Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Íme Mr. Szürke ötven árnyalata

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 2. 13:04
Éppen egy év múlva kerül a mozikba A szürke ötven árnyalata című erotikus trilógia első részéből készült film, de már most tele van az internet a különböző kis ízelítőkkel. A filmben Jamie Dornan alakítja majd Mr.Greyt, egy interjúban elmesélte, hogy kifejezetten élvezi a forgatást. De ki ez az ismeretlen, fiatal színész?

Nők Lapja Café: Íme Mr. Szürke ötven árnyalata - avagy minden, amit a készülő film főszereplőjéről tudni lehet
  1. 2015. június 22. 02:059.
    A könyvek b kategóriás ócska fércművek, a filmre a szereplők miatt és ebből az okból sem voltam kiváncsi, nekem elég volt a könyveket végigszenvedni. Az én mércémnek ezek a "művek" nem feleltek meg!
  2. 2015. június 22. 02:048.
    A könyvek b kategóriás ócska fércművek, a filmre a szereplők miatt és ebből az okból sem voltam kiváncsi, nekem elég volt a könyveket végigszenvedni. Az én mércémnek ezek a "művek" nem feleltek meg!
  3. 2014. Április 6. 22:217.
    hát a könyvet olvasva valahogy egyáltalán nem egy ilyen férfiszínészre számítottam a filmben. a Christian Grey-t alakító színésznek -gondolom én- hasonlítania kellett volna a "megfestett" pasihoz, aki tökéletes, izmos, enyhén borostás, igéző tekintetű, és a nők belepirulnak a látványába. ez a srác inkább hasonlít egy kolumbiai szappanopera sorozat castingsztárjára. nem mellesleg nem szép az arca, és nem borostás, hanem szőrös. semmi határozottság, uralkodási vágy nincs benne. elég illúzióromboló...
  4. Torolt_felhasznalo_201469
    Torolt_felhasznalo_201469
    2014. március 3. 08:416.

    Ennek olyan dacból se szaga van...............

     

    szép napot!

     

     

    előzmény:
    November5 (5)
    2014-03-02  21:22
  5. 2014. március 2. 21:225.

    Nekem a szabadság 50 árnyalata került először a kezembe. Elolvastam.

     

    Mint kiderült, nem maradtam le semmiről, mert folytatásos a dolog, de így magában is értelmezhető a kötet.

     

    Unalmas. A sok basszantyú és egyéb ismétlődő dolgok.

     

    A dallas jutott róla eszembe, ahol nem kellett sokat fordítani a szövegen, mert a jaj, kléjton, most mi lesz? minden részben legalább 10x elhangzott a nagyi szájából.

    A pikáns részeknek szánt oldalakat egy idő után átlapoztam, mert valahogy a saját fantáziám jobbra értékelem, és kíváncsi voltam magára a történetre. Az utolsó 40 oldalon már becsületből átrágtam magam, hátha lesz valami csattanó a végére. Olyan igazi valami. 

     

    Aztán csak a "basszantyú, ez de szar könyv, jó hogy nem adtam ki érte pénzt" gondolat maradt meg bennem. Meg úgy az egészből semmi. Még a szereplők nevei sem.

     

    Ha ezek után nem lesz kasszasiker kis hazánkban, akkor picit büszke is leszek népemre. :)

    Buktak már meg nagy sorozatok itthon, amik a gyengeelméjű országokban nézettségi rekordokat döntögettek. Itthon a szódával elmegy a délutáni holt műsor időben pár rész, utána levesszük. Gazdagok és szépek és társai.

     

    Kösszentyűűű, de ebből nem kérek a filmvásznon sem. A bácsi is tucat.

     

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  13:04
  6. 2014. március 2. 16:434.
    Ez a pasi inkabb tűnik nekem egy "utanfutónak" , mint a könyvbéli karakter megformalojanak. 
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  13:04
  7. 2014. március 2. 15:073.
    Felesége nem szeret szerepelni. Ellenben szívesen nézi a férjét más nővel való szexjelenetben a fimvásznon.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-02  13:04
  8. 2014. március 2. 13:042.
    Kíváncsi leszek, hogy ez a bigott banda mit hoz ki 16-18?-as karikával ebből a könyvből...

Címlap

top