is a google kereső első oldalán voltak a termékeim. Ma 4-5 állandó alkalmazottam van.
    De pontosan látom, hogy korombéli nők, akiknek nem kellet 10 évet kihagynia az igazán aktív pénz keresésből és karrier építésből hol tartanak most és látom magamat is.
    Ja, pénz nélkül a gyógyítés sem megoldható.
    előzmény:
    maszi (56)
    2014-07-24  15:13
  15. 2014. július 24. 15:1356.
    "Néhányan csak álmodnak a sikerről, míg mások felkelnek és keményen megdolgoznak érte."
    "Minél rosszabbul állnak a dolgaid, annál jobban kell kinézned!"

    Erről meg csak az jutott eszembe, hogy mennyire sokrétű a siker és a boldogság.

    Ahogy a sikeres zenész Lányi Lala mondta egyszer egy Ridikül adásban, soha nem volt és nem lesz nagyobb sikere az életben, mint amikor a kisfia elkezdett egyedül járni.

    Miután a gyerek betegen született, és hosszú hónapokon, éveken át hordta fejlesztőhöz, gyógytornára, masszírozta otthon, és mindent feladott a gyermek gyógyulása érdekében, az egész karrierjét, a karrierje csúcsán ott hagyott mindent, és a gyermeke gyógyulásának szentelte mindenét. Nos neki ez volt a legnagyobb siker, hogy a gyermeke megtanult járni.


    előzmény:
    KN18 (54)
    2014-07-24  13:53
  16. 2014. július 24. 15:0155.
    Bocs, de nem tudom melyik hsz-ben írtam, hogy sírnak a táncosok, hogy nem tudnak megélni??? És ki az aki hangoztatja, hogy milyen szuper táncos, és sír, hogy nem becsülik meg.
    Amúgy szerintem fogalmad sincs, hogy milyen táncversenyről és táncosokról beszéltem.
    Ez totális kiforgatása a szavaimnak. Én nem ezt mondtam.
    Én felhívtam a figyelmet arra, hogy milyen sokan vannak, akik hobbi szinten sportolnak, pl. milyen rengetegen vannak akik táncolnak, mozognak, és milyen sok edző van, akik sokkal többet tesznek a mozgásért, mint ez a pózolós nőszemély.

    És ha nem lettem volna elég világos, ellen példának hoztam fel azokat a tanárokat, edzőket, akik rengeteg embert megmozgatnak, és sokkal többet tesznek, mint a Rubint.
    De ez nem azt jelenti, hogy az általam említett emberek, szakemberek ilyen népszerűségre vágynának, mint ez a familia. Mert azoknak az embereknek, nincs szükségük erre a fajta népszerűségre.
    Mert mondjuk ők is meglovagolhatták volna anno a dolgot, hogy bent maradhassanak a köztudatban, és megállás nélkül pózolhassanak a médiában.

    Bocs, de én nem tudom ezt a nőt becsülni, sem pedig nagyra tartani, bármekkora birodalmat építettek, számomra ez nem jelent semmit.

    SN bekerült a médiába és azóta ontja saját magát az emberekre.

    Amúgy az egyik hsz-ben leírtam, hogy Sinkó Andrea mit csinál jelenleg. Őt csak azért hoztam fel példának, mert szerintem sokkal csinosabb és természetesebb mint RR, pedig egy tizessel idősebb. De részletkérdés.

    Ezekből a hszeidből kiderül, hogy a siker számodra az amit az SN és RR elért. Holott a siker nagyon sokrétű, és sok fajta lehet. Nekik ez a siker, hogy kőgazdagok, és hogy állandóan az újsgok címlapján és a médiában szerepelnek,

