Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keményen beszóltak Dundikának

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 15. 07:16
Majka véleménye miatt Dundikát támadta Zimány Linda egyik barátja.

Nők Lapja Café: Keményen beszóltak Dundikának
  1. 2014. Április 15. 17:219.
    Én le vagyok tiltva ,mert ezek az egyszerűen ostobák akik ott dolgoznak ott csak azt szeretnék hallani,amit a 2 grammnyi agyukkal tudnak megoldani (nehéz ügy). Kérdezném Őszinte szeretettel,hogy tudják-e miről szólnak? Itt tényleg kötelező az ostobaság? Talán a Fogyasztóvédelmi Felügyelőség tud rá válaszolni.IP-n lehet látni az összes levelezést.Egyébként napokig nem fogok aludni,hogy le vagyok tiltva.Majd a Médiatanács megoldja Szeretettel G.Kr.
  2. 2014. Április 15. 10:568.
    Vihar a biliben...
  3. 2014. Április 15. 08:547.
    Szerintem pedig ez a csávó néhány pofont megérdemelne Majkától.
    Jut eszembe az okoskodása: "Zimány Linda régóta barátom, és egy nagyon kedves lánynak tartom, de a magánéletéhez semmi közöm!" És Majka magánéletéhez mi köze is van?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-15  07:16
  4. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2014. Április 15. 08:076.
    Szerintem meg igaza van Pappnak, én is röhögtem, mikor Majka bácsi előállt, mint a nagy magyar erkölcs bajnoka, mintha ő nem egy expléjméttel tervezgetné az esküvőjét.
    Hát nem a nagy eszéért szereti, aki szereti.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-15  07:16
  5. 2014. Április 15. 07:565.
    Papp Gergő is valószínűleg szerette volna,hogy meglegyen neki Zimány vagy meg is volt,azért védi ennyire.Régóta barátok mi?Na persze,,,,, ,Linduska egy szent nem? A "Kedves,aranyos lány",nem a kedvességből élt meg eddig sem.Magánügye persze,na de azért már ezek a sajnálkozós celeb hozzászolások a védelmére,kicsit undorító.Nem értem egy érdekember mitől ilyen felkapott.
  6. 2014. Április 15. 07:564.
    Papp Gergő is valószínűleg szerette volna,hogy meglegyen neki Zimány vagy meg is volt,azért védi ennyire.Régóta barátok mi?Na persze,,,,, ,Linduska egy szent nem? A "Kedves,aranyos lány",nem a kedvességből élt meg eddig sem.Magánügye persze,na de azért már ezek a sajnálkozós celeb hozzászolások a védelmére,kicsit undorító.Nem értem egy érdekember mitől ilyen felkapott.
  7. 2014. Április 15. 07:563.
    Papp Gergő is valószínűleg szerette volna,hogy meglegyen neki Zimány vagy meg is volt,azért védi ennyire.Régóta barátok mi?Na persze,,,,, ,Linduska egy szent nem? A "Kedves,aranyos lány",nem a kedvességből élt meg eddig sem.Magánügye persze,na de azért már ezek a sajnálkozós celeb hozzászolások a védelmére,kicsit undorító.Nem értem egy érdekember mitől ilyen felkapott.
  8. 2014. Április 15. 07:162.
    Ez undorító megjegyzés volt ettől a "pap-ptól", hiszen Dundika azóta példás családi életet él, mióta férjhez ment /vagy nem ment, de együtt élnek/ Majkához, s gyermeke született.

    Zimány - bár tényleg a magánügye - még mindig "Dubajból" él - azért a macskaköröm, mert hasonló dolgokkal foglalkozik, hogy szinen/szinten maradjon.

    Majka se véleményezze a más dolgát, mert nem rajta csattan - ezek szerint - az ostor.

Címlap

top