Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagy fogyás: ,,Evőkanállal faltam a nutellát"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 11. 14:56
Úgy öltözködött, hogy még bugyiban se lássa a tükörképét, nemhogy meztelenül, ruhákból pedig minél nagyobb méreteket és bővebb darabokat választott, hogy eltakarják. 102 kilóról fogyott le Beatrix, aki elmesélte nekünk, hogyan sikerült ezt elérnie.

Nők Lapja Café: Nagy fogyás: ,,Evőkanállal faltam a nutellát\"
  1. 2014. Április 13. 01:4514.
    Gratulálok Beatrixnak a fogyáshoz! Azt azonban nehezen tudom elhinni, hogy a fogyókúrája után nyugodtan ehet már bármiből bármennyit, nem jönnek vissza a kilók. Ezt csak úgy tudom elképzelni, ha valaki hánytatja magát.

    Számomra az is furcsa, hogy azt írja: "Borzalmasnak láttam magam, bele sem mertem nézni még bugyiban sem a tükörbe." Létezik olyan, hogy valaki borzalmasnak látja magát? Én is voltam 100 kg körüli, és ugyanúgy el tudtam magam fogadni, mint 40 kg-osan. Semmivel nem láttam csúnyábbnak magam. Azért próbáltam meg fogyni, mert a szívem időnként szorított, és nem a "csúnya" látvány miatt. Nekem Beatrix arca dundin jobban tetszett, mert vidám, mosolygós volt. Most pedig az alakja kifogástalan, viszont egy lestrapált, idős asszony benyomását kelti. Persze, a szív- és érrendszeri betegségek elkerülése végett tényleg jó, hogy sikerült fogynia.
  2. 2014. Április 12. 23:0313.
    Nem azt írták, hogy nem evett banánt, hanem hogy a banánra nem tekintett nullkalóriás ételként. Magyarul mindenféle gyümölcs jöhetett napközben nassolásképpen számolatlanul, kivéve a banánt.
    előzmény:
    kgaspark@citromail.hu (7)
    2014-04-12  10:14
  3. 2014. Április 12. 22:3412.
    Nem értettem soha ezt a napi háromszori étkezést, amikor mindenki azt mondja, hogy legalább ötször kell enni. Egyébként meg nem evett mást csak salit, kis hússal. Azért ez elég kemény..
  4. 2014. Április 12. 15:4511.
    Helyes, a 102 kg -ra növekedésről is pont ez a véleményem.
    előzmény:
    kávé23 (5)
    2014-04-12  08:27
  5. 2014. Április 12. 15:4310.

    Amit láthattad, nem veszem komolyan, egyáltalán.

    Ilyen baromságokról mindig eszembe jut egy egy valós történet és  az ottani helyzetre abszolute találó megjegyzés/ek.

     Amik itt is megállják a helyüket!

    előzmény:
    kgaspark@citromail.hu (8)
    2014-04-12  10:21
  6. Torolt_felhasznalo_877008
    Torolt_felhasznalo_877008
    2014. Április 12. 13:579.

    „Rengeteg zöldséget, sajtot, gombát, magvakat ettem, de sok gyümölcsöt is fogyasztottam mellé, mert azokra nullkalóriás ételként tekintettem, kivéve a banánt."

     

    Vagyis nem azt mondja, hogy nem evett banánt, hanem, hogy a gyümölcsöket nullkalóriásnak tekintette, (és így korlát nélkül ette), kivéve a banánt. Vagyis ehetett banánt is, de mértékkel. 

     

    Csak mert az értő olvasást kifogásoltad. 

     

    Amúgy tényleg rémisztően kevésnek tűnik a menüje, de ha tényleg  evett mellé sok gyümit, már nem is annyira.

