Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Perli rajongója Vastag Csabát?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 15. 06:55
Érdekes sztori kezd kibontakozni Vastag Csaba és rajongója között - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Perli rajongója Vastag Csabát?
  1. 2014. Április 16. 23:276.
    Az a baj, hogy a sok szemellenzős ember, csak azt veszi észre, amit a szennylapok írnak!!! El lehet menni egy egy koncertjére Csabának, és meglehet őt hallgatni, utána lehet véleményt alkotni! ( a Symában a barátnője is ott volt, nem volt eldugva!) Tehát kedveseim el kell, hogy keserítselek benneteket Csaba nem meleg . A barátnőjét pedig óvja, védi, ( főleg a bulvár lapok mocskolódásaitól) ahogy a család többi tagját is! V Melinda pedig végre felébredhetne csipkejózsika álmából, vagy elég lenne, ha csak végre beleérne a bilibe a keze! Nem tudom, hogy is gondolta? Mindenhol felbukkan ahol Csaba jár,koncert után nem hagyja levegőt venni ,kitágult pupillákkal figyeli, ki, hogyan viszonyul Csabához. Autójával követi, mindenhol kiadja magát a személyes ismerősének, hogy bejusson zártkörű rendezvényekre! Ha nem engedik be, balhét csinál! Egy kitalált világban él ahol ő Csaba barátnője. Most meg fenyegetőzik, mocskolódik! Feljelenti azt az embert akit állítólag a legjobban szeret, majd gusztustalan módon elmegy a koncertjére és mintha semmi sem történt volna bulizik. Undorító
  2. 2014. Április 15. 08:425.
    Ő meg minket zaklat minden napi itt létével nagy BUNKÓ csávó.....................
  3. 2014. Április 15. 08:324.
    Most végül is teljesen mindegy van-e barátnője vagy éppen meleg. Nekem tetszik a hangja, nem vagyok egy rajongója-kinőttem már jócskán a tinikorszakot. Viszont az tényleg felháborító, hogy a sajtóban bármi megjelenhet bárkiről mindenféle következmény nélkül. Nap, mint nap találkozunk olyan címekkel, ami a cikk tartalmát még véletlenül sem tükrözi. Nos egy lány azt képzeli magáról, hogy a zenész barátnője-ezzel még nincs is akkora baj, de hogy a sajtó mindenféle ellenőrzés nélkül leközöl bármit-az már gáz. Sokszor volt olyan cikk színészekről, zenészekről ami jó vagy éppen rossz-de az alannyal még csak nem is találkoztak. Egyszer a tv-ben volt erről szó, amikor az egyik szennylap szóvivője azt mondta, hogy az újság eladása a legfontosabb.
  4. 2014. Április 15. 07:133.
    "Kétféle pletyka terjeng rólad: az egyik szerint meleg vagy, a másik szerint nagy nőcsábász. Lássunk tisztán ebben a kérdésben! Ez döntse el mindenki maga, én nem akarom befolyásolni a kedves olvasót (nevet). Mostanában arról lehet olvasni, hogy összejöttem a régi barátnőmmel, ebből lehet arra következtetni, hogy nem vagyok meleg. De hogy kivel járok, arról nem nyilatkoznék, a magánéletem az enyém, és ezt a részét meg is tartanám magamnak." http://www.origo.hu/teve/20140213-interju-vastag -csabaval.html 
    előzmény:
    supigyuri (2)
    2014-04-15  06:55
  5. 2014. Április 15. 06:552.
    Talán az érdekesség az hogy ez az ember ---meleg,,,,tehát miről beszélnek?

Címlap

top