Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mosolyogni tessék! Janikovszky Éva nem adta meg magát

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 25. 08:24
Mondatai olyan őszinték, amilyenek csak a gyerekek tudnak lenni. Értette és ismerte az embereket, kicsiket és nagyokat. Melegséggel, szeretettel és rengeteg humorral mutatta meg, hogy miért hiszik a gyerekek, hogy felnőttnek lenni jó, és miért gyötrődik a szülő, aki nem érti, kire ütött szemtelen gyereke. \"Első szerelmünk, ha a régi címen ránk találna, talán meg sem ismerne. Amíg rá nem mosolygunk. A mosoly ugyanis nem öregszik. És kell valami állandóság.\" Janikovszky Éva ma lenne 88 éves.

Nők Lapja Café: Mosolyogni tessék! Janikovszky Éva nem adta meg magát
  1. 2014. Április 25. 13:295.
    masik kedvencem es peldakepem Jokai Anna, eppen valamelyik nap lattam  a ridikulben, fantasztikus holgy minden teruleten.
  2. 2014. Április 25. 13:284.
    Nagyon szerettem az ironot, csodalatos konyvei vannak ma is megvan par konyve nekem is.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-25  08:24
  3. 2014. Április 25. 08:343.

    Én is imádom, sok könyvünk van tőle, felnőttnek és gyereknek is.

     

    V. K.I.-nak miért kellett volna a riportalanyok között lennie?

    előzmény:
    kardosadel (2)
    2014-04-25  08:24
  4. 2014. Április 25. 08:242.
    1., Imádom én is, nem is vagyok hajlandó múltidőben gondolni Rá!
    2., Furcsa, főként a Nők Lapja vonatkozásában, hogy V. Kulcsár Ildikó nincs a riportalanyok között...

Címlap

top