    Másnak pedig esetleg az, hogy világbajnokot neveltek, vagy egy szuper  vizipóló csapat edzője lehet! 
    előzmény:
    KN18 (54)
    2014-07-24  13:53
  17. 2014. július 24. 13:5354.
    RR és SN Felismerték, hogy a sikerhez, az, hogy jók a szakmájukban, kitartóak és szorgalmsak, nem elég.
    Ez az alap, sztán ők maguk voltak a saját menedzserük, saját marketingesük és stb. Van aki csak azt hangoztatja, hogy ő milyen szuper táncos és sír, hogy nem becsüli meg a társadalom és nincs elég pénze megélni. Még oda sem jut el, hogy felismerje, egy szakma önmagába ma már kevés.
    Lehet a házaspárra  köpködni, meg fujjolni, akkor is el kell ismerni, hogy képesek voltak egy kisebb birodalmat felépíteni. És az alapokat ők maguk teremtették meg, tehát többféle tudás minimum alapszintű ismerete és sikeres alkalmazása is meg volt náluk. A kezdetekkor nem volt még pénzük designerre, aki megalkossa őket, de jól sáfárkodtak a szponzori lehetőségekkel.
    Nem szeretem őket, de pontosan értem, hogy hogyan jutottak el ide.


    Sinkó Andrea? Nekem van 10 évvel ezelőtti luxus magazinom aminek a címlapján volt, most hol van nem tudom, de láttam a hír tv-n, hogy gyerek aerobikkal fogalkozik.
    előzmény:
    maszi (51)
    2014-07-24  13:00
  18. 2014. július 24. 13:1353.
    "Na mondjuk SN-nek, vagy eselleg Rékusnak milyen többrétű tudása van??? "


    El tudják magukat adni. Ma már sajnos nem az érvényesül, aki ugyan tökéletesen végzi a munkáját, de csendben meghúzódik. Egy önéletrajz is tiszta öntömjénezés legyen, akkor felfigyelnek rád.
    Bár ha jól belegondolok, hajdanán a munkahelyemen is az a kollegina volt a menő, aki más tollával ékeskedett, az általunk elvégzett munkát is mindig magának mondta, és el is hitték neki.

    előzmény:
    maszi (51)
    2014-07-24  13:00
  19. 2014. július 24. 13:1152.
    Azt hiszem félreérthető voltam.
    Az én egyik kedvencem, ahogy a többi kedvencem is a saját szakmájában nemzetközileg elismert szaktekintély. És fiatal korukban nemzetközileg elismert sportolók voltak. Ennyi.

    Hülye vagyok, hogy egyáltalán felhoztam egy ellenpólust példának.

    Hát igen, igazad van, a magyarok már csak ilyenek.

    előzmény:
    ladybird65 (50)
    2014-07-24  12:53
  20. 2014. július 24. 13:0051.
    Nem hiszem, hogy érted, hogy miről beszélek.

    Sajnos Te sem vagy tisztában alapvető dolgokkal kapcsolatban, ami számomra viszont teljes mértékben evidens.

    Mivel fogalmad sincs bizonyos dolgokról, ezért nem is tudhatod, nem is értheted.

    Tévedés nem keverem a közszolgálatot és a kereskedelmi tv-t.

    Igen, tudom, hogy a kézilabda meccsekkel mi van, sőt a focival is, mert vannak sportágak, amik kőkemény állami támogatásban is részesülnek.

    Tévedés nem sír senki, hogy nem megy el hozzá a tv. És nagyon szomorú, hogy nem is fog.

    Amúgy nézd meg a hozzászólásaidat, végig ledegradálod Te is azokat, akikről egyrészt nem tudsz semmit, másrészt azért, mert nem bulvárficsásodnak el a népszerűség kedvéért.

    Ne haragudj, de nem érted meg, hogy az amiről beszélek az nem arról szól, hogy a táncosok el akarnak bulvárosodni, van képesek lennének a népszerűségért mindenre. Hanem arról beszéltem, hogy sok száz ember van ezeken a felkapaszkodottakon kívül is, akik népszerűsítik a mozgást. És hogy sok (több ezer, tízezer) olyan sportoló van az országban, akik csak szép csendben teszik a dolgukat, és a kutya le se tojja őket.
    No de mindegy.

    "Ma már SEHOL, egyetlen szakmában SEM ELÉG a szakma magas fokú ismerete,
    gyakorlata és több évtizedes művelése sem sikerhez. ETTŐL MÁR SOKKAL
    TÖBBRÉTÜBB TUDÁS KELL."

