Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Botrány a Viasat3 új műsorának forgatásán - galéria

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 23. 12:16
Horváth Éva új műsorának egyik szereplője annyira megmakacsolta magát, hogy ruha nélkül, fehérneműben vonult végig a kifutón.

Nők Lapja Café: Botrány a Viasat3 új műsorának forgatásán - galéria
  1. 2014. Április 24. 06:269.

    Nekem az az érzésem, hogy ezt a csajt már láttam más műsorban, és már akkor is rosszul voltam tőle, csak azt nem tudom, hogy melyik műsorban.

     

     

    előzmény:
    mosolygóska (7)
    2014-04-23  16:20
  2. 2014. Április 23. 17:128.
    Ők nem olyan modellek. Olvasd el, amit maszi írt.
    előzmény:
    mikro (5)
    2014-04-23  14:36
  3. 2014. Április 23. 16:207.
    hú ez a csaj egy akkora paraszt nagyképű tahó volt, hogy kifordult a gyomrom tőle........
    előzmény:
    maszi (6)
    2014-04-23  15:37
  4. 2014. Április 23. 15:376.

    Kiváncsi voltam erre a műsorra, ezért megnéztem.

    A dolog lényege az, hogy van három divattervező, és van három kirakat, minden egyes kirakat mögött van egy ruhatár. A tervezőknek erre kell licitálni. 

     

    Az a tervező aki megnyeri a kirakat tartalmát, az megnyeri vele a ruhatár tulajdonosát is Ezt a ruhatárat kell átalakítani a tulajdonos formájára, stílusára. Legalábbis én így értelmeztem.

     

    Vagyis nem egy átlag modellről van szó, akinek az a munkája, hogy szó nélkül felvegye a ruhát, amit terveznek neki, hanem az, hogy együttműködjenek a divattervezővel.

     

    Az a lány, aki a botrányt csinálta, az elég pökhendi és beképzelt, egyáltalán nem szimpatikus lány. Engem kiver a víz tőle.

    De meg kell hogy mondjam, a tervezője sem igazán veszi figyelembe, amit a csaj mond. Úgyhogy jól egymásra találtak!!!

     

    Van egy másik tervező, és egy másik modell, ott a modell eléggé telt lány és a tervező olyan cuccokat csinált neki, ami egyáltalán nem volt  a modell alkatának megfelelő. Ezért pórul is járt, mert a modellen nagyon jól kijöttek a hibák. De ha okos akkor tanulhatott is belőle. Az a szett is gáz volt a modellhez képest, a modell mégis felvette. 

     

    Ez a lány, aki bugyiban jött ki nem hiszem, hogy elérte a célját, mert ő lett ettől a reakciótól antipatikus. 

    És ha felvette volna a ruhát, akkor a zsűri simán megkritizálhatta volna, és kijöttek volna a hibák náluk is. 

  5. 2014. Április 23. 14:365.

    Jobb helyeket a modelleknek az a dolga (munkája, fizetésért), hogy bemutassák a tervező ruháit. Piszkosul nem érdekli a kutyát sem, hogy a modellnek tetszik e a ruci vagy a kollekció, avagy sem.

    Gondolom kellett egy kis balhé a műsorba, csak éppen nagyon rossz üzenetet hordoz.

    előzmény:
    eda-1952 (4)
    2014-04-23  13:14
  6. 2014. Április 23. 13:144.
    Ebből a műsorból pár percet láttam, pont ezt a "botrányt" nem, sajnálom..))) A beharangozóját is láttam, abból nem az következett, hogy a modellek kötelesek a "magyar divat nagyasszonyának" minden utasítását követni, tanácsait megfogadni, ha nekik az nem tetszik. Abban a pár percben láttam, hogy  a hölgy vérig sértődött, hogy az egyik lány (nem tudom róla van-e szó) nem rakott fel egy művirágszerű fekete csokrot  a csuklójára. Én sem raktam volna fel, nem vagyok húsvéti nyuszi. Az az izé színpadra, vagy némi rosszindulattal utcasarokra volt való.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-23  12:16
  7. 2014. Április 23. 13:023.
    Az előző részben a pasi volt alsógatyában,...egyébként nagyon hülyén van összerakva a műsor..
  8. 2014. Április 23. 12:162.
    Így rendezték meg!

Címlap

top