Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Könnyekben tört ki Szulák Andrea - videó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 21. 16:37
Szulák Andreát olyannyira megérintette Rózsa Rita produkciója, hogy könnyekig hatódott.

Nők Lapja Café: Könnyekben tört ki Szulák Andrea - videó
  1. 2014. Április 21. 21:576.
    Enikő45,- Nézd meg légy szi még egyszer, mert a"könnyekben tört ki" tényleg nem fedi a valóságot, de könnybe lábadt a szeme kissé, az jól kivehető. Egyébként erősen hatásvadász címeket szoktak választani az ilyen írásoknál, mert azt akarják, h Te és én KATTINTSunk rá. Persze ez, mint írtam már számomra semmit sem von le a produkció értékéből. Nagyon tetszett.
  2. Torolt_felhasznalo_405914
    Torolt_felhasznalo_405914
    2014. Április 21. 20:545.
    Rőzsa Rita produkciója valóban szép volt, azonban Szulák Andrea könnyezését nem  láttam.Valószínű figyelmetlen voltam! 
  3. Torolt_felhasznalo_200853
    Torolt_felhasznalo_200853
    2014. Április 21. 19:154.

    Bocccs, de találtam jobbat. Mármint a cikk témájánál jobbat.

     

    Hát ez azért, na. Besza' behu'.

  4. 2014. Április 21. 18:183.
    A magyar népzenei hagyományok egyik legszebbike ez a dal. Az pedig , h egy ilyen "göndör" kislány énekelte még megsokszorozta nekem ezt az élményt. Nagyon tehetséges, jó hangú, szerény az előadó. Dícséret illeti a TANÁRÁT, hogy elültette ebben a gyerekben annak az országnak a kultúráját, ahol él. Ha az utcán találkoztam volna vele, a legutolsó gondolatom lett volna vele kapcsolatban, h így és ezt énekli. Felemelő. Egyszerűen gyönyörű,és valójában megható.
  5. 2014. Április 21. 16:372.
    "Könnyekben tört ki Szulák Andrea" - milyen adást nézett a kedves firkász???? Megtörölte a szeme sarkát, ennyi történt.
    Hej, hej, semmit nem lehet a valós állapotában leírni???

Címlap

top