Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagy fájdalmakkal küzd Bajor Imre

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. január 13. 07:09
Csak bottal tud fellépni Bajor Imre.

Nők Lapja Café: Nagy fájdalmakkal küzd Bajor Imre
  1. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. május 22. 14:507.

    Versenytanács elé került a Bajor Imrét is kezelő Vargha Zoltán ügye,

  2. 2014. január 13. 11:006.

    Én csak a feleségét sajnálom. Köztudott, hogy ez az ember egy szalmaszálat nem képes keresztbe tenni, körbe kell ugrálni, mint egy kisgyereket, most meg főleg, hogy beteg. Ráadásul még büszke is erre.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-01-13  07:09
  3. 2014. január 13. 09:585.
    Uraim, egyrészt nem hiszem, hogy Bajor Imre napi szinten a nők lapja café fórumát olvasgatja, tehát itt a legfeleslegesebb üzengetni neki, másrész: Miért nem mennek orvoshoz???????
  4. 2014. január 13. 09:044.
    Ha már a whisky és hajbeültetés sem segit komoly lehet a baj!!!!!
  5. 2014. január 13. 07:233.
    Szia.Az én térdeim is fájnak,de csak lépcsőzésnél,de ez épp elég.Az enyémet se látta még orvos,és még nem kezeltem semmivel.A kurkumáról hallottam,és hogy most te is írod,kipróbálom ezeket a szereket.Ha ülök,és kinyújtom,akkor is fáj.
    előzmény:
    gyulus4719 (2)
    2014-01-13  07:09
  6. 2014. január 13. 07:092.
    Üdv.Bajor Imre!
    Lehet nem ad sok vigaszt de a nyáron nekem is ugyan ez a problémám volt a térdemmel, szörnyű fájdalmaim voltak , azt hittem sosem tudok rendesen menni már.
    A lépcsőzés az volt a legnagyobb ellenségem.
    Ez most amit mondok nem reklám, elkezdtem szedni a kurkumát, halolajat, porcerőt,és sima háztartási zselatinnal kenegettem naponta többször., ezt kb. fél éve csinálom .
    Hatalmas a fejlődés , nem fáj a térdem szaladok a lépcsőn, ,vissza jött az életkedvem is.
    Ne várjon gyors javulást , de a kitartó kezelés meghozza az eredményt.
    Orvos nem látta , sajna ők sok mindent mondanak , de nem sok az eredmény .
    Üd.T.Gy.

Címlap

top