Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aggódik Korda Gyuri

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. január 5. 11:12
Születésnapját kisebb ünnepléssel töltötte Korda Gyuri, de bevallotta, aggasztja az újabb generációk és új énekesek felbukkanása.

Nők Lapja Café: Nyomasztja a jövő Korda Gyurit
  1. 2013. január 7. 13:0319.
    1951-ben született.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (17)
    2013-01-07  10:50
  2. 2013. január 7. 12:2818.

    Valamilyen szinten 70 éves! korban mindenkit nyomaszt a jövő.

    Hisz senki sem kap garanciát előző este, hogy másnap felébred-e?

     

    Mindenki éljen pénztárcája, belátása szerint.

    Az én életemben jelen voltak és vannak ők is, és a fiatalokat is nagyon szeretem.

    Csak bántani,a másik embert, főleg, ha le is tett valamit az asztalra, azt nem szeretem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406948 (2)
    2013-01-05  11:12
  3. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2013. január 7. 10:5017.

    Ötvenes a nő. Bár mindegy.

     

    Nekem az is teljesen mindegy, mit csinálnak, miről sírnak, ha sírnak.

    Senki elől nem foglalják a helyet. Amíg van igény rájuk, addig élnek vele, jól teszik.

     

    Miért ne lenne más örömük? rengeteg öröm van az életben, nem tudhatjuk.  

    előzmény:
    asztanaviszta (16)
    2013-01-07  10:36
  4. 2013. január 7. 10:3616.

    Szerinted van, aki irigykedik rájuk?

    Egy hatvanas nő és egy hetvenes férfi, akik képtelenek elfogadni a korukat.

     

    Lehet, hogy úgy élnek, mint a királyok, de szerintem más örömük úgysincs az életben.

    előzmény:
    Liziliz (13)
    2013-01-05  20:21
  5. 2013. január 7. 10:2815.

    senki nem irigyel toluk semmit, csak az ember idos korara mar ne akarjon versenyezni az uj generacioval.

     

    Elegedjen meg azzal hogy az idosebb korosztaly meg igenyt tart rajuk ne az ujak koze probaljon betorni mert az nem fog menni.

     

    Az meg egyszeruen nevetseges ha te kerdojeleket teszel az ekezetes betuk helyere, ennel sokkal jobb ha ekezetek nelkul irsz. mint pl. en .

     

    ezt ugyanis el lehet olvasni de a te kerdojeleidnek semmi ertelme nincs betuk helyen.

     

    Ja es lehet hogy a 60 as  es  afeletti korosztalyban az elvonalban vannak de a fiatalabbaknal nem.

    Mondom ezt ugy hogy en is elmultam 50 , nekem pl. nem tartozoztak a kedvenceim kozes sohasem. Szivesebben meghallgatok mondjuk egy Hungaria dalt vagy egy Elvis Presleyt a Korda es neje helyett.

    Ezzel egyutt nem tartom oket rossz muvesznek , akinek tetszik csak hallgassa nyugodtan.

     

    előzmény:
    Liziliz (13)
    2013-01-05  20:21
  6. Torolt_felhasznalo_406948
    Torolt_felhasznalo_406948
    2013. január 6. 10:2814.
    Szervusz Balázs Klárika! Tudod, hogy az ékezetes betűknek is van ASCII kódja? Nem tudtad? Google neked is a barátod!
    előzmény:
    Liziliz (13)
    2013-01-05  20:21
  7. 2013. január 5. 20:2113.
    Lehet irigykedni, de tulajdonképpen a saját tehetségükből ?rték el azt, hogy ma is legyen rájuk igény. Azzal, hogy itt undor?tó stílusban írnak emberek, attól ők nem lesznek kevesebbek. Az új generációnak még meg kell tanulni a színpadi viselkedést , műv?sz al?zatot és mindazt, ami ehez kapcsolódik. Nem véletlen, hogy egym?s ut?n tűnnek el sülyesztőben. Megdolgoztak azért, hogy úgy éljenek , mint a kir?lyok!!!!!!! De, aki sem?lyesen ismeri őket az tudja, hogy nagyon szerény emberek!! H?t ez?rt vannak m?g ma is az élvonalban. Ennyi.
  8. 2013. január 5. 15:4512.

     

    Na ebből teljesen ráismertem gyuri bácsira.

     

    Úgy jó 15 éve, amikor még Pesten éltem és a Lukács fürdőbe jártam, ő is oda járt, néhányszor találkoztam is vele és még sok más szinpadi emerkével is.

     

    Egyébként festve van a haja, sokkal szimpatikusabb lenne ő is hófehér hajjal, mint ezzel az össze kenttel.

     

    A lényeg, hogy úgy viselkedett, mintha ő körülötte forogna a világ és a benti legmelegebb vizü medence szélén elkezdett borotválkozni a lépcsőn ülve és a borotváját a medencébe meritgetve rázta közben.

