Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Félrekezelték Bódi Margót

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 24. 04:57
Családja unszolására elvégzett vizsgálat után derült ki, hogy nem agyérgörcse, hanem agyérinfarktusa volt Bódi Margónak - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Félrekezelték Bódi Margót
  1. 2014. Április 28. 18:519.

    Bangó Margit is kövér lakatú és passz! 

     

     „Két hétig ment belém az infúzió, az utolsó kettőt azonban már nem tudták bekötni, mert az összes vénám tönkrement. Úgy néz ki a kezem, mintha agyonvertek volna, kék, lila, zöld." -mongya Margó. 

    Na jah, én meg most gyöttem le a falvédőről, gondojja a túlképzett Margó.

     

    Szóval ez meg itten egy orbitális hazugság-ség-suk-sük. Margó az életben nem volt kórházban, nem kezelték, se előre, se hátra, se félre, nem kapott infúziót az összes vénájába kékre, zöldre, lilára. Amenniyben Margó művésznő látott volna az életben infúzót közelről akár magánál, akár Guszti művészúr súlyos fél órás infrakkktusánál (akkor is az éjféli töltöttkáposzta bizerálta), akkor tudhassa, hogy akinek infúziót adnak hosszasan, nem két hétig, hanem mongyuk csak egy-két napig akár de több palackkal, akkor se szúrják annyiszor ahány palack lé gyön, hanem csak EGY a szúrás, bele egy kanül és annyi infúziót nyomhatnak, mint a tenger.  Nem szurkájjják orrba-szájba kedves Margó, máskor mielőtt nyilatkozgatni teccik, faggasson ki egy olyat, aki látott már életében ilyet! 

    Na így kapott Margó művésznő és Guszti művészúr a súlyos betegségére infúzijjót. Az Édes Életre meg jó pénzért gyorsan felgyógyult.

    előzmény:
    bigacsiga2 (8)
    2014-04-24  17:48
  2. 2014. Április 24. 17:488.

    Az agyérgörcs azt jelenti, hogy bizonyos ideig nem kap elég vért az érhez tartozó agyrész. Mielőtt belágyulna az agy, a görcs szűnik, vele a tünetek is.

    Az agyi infarktus azt jelenti, hogy adott agyrészen olyan hosszú oxigénhiány van, hogy lágyulás, elhalás alakul ki. Ezt vagy helyben lévő vérrög okozza, vagy szóródó vérrög, vagy elhúzódó, komolyabb agyérgörcs.

    Alapvetően nem egymásnak ellentmondó betegségek ezek, a kezelésük is hasonlóan indul, előre nemigen tudni 100%-osan, hogy az agyérgörcs múlik, vagy súlyosbodik. 

    Tehát nem értem, mi szól amellett, hogy Bódi Margitot elkezelték. Kövér, stresszes nő, klimax után- nagy rizikócsoportba tartozik. Nem kell hozzá elkezelni, magától megkaphatta a betegséget. És nem látom, hogy mi lett elkezelve.Utálom a szenzációhajhász hatásvadász cikkekeket, nekem totál közömbös emberekről. 

    Szerintem nem kezelték el. 

    idézet:
    szárnyasló (7)
    2014-04-24 12:00:51

    Bódi Margó, kövér???

     

    Akkor Bangó Margit milyen lakatú???

    előzmény:
    szárnyasló (7)
    2014-04-24  12:00
  3. 2014. Április 24. 12:007.

    Az agyérgörcs azt jelenti, hogy bizonyos ideig nem kap elég vért az érhez tartozó agyrész. Mielőtt belágyulna az agy, a görcs szűnik, vele a tünetek is.

    Az agyi infarktus azt jelenti, hogy adott agyrészen olyan hosszú oxigénhiány van, hogy lágyulás, elhalás alakul ki. Ezt vagy helyben lévő vérrög okozza, vagy szóródó vérrög, vagy elhúzódó, komolyabb agyérgörcs.

    Alapvetően nem egymásnak ellentmondó betegségek ezek, a kezelésük is hasonlóan indul, előre nemigen tudni 100%-osan, hogy az agyérgörcs múlik, vagy súlyosbodik. 

    Tehát nem értem, mi szól amellett, hogy Bódi Margitot elkezelték. Kövér, stresszes nő, klimax után- nagy rizikócsoportba tartozik. Nem kell hozzá elkezelni, magától megkaphatta a betegséget. És nem látom, hogy mi lett elkezelve.Utálom a szenzációhajhász hatásvadász cikkekeket, nekem totál közömbös emberekről. 

    Szerintem nem kezelték el. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-24  04:57
  4. 2014. Április 24. 10:106.

    T. Nők Lapja Café!

    A kórházi kezelések nem orvosi titok?

    Honnét tudják?

    Felhatalmazta a család ennek a közlésére, vagy csak jólértesültek?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-24  04:57
  5. 2014. Április 24. 08:295.
    Ez érdekes... Kb 20 éve egyedül voltam itthon és iszonyatos fejfájásom lett, hányással, szédüléssel.Amikor úgy éreztem nincs tovább, áttámolyogtam az orvoshoz, szerencsére a szomszéd házban volt a rendelő, végig a falat fogtam, el ne essek. Az orvos lezseren közölte, hogy agyérgörcs, majd elmúlik, adott egy injekciót, nem küldött sehová, vissza sem rendelt.
    előzmény:
    notropillanat (2)
    2014-04-24  04:57
  6. 2014. Április 24. 08:194.
    Tisztelt Doktornő!
    Akkor ezek szerint a kezelés ugyanaz agyérgörcs vagy agyvérzés esetében?
  7. 2014. Április 24. 08:123.
    Ahhoz képest, hogy ennyire " beteg" vállalja a TV szereplést !! Nem tudom sajnálni .
  8. 2014. Április 24. 04:572.
    Reggelt!
    Azt sem csodálnám ha be sem engednék többet abba a Kórházba ezek után !

    "A stroke gyakorlatilag a közös neve az úgynevezett agyérgörcsnek és az agyvérzésnek

    Az agyérgörcs az agyi erek elzáródása (mely lehet átmeneti és végleges) következtében kialakuló agylágyulás közismertebb neve. Ennek a lényege, hogy az elzáródott érterület által ellátott agyrész károsodik, ezáltal kiesik annak funkciója, a beteg pl. nem tudja mozgatni valamelyik oldali végtagját, nem tud beszélni vagy rosszul beszél.
    Az agyvérzés tünetei ugyanazok, mint az agylágyulás tünetei (ha ugyanazon agyi területen következik be), a különbség, hogy itt az ér "kiszakadása" következtében fellépő vérzés roncsolja az agy állományát. (WEBBeteg - Dr. Bessenyei Mónika, neurológus)"

    Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/stroke/4334/stroke-agyergorcs -agyverzes

Címlap

top