    előzmény:
    kgaspark@citromail.hu (7)
    2014-04-12  10:14
  7. 2014. Április 12. 10:218.
    Csendike! Te tényleg komolyan veszed ezeket az ostobaságokat amit ezek írnak?Kötelező nekik.Ezért kapják a fizetésüket,hogy történeteket gyártsanak.Az se baj,hogy két hónaponként más köntösben ugyanazokat a cikkeket gyártják újra. Szegénységi bizonyítvány....bocs....mindjárt válaszol valamilyen néven egy munkatárs.2 grammnyi agya van,de legalább elolvasta a munkaköri leírását...külső segítséggel.Egyébként nagy kihívás lett volna neki egyedül megoldani.
  8. 2014. Április 12. 10:147.
    No olvasgassunk.Beatrix:kivéve a banánt.Majd jött B.reggeli turmix-Banán-alma kiwi.Tényleg ennyire ostobák a helyi cikk írói? S tényleg ennyire kötelező a Sanománál az ostobaság? A kevesebb több lenne.
    Majd mindig én kapom a savat a helyből válaszolóktól.Százszor kérdeztem...nem fáj ez a mérhetetlen butaság,ahogy a bérlevelezők működnek? Tiszteljék már meg a olvasókat,hogy legalább annyi észt feltételezzenek meg bennünk,mint a náluk okosabbnál...ki lehet náluk okosabb?...talán a hal? Ő nem tud beszélni s írni.Jobb lenne,ha a Sanoma munkatársai is ezt gyakorolnák.Olvasni,művelődni kéne.A vonaton is ahonnan bejönnek.Szégyen...Valami felelősséget kéne vállalni egy oldalért.Nem csak autistákat (elnézést Tőlük) kéne alkalmazni.Habár jár az állami támogatás.S ezért mindent...igaz?
  9. 2014. Április 12. 09:536.
    Őt az ilyen aprosagok nem zavarják. :-D
    előzmény:
    kávé23 (5)
    2014-04-12  08:27
  10. 2014. Április 12. 08:275.
    Nem 102 kg-t, hanem 102 kilóról fogyott le.
    előzmény:
    Csendike (4)
    2014-04-11  22:07
  11. 2014. Április 11. 22:074.

    102 kg-t fogyni nem semmi.

     

    Nagyon örülök neki, hogy talált magának ezer okot arra, hogy miért hízott ennyire meg.

    Mert ha evőkanállal ette a nutellát, akkor mégis mit gondolt.......

     

     

    Van egy jópofa történetem:

    Kolléganőm szülni ment.Kb fél év múlva meglátogattuk őt néhányan.

    Isteni ebéddel fogadott bennünket, a pici baba kinn a aludt a diófa alatt, a nagyobbik gyerek bent volt velünk az asztalnál, kb 6 éves lehetett akkor..Benn az asztalnál  még mindig újabb és újabb kínálás volt.Alig-alig tudtuk visszautasítani.

    A velünk  utazó egyik munkatársam mondta is, hogy "köszönöm már fáj a hasunk sok ételtől".

     

     Ferike válasza erre csak ennyi volt: " minek zabáltatok annyit!"

     

     

    Nos, Ferike nagyon hiányzott annál az asztalnál ahol 102 kg-t lehet hízni.

    Máshol az egész család összsúlya ennyi.............

     (Kissé túloztam, de kb így van)

     

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-11  14:56
  12. 2014. Április 11. 16:033.
    Nekem is épp fogyozok, és kaloriatszamolok. Azt ugyan nem ertem hogy ez hogy lehet, mert én a 174 cm hez 107 kilo voltam most 98 , de még 107 kilosan sem néztem ugy ki mint a cikkben szereplő hölgy. Nagy darab voltam, vagyok, de nem ilyen zsiros modon. Mondjuk én cson vékonyan érettségi utan is 72 kilo voltam, és olyan izmos mint a fiuk akkor a sok edes miatt, tehat én szerintem nem tudnék lefogyni 56 kilora. Pedig ez a högy sem olyan alacsony. Mindenesetre nagyon elszant volt és profin megcsinalta. Én ezt a mennyiségű kajat nagyon keveslem, de ezek szerint neki ennyi elég volt.
    előzmény:
    fbrigitta (2)
    2014-04-11  14:56
  13. 2014. Április 11. 14:562.
    Nagyon tetszett a cikk, a hölgy elszántsága is. Egy dolgot hiányolok, ami nagyon nem mindegy: a magasságát. Minden fogyókúrás cikknél a súlyra helyezik a hangsúlyt, pedig a magasság értéke sem mindegy az arányok miatt. Kíváncsi lennék...

Címlap

top