Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A gyerek ortopéd cipője miatt dobták ki a családot az étteremből

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. január 15. 16:53
Állítólag zavarta a többi vendéget a kislány ortopéd cipőjének nyikorgása.

Nők Lapja Café: A gyerek ortopéd cipője miatt dobták ki a családot az étteremből
  1. 2014. január 16. 11:379.
    Az - látom - fel sem merült, hogy egy ortopéd cipőnek miért kell nyikorognia. Nem elég egy fogyatékossággal élőnek, hogy nem hordhat normális cipőt, még kénytelen az egészségesek figyelmét is felhívni a problémájára?
  2. 2014. január 16. 11:378.
    Az - látom - fel sem merült, hogy egy ortopéd cipőnek miért kell nyikorognia. Nem elég egy fogyatékossággal élőnek, hogy nem hordhat normális cipőt, még kénytelen az egészségesek figyelmét is felhívni a problémájára?
  3. 2014. január 16. 11:367.
    Az - látom - fel sem merült, hogy egy ortopéd cipőnek miért kell nyikorognia. Nem elég egy fogyatékossággal élőnek, hogy nem hordhat normális cipőt, még kénytelen az egészségesek figyelmét is felhívni a problémájára?
  4. 2014. január 16. 11:366.
    Az - látom - fel sem merült, hogy egy ortopéd cipőnek miért kell nyikorognia. Nem elég egy fogyatékossággal élőnek, hogy nem hordhat normális cipőt, még kénytelen az egészségesek figyelmét is felhívni a problémájára?
  5. 2014. január 16. 02:575.

    Egy magát gyerekbarátnak nevező helynél pedig abszolút bele kell, hogy férjen az is, ha a gyerek visít, sőt, ha már gyerekbarát, akkor lehetőleg legyen például játszósarok is.

    Egyszóval nekem már az is nagyon furcsa, hogy ezen a rendkívül gyerekbarát helyen olyan síri csend honolt, melynek nyugalmát csak a gyerek ortopédcipőjének a nyikorgása zavarta meg. 

    előzmény:
    calealenta (3)
    2014-01-15  23:14
  6. 2014. január 16. 01:044.
    Csatlakozom :( Undorító emberek vannak....
    előzmény:
    calealenta (3)
    2014-01-15  23:14
  7. 2014. január 15. 23:143.
    Mondjuk eleve elképzelem, hogy a majom másik vendég motyorog a miatt, hogy _nyikorog a gyerekem lábán a cipő_.
    Nem az van, hogy a legkisebb szétkeni a spenótot a mindenhol, a középső ignorálva van, ezért ultrahangon visít a felborított pohár fölött, a nagy meg mit tudom én köpőcsövezik. Ekkor valóban jogos azt mondani, hogy minek megy gyerekestül étterembe az, akinek lilája nincs arról, hogy egy kölköt hogy állítunk "disztingvált üzemmódra"/mekkora kortól poén nekik ilyen helyen komolykodni. De eeez, hogy a gyerek - ráadásul ortopéd - csukája nyikorog, szóljunk be...? Én is sírok, sírjunk együtt:(
  8. 2014. január 15. 16:532.
    Remélem az alkalmazottat elbocsátották, a vendégek meg szégyelhetnék magukat, hogy ilyesmiért szólnak egyáltalán.

Címlap

top