Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyors húsvéti menü

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 15. 17:28
Közeleg a húsvét, és már most azon aggodalmaskodsz, mit főzzél a vendégseregnek? Egy komplett húsvéti menüt mutatunk be, ami jól előkészíthető, hogy ne kelljen az egész ünnepet a konyhában töltened!

Nők Lapja Café: Szuper húsvéti menütippek a sztárbloggertől
  1. 2014. Április 16. 10:188.

      Mára inkább én köszönhetem az ötletet, Szöszi, mert készítek szombat estére én is kaszinótojást. Valaki mindig az aprított fagyasztott zöldségből készíti, ezt teszem én is, azt tervezem, hogy csontlében főzöm meg, úgy finomabb lesz, szerintem.

       Töredelmesen bevallom, kész majonézt fogok használni, mert elkapott a gépszíj és több flakonnal vásároltam az Aldiban, alacsony árán fellelkesülve. Salátaöntetnek szoktam alkalmazni.

    előzmény:
    szokitettno (4)
    2014-04-15  20:33
  2. 2014. Április 16. 10:067.
    A gömbölyű végén? Nahát, rosszul csináltam volna. A műveletnek az a lényege, hogy eltávozzon a kén a tojásból. Ki fogom próbálni, mert szeretem az új dolgokat.
    előzmény:
    radica947 (6)
    2014-04-16  08:41
  3. 2014. Április 16. 08:416.
    Kedves Klára, a tojás gömbölyűbb végén van a levegő, az is csak akkor, ha nem teljesen friss, ennek is csak akkor van jelentősége, ha lágytojást csinálsz, mert akkor a forró vízbe kell tenni a tojásokat. Keménytojásnál hideg vízben kezded a főzést, így kicsi az esélye annak, hogy megreped, szerintem elég sima hidegvízzel leöblíteni a tojásokat. Kellemes ünnepet mindenkinek!
  4. 2014. Április 15. 22:085.

      Szívesen leírom.

      A főtt tojásnak van valami kis fura szaga, bármennyire friss. Ez, mint megtudtam, a kéntől van, amelyet tartalmaz, a tojássárgája felületén alkot zöldes bevonatot.

       A tojás hegyes végét ki kell lyukasztani tűvel.  A levegő így ki tud áramlani főzés közben, és nem repedezik meg a héj. A 10 perc stimmel. Kicsikét én rá szoktam tenni.

       Készítsünk ki edényben a tojás mennyiségéhez mérve jégkockákkal hűtött vizet, és abba tegyük át a  főtt tojásokat. Hámozásukat vízcsap alatt végezzük, a víz bemegy a hártya alá, és gyönyörűen tisztítható. 

       Nem lesz zöld lepedék a sárgáján, és a kénszag is eltűnik.

       Így mondták, mutatták, nekem nagyon tetszik a módszer, magam is most fogom bevetni az ünnep alkalmával. 

        Megköszönöm, hogy a legjobbkor irányítottad figyelmemet a tojásra, mert unokámnak holnap egy kifújtat kell vinnie az óvodába. Elvállaltam a készítést, és teljesen megfeledkeztem róla.

     

       Nekem a füstölthúshoz jönnek vendégeim. A szokásos kiegészítők jönnek hozzá, kalács, zöldségfélék, sajt és persze főtt tojás.

        Boldog húsvétot és finom tojásokat kívánok!

     

     

    előzmény:
    szokitettno (4)
    2014-04-15  20:33
  5. 2014. Április 15. 20:334.

    Köszi az ötletet, lehet, hogy kaszinó tojást viszek.

    Igazából azért írtam a cikkhez, mert azt gondoltam, hogy többen leírják, hogy mit szoktak ilyenkor főzni, így biztos merítenék ihletet.

    A kemény tojás főzését pedig megköszönném, ha leírnád.

    előzmény:
    klára13 (3)
    2014-04-15  19:08
  6. 2014. Április 15. 19:083.

      Esetleg kaszinótojás? Jól megy a sonkához is. Vagy ma már ódivatú?

      Ha mellette döntenél, megírom kérésedre a tökéletes kemény tojás  főzését. Persze lehet, te is láttad valamelyik főzős műsorban.

       Vagy libamáj zsírjában?  Igaz, ez nálunk a karácsonyi menü része.

    előzmény:
    szokitettno (2)
    2014-04-15  17:28
  7. 2014. Április 15. 17:282.
    Sziasztok!
    Nálatok mi lesz a menü húsvétkor? Mi vendégségbe megyünk, szeretnék vinni valamit a sütin kívül, de nincs ötletem, mit. Talán quiche-t, sonkával töltve, nem tudom.

Címlap

top