Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Komoly baleset érte Nótár Maryt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. február 10. 08:03
Többször is meg kellett operálni a Nagy Duett énekesét, Nótár Maryt.

Nők Lapja Café: Komoly baleset érte Nótár Maryt
  1. 2015. január 27. 19:5319.
    maryt senki se bántsa! nem ajánlom mert megvédem ő az én példaképem mindennél jobban imádom .remélem szerencsés lesz az egész életébe és nem szenved semmit még 1 apróbb akármit sem! mary ha ezt most olvasod , bár kétlem . vigyázz magadra , jobban, erőt, egészséget, ne szenvedj semmitől.remélem lehetünk barátok pesten lax és majd én is felfogok menni , de egyenlőre azt kérem legyünk jó barátok
  2. 2015. január 27. 19:3318.
    :( ma tudtam meg .majdnem sírtam1 dologvégett nem... másért se szoktam sírni valahogy nem tudni.de mai nap nagyon szomorú lettem . már eddig is imádtam a maryt de most mégjobban valami megváltozott nemtudom ő sírt-e de én szomorúbb voltam mint akkor ő . ha átélem hogy ő a nővérem megállítottam volna . nekem olyan mint ha a nővérem lenne vagy a barátnőm . örünék ha ő is elolvasná ezt . hisz olyan aranyos és természetes barátságos cuki ő a legszebb és arról nem is beszélve hogy ő a legjobb énekes-nő .2szer voltam már koncertjén, de szeretném ha barátnők lennénk. a legnagyobb vágyam hogy mink olyan barátságot kötnénk , amit a gyerekeink is tovább ... szeretnm ha mary ezt elolvasná vagy akár 1tv, mokkában ezt elmondanák neki
  3. 2014. február 11. 10:4617.
    Régebben ez nem volt igaz az nlcaféra.... De a minőségromlás egyre erősebben érhető tetten. :(
    előzmény:
    teamoly (4)
    2014-02-10  12:15
  4. 2014. február 10. 22:4816.
    Na nezze meg az ember, a kissujjnyujtas es az egeszkar esete forog fenn itt, ugy latom
    előzmény:
    Kincsgyöngy (15)
    2014-02-10  20:12
  5. 2014. február 10. 20:1215.

     

    Ha már fejlődés... Akkor inkább örökíró tollba… Sőt egy újabb laptopba!

     

                                             

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

     

     

     

     

     

     
    előzmény:
    szerencsebambusz (14)
    2014-02-10  20:04
  6. 2014. február 10. 20:0414.
    Ha a hangodba nem is, de a tolladba befektethetne valaki egy kis tintat, hogy folytatni tudd a kis szosszenteseket(Alig talaltam meg a kacsintos buksit:DDD)
    előzmény:
    Kincsgyöngy (13)
    2014-02-10  19:36
  7. 2014. február 10. 19:3613.

     

    Na akkor még egy kicsit szösszentek, mert szóltak, hogy kihagytam….. És tényleg, majd elfelejtettem! Ez is azt jelzi, hogy a náthám (ami ugye még nem betegség?) ellenére milyen boldog vagyok…

     

    Dobrády Ákos a zsűri értelmesebb tagja meg szerintem szépen elszólta magát! Mely szerint a mai zenei technikával stúdióban felénekelni egy dalt nem nagy kunszt. Én eddig is tudtam, csak nem sejtettem…

     

    Hááát igen utána meg már elég csak tátogni… Bezzeg a Boney M, de még állítólag a Fresh Viki és Andi idejében is, még szükség volt a „hangra”, azaz hogy felénekeljék nekik a dalt... Ezek szerint ma már erre sincs szükség, annyit fejlődött a technika...

     

    http://www.napvilag.net/mindenmas/20090621/tatogo_sztarok _a_playback_korszakanak_felfedezettjei

     

    Azt írja: „Szerencsénkre ez ma már megváltozni látszik…”

     

    Szerintem nincs sok változás a „koncerteken” sokan ma is tátognak, csak a „trükk” változott, így nincs szükség a „hangra”! De ezt mindenki döntse el maga…

     

    Tisztelet a kivételnek, –  mert azért szerencsére akadnak ők is jócskán!!!

     

    Hááát csoda, hogy mindenki énekelni akar???  Hiszen lehet „kétkezi munkával” is sok pénzt keresni, elég tartani a mikrofont…

     

    Háát, hangom nekem is van, és hála a mai technikának le is tudom tudom ide kottázni, úgyhogy nekem is kellene keresnem egy anyagi belém fektetőt…..

     

                                               

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

     

    előzmény:
    szerencsebambusz (11)
    2014-02-10  17:27
  8. 2014. február 10. 19:2012.
    Lehet , hogy a következő hír az lesz róla , hogy tyúkszeme is van , vagy volt!!!
  9. 2014. február 10. 17:2711.
    Nem, tudatosan ujsagironak titulaltalak, felfrissules volt olvasni a kis szosszenetet amit irtal
    előzmény:
    Kincsgyöngy (10)
    2014-02-10  16:00
  10. 2014. február 10. 16:0010.

     

    De megtisztelő, hogy nem firkásznak hívtál!

