Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,A többség leszavazta az eurovíziós mázat"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. március 5. 15:48
ByeAlex eurovíziós diadala hatalmas indulatokat váltott ki. De akkor kik szavazták be ezt a fiút?! Soma különvéleménye.

Nők Lapja Café: ,,A többség nem vevő az eurovíziós mázra\"
  1. 2013. március 6. 13:5911.
    Sajnos ez a verseny nem igazán a zenéről szól, tucatpopszámokból nekem is elegem van, én is szeretnék eredetit, de minőségit minden tekintetben. Zenei gazdagságot, szövegek mélységét, és képzett énekessel, eredeti hanggal. És saját szerzeményekkel!!! És a szomorú az, hogy az ilyen szint, amit elvárok még az elődöntőbe sem kerül be, az első szelekción kiesik az ilyen. Ha hallhatnátok az összes nevezett számot, meg lennétek lepve, miket dobnak ki! A következő világsztárt!
  2. 2013. március 6. 11:1710.

    Lehet nem szeretni a nagy hangterjedelmű, hajlítgatós, ilyen-olyan vinnyogást, attól az még nem válik hamissá.

     

    Azért nevetséges Radics Gigit és Wolf Katit hamisan éneklővé titulálni...

     

     

    előzmény:
    Tjuca (9)
    2013-03-06  09:09
  3. 2013. március 6. 09:099.

    tévedés azt hinni, hogyha valaki egy egyszerű nótát egyszerűen tol el, annak nincs hangja. 

     

    aranyszabály az, hogy úgy tegyük a lécet, hogy magabiztosan meg tudjuk ugrani. sajnos a legtöbb előadó olyan hamis volt, hogy fájdalmas.

     

    nekem nem filozófia kell, meg magas művészet, hanem szórakoztatás. azt ez a nóta hozza. gigit a rádióban 20 másodperc alatt kapcsolom el, mert nem bírom a vinnyogását, és bizony ha hamis, az duplán fáj. wolf kati dettó, olyan hamis volt, hogy fájt hallgatni. ha a vuk dalát énekelte volna, akkor nem a fájdalmas jelző jut eszembe.

     

    ez az egész egy vicc, egy szórakoztató vurstli, hát miért akarunk mi vérkomolyan díváskodni??? 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-05  15:48
  4. 2013. március 5. 22:378.

    Állatira negatív a publikum. NEM! Nincs is az a dal, amire egyöntetü igen lenne a felelet. Ez a dal nem nagy szám, nem is rossz.

    Én a dalokat versenyeztettem volna, és az előadókat is függetlenül attól, hogy mit énekelt. Aki a legjobb dalt legjobban énekli, annak kéne menni képviselni minket. Szimpatikus ember a győztes, de ...így még én is elhümmögök bármit. (és ezért sem jelentkeztem ilyen versenyre)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-05  15:48
  5. 2013. március 5. 19:557.
    Személy szerint nagyon örülök, hogy ByeAlex száma jutott tovább.
    Nincs túl nagy hangterjedelme, egy oktávon belül énekel? Na és?! Én frászt kapok attól a hajlítgatós, visítozós, ordibálós stílustól ami az utóbbi 1-2 évben a tehetségkutató műsorok révén divat lett! Akik ilyeneket énekelnek, bravúrosan skáláznak, sokáig bírják szusszal, erre valóban kevesek képesek. Csak éppen élvezhetetlen a produkció, semmi melodikusság nincs benne, csak a visongatás-nyöszörgés.

    A másik örvendetes tény, hogy végre a magyar előadók magyar nyelven előadott dalai is kezdenek nyugati színvonalúak lenni (pl. Odett, Belmondo, Intim Torna Illegál, stb.). Ja és Fábián Juli, aki angolul énekel ugyan, de neki van meg az a "fekete" hangja, amiről az R&B-t nyavajgók csak álmodnak!

    Az Eurovízióról: ott már rég nem a dalokat pontozzák, hanem népek egymás közötti szimpátiája vagy antipátiája fejeződik ki.
    Helyette valami más, nívós nemzetközi versenyt (pl. San Remo-i Fesztivál, Yamaha Fesztivál) kellene megcélozni.
  6. 2013. március 5. 19:086.
    Miután több évig volt tehetségkutatóban zsűritag, így tök hiteltelen amit hablatyol.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-05  15:48
  7. 2013. március 5. 18:495.
    Én bírom a Somát, mert egyedi, egy igazi egyéniség.És ugyanezt mondhatom Alexre is,- remélem nem veszi el a kedvét és nem teszi szomorúvá a sok gyülölködő.Kedves srác,-kedves dallal-szeretem!-pedig nem az én kedvesem:-)
  8. 2013. március 5. 18:324.

    Kedves Nyina!

     

    Én Somát nem szerettem, pontosabban azt, ami a médiában lejött a személyiségéből.

    Aztán itt elolvastam néhány írását és megváltozott róla a véleményem.

     

    Teljesen egyetértek a cikkel.

     

    És ami fontos: akit a közönség megszavaz, azt betámadják. Ilyenkor - emberi tulajdonság- mindenki lapít, kiállni senki sem mer. Soma megtette! Remélem, mások is követik ezután, akiknek a véleménye egyezik az övével.

     

     

    előzmény:
    Nyina. (2)
    2013-03-05  15:48
  9. 2013. március 5. 18:313.
    azért a Mrs Columboról se feledkezzünk meg! Ez a három ( ByeAlex, Odett) volt egyedül jó. döbbenetes ez a pocskondiázás
  10. 2013. március 5. 15:482.
    Kedves Soma

    Nem szeretem az írásaidat. De: Most minden szavaddal egyetértek!

Címlap

top