Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

10 megható anya-lánya tetkó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 20. 13:56
Nem jutott még eszembe, hogy közös tetkót csináltassak az anyukámmal, lehet, hogy eljött az ideje.

Nők Lapja Café: 10 megható anya-lánya tetkó
  1. 2014. július 25. 19:577.
    Hat engem eleve a tetovalasok, mint olyanok hidegen hagynak. Tenyleg olyan, mintha ossze lenne firkalva a bor, ahogy Trivial lanya mondta. Vagy mint egy reklam. Az emberek a borukon "hirdetik" a mondaivalojukat, meggyozodesuket, hovatartozasukat. Szerintem inkabb egy tabla a nyakba..... ha vki annyira vilagga akarja kurtolni amit mondani szeretne.......es az legalabb nem tartos. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  13:56
  2. 2014. július 25. 15:556.
    Nekem nem jönnek be, pedig nincs ellenemre a szép tetoválás. Viszont ezek némelyike elég igénytelen, az ápolatlan lábakkal egyetemben. Ha már felteszik a fényképet a netre, legalább tegyék rendbe magukat előtte...
    Semmi megható nincs bennük.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  13:56
  3. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. július 25. 15:415.
    A kislányom fejtette ki a tetkóról a véleményét nemrégiben, amikor ilyet látott a tévében: anya, tavaly még a sortokat szerettem nyáron, fel nem vettem volna szoknyát, most meg már a lányosabb nyári ruhákat kedvelem. Az ízlés tehát változik, és lehet, hogy amit most tetkóztatnék, még ha nagyon szépnek is gondolom, később már nem tetszene, és azt nem lehet úgy levenni, mint egy ruhát. Arról nem beszélve,hogy messziről olyan, mintha koszos lenne vagy össze lenne firkálva a bőr. - Mondta ezt a maga kis kilencéves bölcsességével. Teljesen egyetértek vele, még hozzátenni valóm sincs, legfeljebb majd emlékeztetem a saját szavaira tiniként, ha kéne... :)))

    Ezt az anya-lánya tetkót meg különösen nem értem. Ha egy anya és gyereke között erős az érzelmi kapcsolat, szerintem semmi szükség ilyen külső megerősítésekre. Nekem van a lányomtól egy "tetkóm", a hasam őrzi, hogy kilenc hónapig ő bizony ott növekedett benne... Ő pedig kapott tőlem szintén elég jelet: egyforma a szánk vonala, az arcunk karaktere, meg még számtalan apróságot említhetnék. :) Én mégis azt gondolom, hogy az érzelmeknél a legkevésbé sem ezek a külsőségek számítanak. Sőt, nekem pont az jut eszembe az ilyen látványos külsőségekről, hogy valami belső hiányt vagy rosszat lepleznek. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  13:56
  4. 2014. július 25. 14:077.
    Tetkó=örömforrás(?!).
    Az unokáknak is. S bizton büszkélkednek majd a nagyin mindehol található szépséges ábrákkal.
    A természetes női test... kac-kac...
  5. 2014. július 20. 16:213.
    A primkóság továbbörökítése...
    előzmény:
    Csendike (2)
    2014-07-20  14:11
  6. 2014. július 20. 14:112.
    Kriplik a nyóckerből.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-20  13:56

Címlap

top