Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagy felháborodást keltett kijelentésével Szinetár Dóra

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 22. 06:48
Komoly vihart kavart Szinetár Dóra, akinek kijelentését nem vette jó néven Korda György és Balázs Klári - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Nagy felháborodást keltett kijelentésével Szinetár Dóra
  1. 2014. augusztus 19. 17:4316.
    Ez egész egyszerűen nyelvbotlás volt, Kordáék helyett a Vámosi-Zárai házaspárt kellett volna mondania, ők már úgyse élnek, nem vették volna zokon. És pont olyan rémesek is voltak, mint a Korda György - Balázs Klári kettős.

    Nem tudom, miért kell Szinetár Dórát pocskondiázni. Ő egy nagyon tehetséges, muzikális, nagyszerű hangú színésznő, Jászai Mari-díjas. Attól, hogy elvált a férjétől (a másodiktól is), attól még ragyogóan játszik a színpadon.
    előzmény:
    N?k Lapja Cafe (1)
    2014-07-22  06:48
  2. 2014. augusztus 19. 17:0315.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (0)
     
  3. 2014. július 22. 21:3814.
    Szerintem a szinetár dori nagyon tehetséges, ha nem lenne az akkor teljesen mindegy kik a szüleik, akkor sem lesz belőle senki. A Klári viszont ha nincs mellette a korda akkor azt sem tudják hogy ki az a Balázs Klári (Dórika sok sikert gratulálunk)
  4. 2014. július 22. 15:0513.
    Teljesen egyetértünk. Dóri nem választotta meg az apukáját, nem tehet róla, hogy ők a szülei. Inkább kellemetlen lehet neki, hogy mindenki hozzájuk méri őt.
    Bubóproffal is egyetértek. Én is "találkoztam" már párszor vele, bár beszélgetés nem lett a találkozásból. Csak egy helyen nyaraltunk egyszer, előttünk ültek a transzfer buszon, reptéri sorban előttünk álltak. Többször összefutottunk velük ott a nyaralóhelyen is. Mindig előre köszöntek Zolival. Természetes, bájos, vidám pár voltak. Sajnálom, hogy szétmentek.
    Hát igen, abban egyetértek, hogy nem kéne Kordáékhoz hasonlítani őket. Nem is akarok vitatkozni senkivel, mert ízlésről felesleges. Ha valaki szereti őket, semmi baj ezzel. De nekünk meg engedtessék meg, hogy ne szeressük őket. A hideg kiráz Kordáéktól.
    VAlaki írta (lehet, hogy nem itt, hanem a másik fórumon), hogy Dóri Klári lába nyomába se léphet, mert sosem lesz olyan szép, mint amilyen Klárika még most is. Ja, a múltkor mutattak róla egy közelit, teljesen szét van plasztikázva vagy botoxozva az arca. Messziről meg sem ismertem volna Klárikát. Igen, ő akaszkodott a 25 évvel öregebb Gyuri bácsira, egyébként a kutya sem ismerné. Egyszer el is mesélte Korda, hogy kiváló duett partnerei voltak (pl. Cserháti Zsuzsa, stb.), de neki kellett valaki, akivel együtt tud turnézni. Mert egy önálló énekes nem biztos hogy ráér. És így talált rá Klárikára.
    előzmény:
    maszi (12)
    2014-07-22  14:03
  5. 2014. július 22. 14:0312.
    Korda Gyuri már régesrég Korda Gyuri volt, vagyis nagy neve volt a szakmában, amikor Klára lecsapott rá. Nagy műmájerek, és ők tényleg már csak ketten egyek.

    Nem csodálom, hogy ezt nem akarta a Dóri, amúgy szerintem nem bántásból mondta amit mondott, nem akarta ő megsérteni a Kordáékat, de az újságok félremagyarázzák. A cikk írója nem szereti a Dórit, ezt már többször láttuk a cikkekből.

    Dóra nagyon jól játszik, tehetséges, intelligens nő. Lehet, hogy a szülei is benne voltak, hogy felkapták őt. De akkor lehetne még felsorolni egy tucat színész vagy művész gyermekét, akinek neve lett, és találjuk már ki, hogy miért, a neve, a szülei, vagy a tehetsége miatt??? Szirtes Ági, Haumann Petra, Balázsovits Edit, és még sorolhatnám hosszan a neveket.


