Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen lett volna Audrey Hepburn széttetoválva!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 2. 15:23
Katalin hercegné karján a babával és egy csomó tetkóval, Audrey Hepburn ártatlan fehér ruhában szétvarrva - egy amerikai művész elképzelte, hogyan néznének vagy néztek volna ki a hírességek virágokkal, keresztekkel vagy nonfiguratív tetoválással a testükön.

Nők Lapja Café: Ilyen lett volna Audrey Hepburn széttetoválva!
  1. 2014. Április 19. 00:2313.
    Ezeken a helyes hapsikon és csajokon tényleg nem áll jól a rengeteg tetoválásás, mivel elvonja a figyelmet a szép arcukról. Legjobban Marilyn Monroe-éról. Talán csak Patrick Schwayze-é, ami igazán jól sikerült.
  2. 2014. március 3. 20:0212.

    Ki mondta neked, hogy ne örülj és ne értéked ezt a förmedvény?

    Visszaolvastam, senki.

    Nekem se mond meg, hogy én mit gondoljak ezekről a firkálmányokról.

     

    Nem tartozik az európai kultúrkörbe az efféle díszítés.Sőt! Számtalan olyan van, ami meg idetartozik és mégsem tetszik.

    Na, bumm.Mi közöd hozzá?

    Vannak bizonyos  elemek ( emberek) akiknél az ízlésficam már rögzült.

     

    Ez a véleményem, ettől te  még  értékelheted nagyra,senki nem tiltja.

     

    Most azt már nem is vesézem ki, hogy neked "csak azért is " tetszik.

    Ez nem spenót, hogy csak azért is megeszem...............

    3 éves óvodás szokott ilyet mondani.

    előzmény:
    Dalocska (10)
    2014-03-03  19:34
  3. 2014. március 3. 19:4811.

    elo van irva, hogy hany pozitiv velemenynek kell lennie adott szamu hozzaszolas eseten?

     

    az jo, ha neked csak azert is tetszik, hogy ellent mondj masoknak. ezert kepes vagy 3eves topikot elokotorni, hogy ellenkezzel. /Jessica labfeje/

     

    es igen, nem azonos a firkalos kategoria, mint ez az ocsmanysag.  egy valamiben megegyezik a 2 dolog. ez is, az is ertelmetlen.

     

    nem mellesleg az nem mindegy, hogy 1 ujsagra firkalsz, ami a tied es otthon van...az maganugy avagy orszag-vilag ele tarod remekmuveidet.

    előzmény:
    Dalocska (10)
    2014-03-03  19:34
  4. 2014. március 3. 19:3410.
    Ti még sosem játszottatok kiskorotokban azzal, hogy újságok fotóit kipingáltátok? Bajszot, szemüveget rajzoltatok az adott embereknek? Ez miben más? Mi ez a fikalavina ÁÁLLLAAANDÓAN MINDENHOL? Hogy az ember semminek sem örülhet mert igazából az az elvárás de ÁLLANDÓAN hogy FIKÁZZON!!
    Sztem mókás. Ugyanolyan játék mint bármi más. Semmivel sem rombolta le a művész ezen emberek IMIDZSÉT! Akkor ennyi erővel minek születtél a földre? Fikázókirályok! }:I Nekem csak azért is tetszik. Csak hogy legyen ilyen vélemény is.
  5. 2014. március 3. 09:359.

    En azt hittem, hogy ezek a muvek konkretan

     

    elrettentes celjara keszultek.

     

    Mert arra viszont tokeletesen megfeleloek.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  15:23
  6. Torolt_felhasznalo_223645
    Torolt_felhasznalo_223645
    2014. március 3. 08:488.

    Ez már egy elvetélt,  művésznek nem mondható ember utolsó kétségbeesett próbálkozása a felkapaszkodásra. Szánalmas próbálkodás, nem kellene erőlködnie, keressen valami fizikai munkát magának.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  15:23
  7. 2014. március 2. 21:467.
    Se szórakoztatónak, se érdekesnek nem találom ezeket a képeket, műalkotásnak meg végképp nem tekintem.
  8. 2014. március 2. 17:366.

    erre a legjobb kifejezes: gusztustalan.

     

    hogy ez miert jo ennek a "muvesznek"??

     

    mert ha meg valamilyen a szemelyisegehez illo tetko lenne. de mind egy kaptafara keszult. atlathatalan surusegu es kuszasagu tetkok. tehat ertelem es gondolat nincs a kepek mogott.

     

    szerintem.

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  15:23
  9. 2014. március 2. 16:205.

    "...mindenesetre mi nagyon jól szórakoztunk"

     

    Elég elferdültek lehettek, ha nektek ez jó szórakozás. 

  10. 2014. március 2. 15:494.

    Gratulálok.

    Így lehet meghurcolni, imidzsét lerombolni azoknak, akik ilyen szubkulturával soha nem fertőzték magukat.

     

    Volt tartásuk és nem majomnak/bohócnak akarnak/akartak látszani egyetlen pillanatra sem.

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  15:23
  11. 2014. március 2. 15:433.
    Számomra ebben semmi értékelhető nincs... Konkrétan elcsúnyították az ismert személyek fotóit! Nem véletlen, hogy ők nem varrattak magukra semmit! Ők úgy értékesek, ahogy megszülettek!
  12. 2014. március 2. 15:232.
    rettenetesen ronda

Címlap

top