Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Húsvéti készülődés: sk díszek, kellékek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 26. 14:58
Nagyjából egy hónap van még húsvétig - ilyenkor a legkönnyebb legyinteni, hogy hol van az még, ugyan már, majd még ráérünk. Egyfelől igen, tényleg, az még négy hét, másfelől ha hétvégente vagy néhány lazább hétköznapi délután áldozunk egy-két órát az előkészületekre, akkor húsvétra békében készen lesznek a díszek, a kellékek és esetleg a játékok is (ha nem szeretnénk vásárolni)

Nők Lapja Café: 5 gyerekekkel készíthető kellék húsvétra
  1. 2014. március 26. 16:555.

     

    Kedves lakásdíszítő, húsvétvárók! 

    Szép a tavasz , szeretem díszíteni a lakást és a lelkemet is az ünnepekre.

    Természetesen a Karácsony az igazi készülődős ünnep.

    Ám a húsvéti készülődést is szeretem. 

    Vannak évről-évre megismétlődő, elrakható díszeim: műanyag tojások, csibék, virágok.

    Idén rámtört a horgolhatnék és már gyártottam pillangókat, virágokat, tyúkocskákat. Kifújtam tojásokat és azokat is körülhorgoltam, így most van többféle díszem.

    Biztosan sokaknak giccses, de szeretem ilyenkor ezt a vidámságot. 

     

    Unokáimmal harmonka-szerüen hajtogatott papírból készítettünk nyuszikat, tojásokat. Szívesen szinezték.

    A kislány boldogan gyűjtötte a hagymahéjat a tojásfestéshez. 

    előzmény:
    Nettager (5)
    2014-03-26  15:40
  2. 2014. március 26. 15:114.
    akkor is kell oda egy vessző az 5-ös után, mert ez így béna...
  3. 2014. március 26. 15:073.

    Szerintem csak gyorsan olvastal es nem olvastad ki az osszes betut.

     

    Ahogy te gondolod, az ot gyerekkel...  lenne es nem gyerekekkel.

     

     

    előzmény:
    lulu81 (2)
    2014-03-26  14:58
  4. 2014. március 26. 14:582.
    kár, hogy nincs 5 gyerekem.
    Csak egy. :) :) :)

    Ha a cikkíró nem értené, a cím így lenne helyesen:
    5, (tehát vessző) gyerekekkel készíthető kellék húsvétra

Címlap

top