     

                                             

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     
    előzmény:
    szerencsebambusz (9)
    2014-02-10  15:21
  11. 2014. február 10. 15:219.
    Remelem ujsagio vagy! Tetszett az eszmefuttatasod, es van humorod. Csak ugy mondom, hatha nem tudtad eddig:)
    előzmény:
    Kincsgyöngy (7)
    2014-02-10  12:37
  12. 2014. február 10. 13:178.

     

    Jajjjj, lehet hogy most törölnek, vagy kitiltanak? (Bár szerintem itt ez nem jellemző, velem is eddig csak egyszer fordult elő, három nap! - alig bírtam ki....)

     

    Ugyanis ezúttal lehet, hogy nem a cikkhez szóltam hozzá, és lehet, hogy nem véleményt fogalmaztam meg?...  Én ugyanis nem aláztam senkit meg a külsejét tekintve!!!

     

    Az a nagy helyzet, hogy szerintem még nő szemmel sincs baj a Katával már ami a testi adottságait illeti....

     

    Meg úgy általában sem irigykedem és foglalkozom mások külsejével, a kis duettben is inkább csak a hangra figyeltem, még a metrón is csak az izgat, hogy ne lépjenek a cipőmre.........

     

    Úgyhogy e téren nóóóóóóóóóóó komment!!!

     

     

                                                   

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

     

     
  13. 2014. február 10. 12:377.

    Tegnap volt a kis duettben, nekem fel sem tűnt amit itt az első kommentben írtak! Ami pedig a kis duettet illeti...

     

    Kedvelem Dolhai Attilát és Pokorny Liát is, így elkövettem azt a hibát, hogy többször belenéztem a kis duettbe, bár ne tettem volna… Egy világ dőlt össze bennem!

     

    De legalább nem mondhatja senki, hogy anélkül, hogy megkóstoltam volna a krémest, rontom a  „CÉG” renoméját… Igaz korábban sem ízlett a sütijük, de most a tetején volt tejszínhab ami nagyon csábítónak tűnt, mindaddig amíg bele nem kóstoltam…

     

    Dolhai Attila és Pokorny Lia és még egypáran üzenném nekik, hogy hagyják a celebséget, ennél többre hivatottak. A többi meg amúgy is nálam megy a levesbe…

     

    Ez valami borzalom, vagy egyik sem énekel jól, vagy az egyik igen, a másik pedig teljes felsőtesttel nyomja vissza le a… hangot a torkába… (Itt csak Liptaira kontrázok…)

     

    Ez az egész nem más, mint egy jó körbetartozós családias házi buli, ahol mindenki mindenkit dicsér, mert így illik, még akkor is, ha éppen nem tökéletes a „toalettje”, mert itt most buli van, és nem az a lényeg. Ráadásul Liptai mintha be is lett volna csípve, össze-vissza zagyvaságokat beszélt!

     

    Nagyon irigykedem, mert ez a buli nem olyan volt, mint amilyenen én voltam szombaton! Ott befelé menet kellett fizetni, itt meg kifelé menet a buliban résztvevőknek fizetnek és bele sem akarok gondolni, hogy mennyit… Szerintem az elsőként távozó Csepregi-barát agyament páros is szép summával távozott!

     

    Tényleg a tapsi-hapsi/nő nézőknek is fizethettek ezért, oda hol lehet jelentkezni, tudja valaki?

     

    Szerintem biztos, mert egyébként mi értelme volna egy buliban nézni azt, hogy mások hogyan szórakoznak a pénzünkön… Bár mondjuk Hajdú Petti biztosan felajánlotta jótékony célra, és megelégedett azzal, amit a valóban szép és csinos felesége (Na de Hajdú Peti feleségeként könnyű!…), Kata otthon neki fizetett…

     

    Kata egyszer úgy nyilatkozott, hogy büszke arra, hogy Hajdú Péter felesége… Csak halkan jegyzem meg, hogy a kis duett után sem lehet többre büszke!!! Na és amúgy a Pettire miért is? De ezt most hagyjuk……

     

                                        

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

     

  14. 2014. február 10. 12:296.

     

    Ne ess kétszer ugyanabba a hibába! Kövess el újakat!.........

     

                                               

     

    ----------------------------------------------------------

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

     

    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2014-02-10  10:13
  15. 2014. február 10. 12:165.
    sejjtettem-j
    előzmény:
    teamoly (4)
    2014-02-10  12:15
  16. 2014. február 10. 12:154.

    Én már abból sejjtettem, hogy az nlc-én jelent meg, hogy vagy valami 1000éves dologról van szó, vagy valami bagatel hülyeségről pl kitört a sipősarka és megrándult a bokája.

     

     

    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2014-02-10  10:13
  17. 2014. február 10. 10:133.
    Pofátlan és szánalmas dolog olyan címet adni, ami azt sejteti, hogy valami friss, aktuális információról van szó, aztán a cikkből meg kiderül, hogy több évtizedes történetet adnak közre.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-02-10  08:03
  18. 2014. február 10. 08:032.
    Nagyon egyedi a hangja, nem viselkedik feltűnően és a sztárallűrökkel is tud bánni. Felesleges minden gyermekkori balhét,jó vagy rossz bizonyítványt ide citálni. Aki szereti az ezek nélkül is.Az meg,hogy rövidebb az egyik karja,-semmi gond, megtoldja egy lépéssel.

Címlap

top