Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezeket a gesztenyepüréket ne vedd meg!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. december 6. 18:49
Rizslisztet és burgonyát találtak a gesztenyemasszában.

Nők Lapja Café: Ezeket a gesztenyepüréket ne vedd meg!
  1. 2013. december 18. 13:157.
    Tegnap a gyulai Reálban vettem egy gesztenypürét/ mert nem massza van ráírva/ itthon néztem össze az interneten levő listával.Sajnos ez is közte szerepel.Ezek után nincs gusztusom megenni.Dec 6.ától nem ellenőrízték hogy visszavonták-e az árút.?Amit azóta eladtak annak ára továbbra is a csalókat gazdagítja, vagy a boltot?
  2. 2013. december 16. 15:076.
    ismerem a céget, tele van fekete-munkásokkal, elég koszos gyár is. kukacok is másztak már a gesztenyében. A boltokból állítólag vissza kellett volna rendelniük a gesztenyepüréket, de még egy sem ment vissza. Mostanában elég keményen rájuk jár az ellenőrző hivatal, nébih Nav, Köjál. De még éjjel is vannak bent fekete munkások.
  3. 2013. december 7. 09:265.
    Én azon csodálkoznék, ha lenne olyan, amiben nincsenek. Ha elgondolkodunk, hogy mennyi a gesztenye ára és ezeket a masszákat mennyiért adják, szerintem mindenkinek leesik, hogy nem igaz, ami a csomagolásra van írva. Régen a cukrászok is babból csinálták a gesztenyemasszát, most már az is olyan drága, hogy áttértek a krumplira. Miért tennének a gyárak is másként? A rizsliszt meg végülis egészséges :)
  4. 2013. december 6. 19:054.
    Kb ilyen egy kinai vagy koreai feszergyarban  is az eloallitas .
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-12-06  18:49
  5. 2013. december 6. 18:503.
    Egyébként meg hibás a gesztenyepüré megnevezés a cikkben, hiszen ezek még "csak" gesztenyemasszák, pürék majd tejszínhabbal lesznek szerintem.
  6. 2013. december 6. 18:492.
    Ne vegyük meg? A kérdés az is, hogy mikortól lesznek ezek a termékek kivonva a boltok polcairól? (Amellett, hogy így is lehet egy-két hely gondolom azután is, ahol valahogy "megmaradnak" az érintett gesztenyemasszák egy ideig.)

Címlap

top