    Ez a mondat elég vicces, ha a Rubint-Sóder párossal kapcsolatban említed, mint pozitívum, mondjuk szemben a Sinkó Andreával, vagy a Zsámboki Marcellel. Mert a házaspár egy napon sem említhető az általam említett két emberrel, nemhogy összehasonlítható lenne.
    Na mondjuk SN-nek, vagy eselleg Rékusnak milyen többrétű tudása van??? Szuperül szelfizik.
    előzmény:
    KN18 (48)
    2014-07-24  12:26
  21. 2014. július 24. 12:5350.
    Talán pont az a szerencséje, hogy még nem róla írnak. Addig örülj. Mert ha felfuttatná valaki, sikerei lennének és a reflektorfénybe kerülne, hidd el, őt illetné meg ugyanez az utálat. Nagyon ritkán olvasok pozitív kommenteket. A magyar nem az a típus, aki tud örülni más sikereinek. Ez vonatkozik akárkire, civilre, híresre, celebre, Rubint Rékára, a te táncoktatódra, a szomszéd lovára, bárkire. Itt gyakorlatilag mindenkit utálnak. Illetve megbocsátják neki, azt is, ha sikeres, csak ne tudjanak róla, maradjon fű alatt. Különben irritálja a többieket, mert itt ugye mindenki létminimumból él. Csak idő kérdése. És nem, nem kell ahhoz kétes hírű celebnek sem lenni, hogy fikázzák. Tudnék hosszan sorolni olyan embereket (de nem teszem), akiket a legnagyobb rosszindulattal sem lehet celebbé degradálni, mégis - döbbenten olvastam róluk is - a sok intrikus szöveget. Szóval, ne akard, hogy a kedvenced híres legyen. Már, ha jót akarsz neki.
    előzmény:
    maszi (36)
    2014-07-23  22:13
  22. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 24. 12:2749.
    elég nyomoronc emberek azok, akik azt csinálják amit a tévében látnak

    szalmaláng lelkesedésük
    előzmény:
    maszi (40)
    2014-07-24  11:11
  23. 2014. július 24. 12:2648.
    Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában a tv műsorokkal kapcsolatban, kevered a közszolgálatot és kereskedelmi tv-ket.


    "a kézilabda meccseket, vagy a focit simán közvetítik"
    Mert a sponzor cégek finanszírozzák a közvetítést.



    " Az állandó kereskedelmi csatornákon, és a bulvárban való jelenlét, és az önfényező, magamutogató saját maguk reklámozásával senki sem veheti fel a versenyt. " Akkor fényezze magát!!! Ha ez a módja, vagy sírjon, hogy őhozzá nem megy el a tv, nem is fog...


    "Óriási a pr-juk, és a nyomulások, és fals dolgokat kommunikálnak, illetve csak a saját érdekeiknek megfelelőt. "
    Mert így lehet, és ők aztán tényleg a nulláról kezdték.


    "


     nem kapja fel őket úgy a média, ahogy ezt a két akárkit"

    Ma már SEHOL, egyetlen szakmában SEM ELÉG a szakma magas fokú ismerete, gyakorlata és több évtizedes művelése sem sikerhez. ETTŐL MÁR SOKKAL TÖBBRÉTÜBB TUDÁS KELL.



    előzmény:
    maszi (44)
    2014-07-24  11:58
  24. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2014. július 24. 12:2647.
    Igen.
    Elég csak azt meglátni a sporton belül, mire nyomják a pénzt és mi az, ami produkál is...
    Elég azt meglátni, hogy mit feccölnek pl. egy büntetésvégrehajtóba és mennyit löknek az egészségügynek...
    És még sorolhatnánk napestig, mit tartanak fontosnak emberek és mit nem...


    És igen, ez a díszes pár nagyon sokaknál a stílussal, a viselkedéssel veri ki a biztosítékot. Mert lehet úgy megszerettetni az emberekkel a mozgást, hogy jókedvvel csinálják és lehet úgy megutáltatni, hogy állandóan csak a negatívumokat vágják a fejükhöz...

    előzmény:
    maszi (46)
    2014-07-24  12:18

Címlap

top