     

    Én a vizben ültem és olyan csúnyán néztem rá, ahogy csak lehet, meg  nem szólaltam az igaz, de figyelte, hogy hogy nézek és félig készen odébb állt. Mégis mit képzel magáról ???

     

    Szerintem ez már egyáltalán nem róla szól, klárikáját akarja favorizálni, akit nem sok helyre fognak hivni fellépni, ha az öreg már nem lesz.

     

    Nem kéne magát nevetségessé tenni, főleg ilyan ramaty egészségi állapotban már, miért erőlködik ?  Nem tudja kifizetni a panellja rezsijét?

    előzmény:
    Maja Sager (4)
    2013-01-05  12:25
  9. 2013. január 5. 15:4011.

    Volt egyszer egy könyv, A Korda villa titka volt a címe.

    Érdekes volt.

     

    előzmény:
    Amarynda (10)
    2013-01-05  15:35
  10. 2013. január 5. 15:3510.

    na erre nem gondoltam.

     

    Egyebkent tobb evtizeddel ezelott meg Mo on volt egy ismerosunk aki vallalkozo volt es a Korda villaban epitkeztek.

     

    Az illeto jart mar nehany nem kis muvesz otthonaban , de azt mondta leesett az alla a berendezes , a felszereles az ertekek lattan.

     

    azert 30 eve nem volt mindennapi hogy vorosmarvannyal boritsanak be egesz hazat, es belso szauna uszoda stb. legyen a hazban.

     

    nem mintha irigyelnem tole, egeszsegere, de lehet hogy ha meg mindig ekkorak az igenyek akkor ahhoz muszaj egy kis piiiiizt keresni is

     

    Az illeto azt mondta szerinte akkoriban a felso tizezer egyik legszebb otthona volt az ovek Mo on. Szoval az a ritka alkalom volt hogy a penzhez jo izles is tarsult. Ez viszont egy jo dolog.

    előzmény:
    inmélius (8)
    2013-01-05  15:06
  11. 2013. január 5. 15:269.
    Szerintem meg ez pont nem az a szakma amit azért kellene abbahagyni, mert valaki 70-80 éves lett és foglalja mások elől a helyet. Ebben a műfajban csak az számít, hogy ki mit visz a közönség elé és a közönségnek mennyire tetszik, van-e rá igény. A kort annyiban kell csak elfogadni, hogy egy idő után egy idős ember ne képzelje magát 20-30 évesnek (mint Madonna) és ne úgy viselkedjen, öltözzön.
  12. 2013. január 5. 15:068.

     

    osztakkómibülfizetiamüvészura zigényeit????

    előzmény:
    Amarynda (7)
    2013-01-05  14:55
  13. 2013. január 5. 14:557.

    van egy dal ami ugy kezdodik

     

    "most kene abbahagyni...."

     

    nem gondolja kedves muvesz ur?

     

    a jo sportolok is mindig a csucson hagyjak abba ...

  14. 2013. január 5. 14:346.
    Korda Úr!

    Időben kell tudni visszavonulni!
  15. 2013. január 5. 13:575.
    Az évek múlásával az ember általában egyre bölcsebbé válik, így tudja, hogy vannak dolgok, amit tudni kell időben abbahagyni. De ha erre valakit figyelmeztetni kell, na a probléma akkor kezdődik.
  16. 2013. január 5. 12:254.

    Nagyot néztem, mert valamikor hajdanán  Balaton mellett egy szállodában láttam az édesapjával ,  és most  látom mennyire hasonlit rá, csak az a külömbéség hogy apukája hófehér haju öregúr volt, és  hogy lejött  a fia  reggelizni, kérdezte hogy jól aludt e, ezzel elintézte  a beszélgetést és nézegette hogy ki ismerte meg......és ki nem.

    Mivelmár akkor is  küllföldön éltem és csak a  lemezei voltak (akkor még Klárika sem volt) hát  nem akartam se autogrammot, se képet se semmit. Gondoltam nekik úgyanúgy kijár a pihenés, mint más normálónak.......

  17. Torolt_felhasznalo_705786
    Torolt_felhasznalo_705786
    2013. január 5. 11:193.
    basszus.....
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-01-05  11:12
  18. Torolt_felhasznalo_406948
    Torolt_felhasznalo_406948
    2013. január 5. 11:122.
    Kedves Korda György! Igen jönnek a fiatal tehetséges emberek. Az önkritikával rendelkező idősek meg méltósággal visszavonulnak. Főleg a színpadról, mielőtt nevetségessé, szánni-valóvá válnak. Na ehhez kell az intelligencia, megérezni, mikor kell menni. Önhöz képest a felesége egy hamv, de önmagában már őt is a smink, plasztika, botox és a többi úri huncutság tartja össze. És már nem ő a partner, hanem ön. Vegyen nyugodtan tartós tejet, ne nyomassza a jövő, hogy nem lehet örökké színpadon. Az élet már csak ilyen.

Címlap

top