Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"A gyógyszer önmagában nem segít a teherbe esésben"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. február 26. 15:24
Sok mindennek kell klappolnia ahhoz, hogy egy nő teherbe essen. Tudjuk, hogy a lelki tényező mennyire fontos ebben, de a bizonyítható összefüggést csak most találták meg a stressz és a meddőség között. Soma kommentálja a hírt.

Nők Lapja Café: \"A gyógyszer önmagában nem segít a teherbe esésben\"
  1. 2013. február 27. 15:275.

    Azt is "bírom", amikor a meddőknek mindenki ezzel a mantrával jön, hogy "ne stresszelj". Azt hogy "kell"? :D

    (Egyébként szerintem a meddők akkor stresszelnek a legjobban, amikor meghallják, hogy "ne stresszelj". :)) 

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-02-26  15:24
  2. 2013. február 27. 14:134.
    100%-ig igaz ez a cikk....Mi 2 évig próbálkoztunk a tesóval-eredménytelenül(a nagyobbik gyerkőc pikk-pakk összejött). Orvosilag rendben voltunk mindketten. Utána fejben eldöntöttem, h ha akar, akkor jön a baba, illetve pozitívan álltam a dolgokhoz(kiiktattam azt a szívfacsaró érzést, amit akkor éreztem, amikor ismerőseim már a 2. babával lettek várandósak:-))....Illetve közben leállamvizsgáztam, a nagyobbik gyerkőcöt megműtötték(már régóta tervezett műtét volt). Ahogy ezen a kettőn "túllettem", mire észbe kaptam, 6 hetes kismama vagyok.....:-)
  3. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. február 26. 17:213.

    Azt mondják, sok minden az agyban dől el...

     

    lehet, hogy sok nő csak azért szül, mert társadalmi elvárás, ha férjhez megy..., ezért a szervezet megoldja...

     

    Vagy nem azzal a ffival él, akivel igazán akar, és akitől gyereket akarna...

     

    Ki tudja.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-02-26  15:24
  4. Torolt_felhasznalo_436470
    Torolt_felhasznalo_436470
    2013. február 26. 15:242.
    "Öngyógyító képességeink határtalanok."

    ez barmilyen szomoru is de sajnos igy nem igaz

    http://realspirituality.com/


Címlap

top