Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kisgyereket hagytak a bezárt autóban Balatonfüreden

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 22. 21:49
Hároméves gyermek maradt egyedül a bezárt gépkocsiban egy balatonfüredi parkolóban.

Nők Lapja Café: Kisgyereket hagytak a bezárt autóban Balatonfüreden
  1. 2014. július 31. 17:029.
    Nem rossz ötlet.
    előzmény:
    szabojgy (6)
    2014-07-23  08:31
  2. 2014. július 31. 11:558.
    szégyen gyalázat az ilyen szülő!!!!! én a lakásban sem hagynám magára a picit, ha alszik is, nemhogy autóban, sehol! akkor vagyok nyugodt ha szem előtt van, ott vagyok ha kellek, ha bármi történik is máris tudjak ugrani. De ha nem történik is baj, akkor is ott legyek neki ha szüksége van rám, ránk.
  3. 2014. július 23. 08:567.
    S ezek az esetek szem előtt vannak, s hol vannak azok az esetek amikor leteszik délután aludni a gyereket és elmennek vásárolni, ügyet intézni, szomszédolni ...  ezek csak akkor derülnek ki, ha valami baj történik...
    előzmény:
    Babyface83 (5)
    2014-07-23  00:52
  4. 2014. július 23. 08:316.
    A szülőkkel próbálják ki ugyanezt büntetésképpen. A rendőrök pedig véletlenül se törjék rájuk az ablakot figyelmeztetés ellenére sem, legfeljebb ellenőrizzék néha hogy hogy vannak. Lehet hogy megváltozna az elképzelésük az illetőknek a dolgot illetően, egy időre legalább is!
  5. 2014. július 23. 00:525.
    Én sem gondolom, hogy ettől majd észbe kapnak. Aki ilyesmire képes, aki magától nem érzi, hogy mennyire veszélyes, amit csinál, az nyilván egyéb felelőtlenségeket is simán megtesz.
    És milyen sokan vannak így ezzel. Én például látok időnként üzletek előtt az utcán hagyott babakocsikat... (benne a babával, persze). Anyuka ráérősen shoppingol, a kisbabát meg magára hagyja az utcán.
    előzmény:
    Zsánna (4)
    2014-07-23  00:43
  6. 2014. július 23. 00:434.
    Soha nem hagytam a kocsiban magára, elképzelhetetlen lett volna, hogy ne legyen szem előtt, főleg piciben.
    Az utolsó mondatod a lényeg, az ilyen szülőktől elvenném a gyermeket! Nincs felelősség érzetük, és nem garantált, hogy ezután lesz, hiszen nem történt "semmi":(
    előzmény:
    Babyface83 (3)
    2014-07-23  00:34
  7. 2014. július 23. 00:343.
    Én egyszerűen nem értem, annyi ilyen eset történt mostanában, és annyi végződött tragédiával, nyilván mindenki hallott ilyenekről, mégis van aki ezek után megteszi ezt a saját gyerekével?! Hogy képesek rá? Komolyan nem értem... És még ha nem is lenne olyan meleg, akkor sem tudom elképzelni, hogy mi vesz rá egy szülőt, hogy magára hagyja a kisgyerekét az autóban. Nem félti? És a gyerek nem sír olyankor, megijedve, hogy egyedül hagyják? Vagy sír, csak a szülőt nem érdekli? Na ez is a minekazilyennekgyerek kategória...
    előzmény:
    csutak51 (2)
    2014-07-22  21:49
  8. 2014. július 22. 21:492.
    Ilyen buta, felelőtlen szülőket! :( Remélhetőleg időben kapták ezt a leckét, és többé nem tesznek ilyet!

Címlap

top