Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dráma Várkonyi Andreáéknál

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. június 28. 11:38
Családi gyász van a tévésnél.

Nők Lapja Café: Dráma Várkonyi Andreáéknál
  1. 2016. március 7. 07:2139.
    Igen nagy fájdalom egy gyereknek, de lehetőséget ad a szülőnek, hogy az életről megkezdje a "felvilágosító" tevékenységét.
  2. 2016. február 23. 12:1038.
    Nálunk a drámának más a jelentése.
  3. 2016. január 26. 18:0037.
    Hűűűűű, micsoda "dráma"!! Szerencsés emberek, hogy ez a legnagyobb tragédia az életükben.... az újságíró meg egy ostoba, hatásvadász firkász. Biztosan alkotói válságban szenved, nincs jobb témája....
  4. 2016. január 24. 14:3336.
    Hogy lepje el őket úgy egy millió szürke kis egérke,hiába no az emberi hülyeség tényleg határtalan jó módjukban nem tudják mivel jöjjenek elő!!
  5. 2016. január 24. 13:4335.
    Szörnyűűűűű..
  6. 2016. január 24. 11:5034.
    Valóban nagy tragédia!
  7. 2015. augusztus 15. 11:3633.
    Hát ez borzalmas nagy dráma!Adjatok egy rozsdás kést,rögtön a tökömbe szurom annyira megviselt ez a dráma!Idióták!ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
  8. 2015. július 20. 17:2632.
    asztanaviszta véleményével teljesen egyetértek, de azt nem értem, hogy a hozzászólásokat miért nem lehet lájkolni , vagy közvetlenül válaszolni rájuk ?
  9. 2015. július 20. 17:1631.
    Adja a jó Isten, hogy az életben nagyobb problémája ne legyen a családnak és a kicsi lánynak.Egyébként a legtöbb normális ember kiirtandó, undorító, betegséget terjesztő ,csúf élősködőnek tartja az egeret , amely veszélyes az élelmiszerekre és az ember egészségére is.Enni sem tudnék olyan helyen, ahol egér, netán patkány van.Ezek az állatok csupán a tudományos kutatások terén lehetnek hasznára az emberiségnek.Valamikori megboldogult medika koromban kénytelen voltam legyőzni a viszolygásomat, de ma már olyan fokon undorodom tőlük,hogy inkább éhen halnék, ha ilyen förtelmes állatokkal kellene együttélnem, vagy ilyen helyen étkeznem. Föl nem foghatom, hogy mások hogy képesek szeretni, tartani ilyen undorító lényeket, pláne, ha kicsi gyerekeik vannak Persze nem a gyerek tehet róla.Annál inkább csodálkozom Andreán, akinek tudomásom szerint eredeti végzettségét tekintve orvos a szakmája.Egyébként eddig kedveltem őt és családját, de ez az egerezés nálam kiverte a biztosítékot, még akkor is, ha fehér egerekről lenne szó.
  10. 2015. Április 24. 08:4130.
    Hát ez valami "borzalmas"tényleg!!!!Anyám borogass mert rögtön a Dunának megyek!ddddddddddddddddddddddddddddddddddd
  11. 2014. július 22. 12:5829.
    Van három életre való serdülő macskám, ez egérnek másodpercei lennének... Egyébként is milyen kretén vesz a gyerekének büdös egereket???
  12. 2014. július 1. 18:1528.
    Pedig de, hidd el, van belőlük elég. Sajnos.
    előzmény:
    Lilien0420 (27)
    2014-07-01  13:27
  13. 2014. július 1. 13:2727.
    Kedves Cukorfalatka!
    Végre egy értelmes hozzászólás, ezért jelentkeztem be, hogy valami hasonlót írjak a humorérzékről, arról, hogy az életben nem csak "igazi" drámák vannak. Nyilván Nórika valóban nagyon szomorú a kisegér miatt, és remélem mielőbb sikerül pótolniuk. Gondolom a Te gyerkőceid is imádják az egérkéket! Nálunk két aranyos törpehörcsög van, de mi is nagyon sajnálnánk, ha valamelyik elpusztulna. Nem akarom elhinni, hogy ide az nlc fórumra csak és kizárólag a sok humortalan, megkeseredett ember jön kommentelni - természetesen tisztelet a kivételnek. Örömökben gazdag, szép napot Nektek :)
    előzmény:
    cukorfalatka (24)
    2014-06-30  08:06
  14. 2014. július 1. 13:2026.
    Boldog lehet, akinek egy egér elvesztése a legfőbb tragédia az életében.
    előzmény:
    cukorfalatka (24)
    2014-06-30  08:06
  15. 2014. július 1. 13:0225.
    Úgy tudtam, hogy reggelre összeomlott az egér keringése. Mentőhelikopterrel szállították a budapesti Honvéd Kórházba, ahol egy 9 fős orvos Team várta. 8 órás életmentő műtétet hajtottak végre Inci Finci névre hallgató egeren. A műtétet vezető orvos úgy nyilatkozott, hogy a műtét sikerült , Finci túl van az életveszélyen, állapota kielégítő. Megfigyelésre még egy két hétig benn tartják. A kórházat vezető főorvos engedéjezte a látogatást. Finci az sajtot szereti.....
  16. 2014. június 30. 08:0624.
    Nem tudom, mit gonoszkodtok állandóan, kedves fórumozók.MIért baj nektek, ha Bocsi kislánya egérkét kért, s kapott? Cuki állatkák, imádnivalóak, Sok örömöt adhatnak Bocsiék kislányának.Nem Ők kérték ezt a hülye cikket, amit írtak róluk, viszont nekik, főleg a kislánynak igenis tragédia a kisegér elvesztése.Bocsi, remélem tudtatok venni egérkét Nórinak, Kispesten az Europark mögötti nagy állatkereskedésben biztos van, mi is ott vettünk kb egy hete két cuki egérkét kitűnő biziért a két kislányunknak.
    S kedves fórumozók, nyugi, nem kell mindenből világháborút csinálni, illetve azt beképzelni.Van akinek a kisegér elvesztése tragédia, van akinek más.De hát nem vagyunk egyformák.
    NYUGI!!!!!!



