Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ördög Nóra még mindig az RTL Klub műsorvezetője?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 22. 13:06
Ördög Nóra neve a mai napig fent van a csatorna sajtóklubjának oldalán.

Nők Lapja Café: Ördög Nóra még mindig az RTL Klub műsorvezetője?
  1. 2014. július 22. 20:428.
    Pokolba már ezzel az Ördög Nórával!!!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-22  13:06
  2. 2014. július 22. 19:477.
    Kinek mi köze hozzá, hogy mennyit keres?! Az RTL-től, a reklámokból és a vállakozásából összesen keresett bruttó 2 milliót. És?! Ki akadályoz meg bárkit abban, hogy szerezzen  magának 3 állást?! Erre mondta Hofi: nem utálkozni, utánozni. 
    Van akinek több esze van és a nagy eszével himbálja a nyomor. Rossz lehet! Pénzre kell váltani azt a nagy észt. És sokkal jobb havi három millát keresni, mint kettőt. Nóra jól tette, hogy váltott, tehetnek neki egy szívességet. 
    Pl. Hosszú Katinka is dollármilliókért úszik és nem szerelemből, nem ingyen, nem hálából. Ő is lecserélte az edzőjét a hálátlan némber egyenesen a férjére. És akkor mi van?! Utána lehet csinálni. Ja, hogy nem mindenki tud úszni? Hát meg kell tanulni!
    A focisták, kézilabdások, kajakosok és a többi sportoló évente vált klubot, néhányan országot is több pénzért. Csúnya, hálátlan kapzsi népség!Mit képzelnek ezek magukról?! Fújjj............
    előzmény:
    Sziaabrii (5)
    2014-07-22  17:09
  3. 2014. július 22. 19:186.
    Nyugi, jönnek a fiatal ambiciózus, szexi, okos  tehetségek, a lassan 40-es bombázó, felolvasós  bakikirálynő Lilu, a 45 éves Barabás Éva, Vadon Jani, Sebestyén Balázs, Csobot Adé, Istenes Bence, Ada, Gönczi Gábor, Dombovári Vanda, Keleti Andrea, stb., stb., stb. Szuper a csapat!
    Nem kötelező megtűrni, nézni őket a képernyőn, felkapni a távirányítót és lepattanni róluk! Elég egyszerú, nem?!
    előzmény:
    bekes072 (3)
    2014-07-22  14:33
  4. 2014. július 22. 17:095.
    Nagyon sokat képzel magáról neki nem volt alég amit az Rtl -nél keresett . kell az a havi 2 millió ... erre szokták azt mondani ,hogy több pénze van mint esze.
  5. 2014. július 22. 16:344.
    Tudom, hogy nem leszek népszerű a véleményemmel, de vállalom: nagyon szerettem Nóri műsorait. Többet csak ő-miatt néztem meg. Azt szerettem a legjobban, hogy mindenféle papírfecni nélkül tolta a szekeret. Mindig tudta mi következik, nem tévesztette el a neveket, a sorrendet, semmit. Nekem hiányozni fog. Szvsz nincs hozzá fogható műsorvezető a magyar médiában. (És még aranyos is.)
  6. 2014. július 22. 14:333.
    Remélem már nem sokáig kell megtűrni a képernyőn, mert sikerült megutáltatnia magát!!! Elég volt ÖN-ből, várom a fiatal, ambiciózus tehetségeket....:)
  7. 2014. július 22. 13:062.
    G.Zs. a cikk firkásza! gratulálok ehhez a magasröptű cikkedhez. Ilyen a lelked is. Sötét!!!!!!!!!

Címlap

top