Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen lehet a vasutasok új egyenruhája - képek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 17. 15:38
100 önkéntes jegyvizsgáló, pénztáros és forgalmi szolgálattevő teszteli munka közben a MÁV új uniformisait május közepéig. Tapasztalataik alapján alakítanak a ruhákon, és rendszeresítik őket a vasúttársaságnál.

Nők Lapja Café: Ilyen lehet a vasutasok új egyenruhája - képek
  1. 2014. szeptember 26. 11:559.
    És a hölgynek már egy fésűre nem tellett? Értem én, hogy új a divat, de ennyire, hogy zsíros is és kócos, lógó is a haj? Akkor legalább mosta volna meg.
  2. 2014. június 11. 09:258.

    Remélem nem ez a végleges ruha...

    Aki ezt intézi vajon nem néz szét előtte,hogy milyen egyenruhák vannak más cégeknél?

    a Gysevnek  jól néz ki az egyenruhája,normális ,viselhető fazon.

    Olyan zakókat ad a Máv a nőkre,mintha férfiakra készült volna csak.

    Ormótlan cipő,otromba öltözék...

    Természetesen senki nem gondolja,hogy divatbemutató szintjén kellene öltöznie egy jegyvizsgálónak,de egy  ilyen ruha viselésének minden percét utálnám.

  3. 2014. Április 17. 19:577.
    20 évvel ezelőtt és előtte legalább nem fehér ingük volt. No most képzelj el egy mozdonyvezetőt fehér ingben. Meg a feleségét, aki mossa. Szegény nők...attól hogy valaki egyenruhát hord, még szeretne csinosabb lenni benne.
    előzmény:
    ueszti (2)
    2014-04-17  15:38
  4. 2014. Április 17. 19:186.
    Szegény/ek/, mintha a saját öreganyja lenne.

    A kabát két számmal nagyobb rajta, a szoknya előnytelen /3-as kép/. Ha már több millióért váltanak, legalább néznének ki normálisan.

    Igen, valakinek jó pénz üti a markát, a több - úgy látszik - nem érdekes!
  5. 2014. Április 17. 19:155.

    Az a cipő csúcs.

     

    A nadrág mellényes jobb, mint a szoknyás kabátos. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-17  15:38
  6. 2014. Április 17. 19:094.

    Már csak ez a pocsék cucc hiányzott a MÁV-nál 100millókért (biztos jó üzlet ez is valakinek, de nem a MÁV-nak), az összes többi rendben van. Jó fizetések, ragyogóan tiszta kocsik, osztályon felüli körülmények az utasoknak, mosolygós kalauzok, I.osztályú mozgó büfé (fonnyadt zsömlében penészes rántott hús), szuper étkezőkocsi fehér kesztyűs komornyikokkal, Gaskónak 1 milliós fizetés, egy öröm az élet. Nekem már a gördülő sztrájk is annyira hiányzik, valahogy úgy megszoktam az emútnyócévben!

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-17  15:38
  7. 2014. Április 17. 18:323.
    ez elég ronda öregasszonyos. eddig milyen volt?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-17  15:38
  8. 2014. Április 17. 15:382.
    Undorító. Komolyan sajnálom őket, nem igaz hogy nem lehet változtatni a 20 évvel ezelőtti divaton...

Címlap

top