Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Komoly kullancsinvázió várható

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 19. 02:14
Sajnos a kullancsokat idén is megkímélte a hideg tél, volt idejük szaporodni, így idén újra támadásba lendülnek. Még szerencse, hogy rengeteg eszköz van a kezünkben, ezek segítségével felvehetjük ellenük a kesztyűt.

Nők Lapja Café: Komoly kullancsinvázió várható
  1. 2014. Április 19. 15:207.

     

     

    Pedig, ha nem kapaszkodik, akkor kitépni sem kell! - erre mondják, hogy "anyám, borogass!" ?

    előzmény:
    tamtamtam (4)
    2014-04-19  11:46
  2. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2014. Április 19. 13:516.
    Nem az enyhe tél kímélte meg?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-19  02:14
  3. 2014. Április 19. 12:575.

    Sajnos nincs új a nap alatt. Azt hittem kis naivan, hogy van megoldás a kullancscsípés ellen, hiszen rengeteg eszközről szól a cikk, de csak a sablonos dolgok.

    A mindenféle kencék mellett is Lyme-kóros lett az egyik ismerősöm. Én valami szuper szerrel kentem be magam szúnyog- és kullancscsípés ellen tavaly, szerintem röhögött rajtam a szúnyog, 1 órán belül tele voltam szúnyogcsípéssel, szóval erről ennyit.

    Az az igazság, hogy nincs kedvem már kirándulni menni, a gyerekemet nem szívesen engedem a domboldalra játszani... és a kullancs csak az egyik dolog, rengeteg az idén a darázs, a méh, a szúnyog, szóval ez csak kis szelete annak, ami ránk vár nyáron.

     

    előzmény:
    xyz123123 (2)
    2014-04-19  02:14
  4. 2014. Április 19. 11:464.

    Azt írják a kullancstérkép oldalán:

     

    "Mielőtt azonban kitépné a kullancsot, bizonyosodjon meg róla, hogy lábaival már nem kapaszkodik az áldozat bőrébe."

     

    És ha mégis kapaszkodik??? Akkor kérjem meg, hogy ne kapaszkodjon? :-O 

  5. 2014. Április 19. 02:153.
    irtsanak
  6. 2014. Április 19. 02:142.
    "Még szerencse, hogy rengeteg eszköz van a kezünkben"

    Akkor írtsanak, mert a többi "eszközzel" majd hogy nem elmehetünk a fenébe.

Címlap

top