    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  17. 2014. június 29. 23:0623.
    A szürke egér vadon él, még ha házi egér is a neve. Fogságban elpusztul, mint a veréb. Jól átvágták vele az együgyűt. Valaki a kamrájában befogta és eladta nekik. A fehér egér erre lett kitenyésztve, hogy etessék, mert vadon megpusztul. Inkább egy macskát etessenek meg a másikkal. Bár ekkora drámákat kéne megélnie némelyik embernek a valós drámák helyett!
  18. 2014. június 29. 22:1122.
    Mind a kettő tök unszimpi, nagyképű majom. Kit érdekel ez a "drámájuk" már megint? Mások hitelcsapdába dőltek, évek óta nem találnak munkát, betegséggel küzdenek. Na ez dráma! Nem ennek a hülye tyúknak a nyavalygása. Menjen melegebb éghajlatra bocsikája után
  19. 2014. június 29. 16:4721.
    Dráma, családi gyász?Í
    Ízléstelen, hatásvadász ciím
    Az nlc-n csak a forma változott.
    A színvonal nem.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  20. 2014. június 29. 11:3620.
    Én szívesen kisegítem, akár több szürke egérrel is őket, de vagy meg kell elégedniük az egérfogóból kivett nem mozgó példányokkal, vagy fogniuk kell a kertben élőkből.
  21. 2014. június 29. 05:1819.
    "Dráma" "Családi gyász" Ez már valóban a firkásztudományok legalja. Gratulálok NLC!
  22. 2014. június 29. 02:4518.
    Ilyen kell?
  23. 2014. június 29. 00:5817.
    Nagyon megható, hogy egy egér miatt van gyász, én meg egy orvost keresnék, aki a gyógyíthatatlan lányomon tudna segíteni ..... jó, akkor, hogy másoknak egér gondja van!!
  24. 2014. június 28. 23:0416.
    Jó nekik, hogy ez a legnagyobb problémájuk!

Címlap

top