  6. Torolt_felhasznalo_500751
    Torolt_felhasznalo_500751
    2014. július 22. 13:4611.
    Dóri bizti nem akarta megsérteni Kordáékat, nem is olyan hangsúllyal mondta, hogy bántó legyen. "FIFTIBA" véleményével nem értek egyet, Dóri művelt, tehetséges művész, ... Klárika a nyomába sem léphet... szerintem is Korda Gy. nélkül már rég felejtőbe ment volna... az tiszteletre méltó esetükben, hogy mindent megtesznbek egymás érdekében.
  7. 2014. július 22. 12:5410.
    Dóra már nem is végezheti úgy, mint Klárika hiszen ők már a magánéletben elváltak. Nem is olyan rég olvastam egy cikket, amiben azt ecsetelték, hogy hiába vállalnának együtt fellépéseket, a felkérések jelentősen megcsappantak, mióta elváltak. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-22  06:48
  8. 2014. július 22. 12:219.
    A Dórit kislány kora óta ismerem,s elfogulatlanul írom,hogy egy intelligens,szeretetreméltó EMBER...! Miklós,az apukája,állandóan behozta a színházba,ahol dolgoztam 40 éven át,s egy hallatlanul szerény,s tisztelettudó lánynak ismertem meg,akit mindenki kedvelt...! A párkapcsolatai az Ő döntései voltak,amihez rajta kívül ,senkinek semmi köze...! Az értékrendjébe nem fér bele mások pocskondiázása,amiket a firkászok belemagyaráznak,csak hogy összeugrasszák az embereket...! Vannak emberek,( mint például a Dóri...)akik ÉLIK az életüket,s vannak ( a pocskondiázók...),akik csak nézik,ahogy mások ÉLIK az életüket,miközben a sajátjuk szép lassan elmegy mellettük...! A Kordáék (Klári és a Gyuri )kapcsolatáról meg csak annyit,hogy biztosan szerethetik egymást,mert ha belegondol valaki;-egy kapcsolatot nem lehet évtizedeken keresztül hazudni...! S nem semmi,hogy fenn tudtak maradni ebben a hazai nagy kotyvasztban,ami manapság "művészet" címen mérgezi az emberek lelkét nap,mint nap...!
  9. 2014. július 22. 09:478.
    Dóra sokkal jobb, mint Klárika, aki csak piócaként ragad Kordára. Dóra és Zoli együtt volt tökéletes pár, jó lenne, ha úgy is maradnának. Úgy imádjuk őket!
  10. 2014. július 22. 09:387.
    Klárika meg sehol sem lenne Gyuri bácsi nélkül. Dórának tud énekelni, van hangja.
    előzmény:
    fiftiba (2)
    2014-07-22  06:48
  11. 2014. július 22. 09:266.

    Egy elkényeztetett, túlsztárolt csaj.


    Ha nem azok lennének a szülei akik, nagy valószínűséggel sehol nem lenne.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-22  06:48
  12. Torolt_felhasznalo_350468
    Torolt_felhasznalo_350468
    2014. július 22. 08:575.
    A Korda Gyurinak totálisan igaza van :)
  13. 2014. július 22. 08:514.
    Nem atól egyéniség valaki, hogy egyedül van. Az egyéniség mindenki mellett megnyilvánul. És Kordáék egyéniségek, az, hogy szeretik egymást, ezen nem változtat.
  14. 2014. július 22. 07:103.
    Semmi, de semmi rosszat nem mondott, ahogy elnézem a firkász nem kedveli, mert megint erről szól a híre, pedig már nem először vette elő a témát.

    Kedvesen, aranyosan nyilatkozott, s mindösszesen annyit mondott, hogy Ő nem akarja, hogy egybeforrjon a neve valakiével, s csak együtt lehessenek sikeresek. Mifene van ebben. Klárika azt vállalta, hogy Kordával együtt szerepel, Szinetár Dóra pedig egyedül is akar szerepelni, mit nem lehet ezen érteni????
    Nem is lehet Szinetár Dórát Klárikáékhoz hasonlítani, az biztos, de nem azért, mert nem ér fel hozzájuk, sőt....
    De mi lenne, ha már békében hagynák, mindent kifordít a média, undorító fajta!
  15. 2014. július 22. 06:482.
    A Dorika egy senkihazi kis liba a Klarikaekhoz kepest, hogy hasonlithatja magat hozzajuk

Címlap

top