Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beadta a válókeresetet Konta Barbara

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 16. 06:22
Nyolc év házasság után válik a Barátok közt egykori sztárja, Konta Barbara.

Nők Lapja Café: Beadta a válókeresetet Konta Barbara
  1. 2014. Április 17. 09:156.
    Kit érdekel, hogy Konta Barbara válik? Még gyerek voltam mikor játszott a barátok köztben. Szerintem senkit nem érdekel a házassága és a válása sem. Dobtalak...
  2. 2014. Április 16. 12:355.
    Én a Konta Barbarát ismerem, ő egy színésznő-műsorvezető. De ki a ****** az a Németh Norbert? Jegyzik azt valahol? Jaaaa a rendőrségen, csalásért! :)
  3. 2014. Április 16. 08:584.
    Gondolod, hogy olvassa amit írsz? Gondolod, hogy ő rendelte a cikket? Pffffff :-D
    előzmény:
    kgaspark@citromail.hu (2)
    2014-04-16  06:22
  4. 2014. Április 16. 06:503.
    A szomszéd Rózsa is beadta a válókeresetét. De ez a magánügye, ráadásul annyira ismert, mint "ez" a Barbara.
    Bár a piacon lehet, hogy ismertebb!!
  5. 2014. Április 16. 06:222.
    Barbikánk! Nagyon régen meghalt Konta Béla.Azóta volt egy taxis és esetenként-főleg focista. Most még mi jöhet? Nem igazán értem,hogy miért hír,hogy elválsz.Senki sem ismer.Azt sem tudják ki vagy.Vagy tudják? Akkor én tévedtem....bocs:(((

Címlap

top