Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezek a legtutibb bútorok kicsike lakásba

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. május 20. 11:32
Apró lakást okosan berendezni gyönyörű kihívás, egy olasz cég ebben a szellemben fejlesztette tökélyre a bútorait.

Nők Lapja Café: Ezek a legtutibb bútorok kicsike lakásba
  1. 2016. május 18. 22:387.
    Ezek mind kaphatok Angliaban. De a beszerelesuket nem artana, ha rendesen megtanitanak nekik, mert azt nem tudjak minosegileg megcsinalni sajnos!
  2. 2014. május 20. 17:046.

    Huhh. A legtöbb egymillió forint fölött van, van 2 és fél milliós is, félmillió alatt egy se.

    Ezek szerint nem azoknak találták ki,  akiknek csak kis lakásra telik.

    előzmény:
    csutak51 (4)
    2014-05-20  14:37
  3. 2014. május 20. 16:555.

    Valóban, a Google-ban kellett volna rákeresni (én csak az NLC-cikkben közölt linkre kattintottam).

    Köszi!

    előzmény:
    eda-1952 (3)
    2014-05-20  11:51
  4. 2014. május 20. 14:374.

    Valóban fantasztikus!

    Nézzétek meg a You tube-n is, nagyon sokféle bútora van a cégnek!

     

    Létezik már itt is hasonló, legalábbis a lenyitható ágyat gyártják páran. Keress rá úgy, hogy lenyitható ágy, ágyszekrény, vagy szekrényágy.

     

    Sajnos, a magyar változatok nem ennyire szépek, nem ilyen könnyen kezelhetőknek tűnnek, és ráadásul nem is olcsók. (bár az olasz cég bútorai se lehetnek azok, árakat én sem találtam, de sok országban forgalmazzák, az oldalukon megnézhető, s lehetne keresgélni árakat is.)

     

    S nincs ennyi változat sem a magyar hasonlók között, sajnos.

     

    Nem ártana, ha az itteni gyártók ipari formatervezőt alkalmaznának, mert egy tehetséges formatervező sokat tudna segíteni a bútorok esztétikusságán.

    S a kezelhetőséget se ártana továbbfejleszteni!

     

    Persze, lehetséges, hogy a kezelhetőséggel tévedtem, közelről nem láttam még én sem magyar gyártó ilyen ágyát, csak a neten nézegettem.

    előzmény:
    V eszeva (2)
    2014-05-20  11:32
  5. 2014. május 20. 11:513.
    Nézd csak... Árakat nem néztem, de ott vannak.
    előzmény:
    V eszeva (2)
    2014-05-20  11:32
  6. 2014. május 20. 11:322.
    Fantasztikusan jó! Hol lehet kapni?
    Néztem az olasz cég oldalát, a méretek tényleg ott vannak, de ár sehol. (Nem mintha bármelyik bútort egyenesen onnan hozatnám, de azért jó lenne tudni.)
    Még jobb lenne, ha valaki forgalmazná Magyarországon, persze elérhető áron.

Címlap

top