Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonykor robban a legtöbb párkapcsolat

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. december 25. 18:42
Itt az év vége, a békés, családi ünneplés ideje, sok pár mégis ilyenkor dobja be a törölközőt. Több szakértőt is megkérdeztünk, miért éppen most borul ki a bili.

Nők Lapja Café: ,,Karácsonykor a legnagyobb a terhelés a párkapcsolatokon\"
  1. Torolt_felhasznalo_464050
    Torolt_felhasznalo_464050
    2012. december 25. 19:287.

    Én fekete bárány vagyok, kifejezetten nem akarom, hogy valami ünnepen kérjék meg a kezem, az kicsit olyan, mintha jobb épp nem jutott volna eszébe   Jó fej vagyok, bármikor meg lehet kérni a kezem, lehet az napsütétes májusi délután, vagy zivataros hideg novemberi reggel

     

    Néha azért tudom sajnálni szegény férfiakat :) 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (4)
    2012-12-25  18:52
  2. 2012. december 25. 19:236.

    Karacsonyi balhek alfaja es omegaja hogy mindig sajat elvarasainkon keresztu akarjuk szemlelni a tobbieket.

    Arrol mar nem is beszelve hogy az u nneppeé jaro kapkodas tervezetlenseg kimeriti azt aki igy keszul ra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (4)
    2012-12-25  18:52
  3. 2012. december 25. 19:125.

    Igen karacsonykor robbanhat mint ahogy maskor is robbanhat. Karacsonykor sem robban tobb mint maskor . Talan azert fujjak azt ugy fel mert azt hiszik hogy akkora bun epp akkor indiszponaltnak /hiszteriasnak / fasultnak /faradtnak / nmtorodomnek lenni mint maskor.

    Igen ossze lehet veszni az anyoson az anyossal a gyerekkel a ferjjel a szomszeddal  a barattal vagy baratonovel .....es alkalmasint ki is lehet bekulni veluk. 

  4. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2012. december 25. 18:524.

    Ajándékbontás előtt 

    Nő: hű de izgi, ékszeres doboz a fa alatt, biztos most kéri meg a kezem.

    Férfi: remélem tetszeni fog neki a fülbevaló, különben vihetem vissza cserélni, azt sem tudom, hogy hol van a blokkja

     

    Ajándékbontás után

    Nő: hűűűűűűűű (lefehéredve, könnyeket nyelve), egy fülbevalóóóó, azta, de szép....

    Férfi: nem tetszik drágám, miért vagy ilyen furcsa?

    Nő: áh, csak a boldogság, nagyon szép fülbevaló

     

    Este:

    Nő bőgni kezd: megcsalsz ugye? van valakid, valld be!

    Férfi: mi bajod van, nem tetszik a fülbevaló?

    Nő: akkor miért nem akarsz elvenni?

    Férfi: hogy jön ezt most ide?

     

    Bomba robbant. Hány barátnőmtől hallottam, hogy karácsonykor biztos megkérik a kezét... Egyiknek sem karácsonykor kérték, csak az Öcsém volt ilyen lovag, de arra meg abszolut nem számított a barátnője.

    előzmény:
    epipapi (3)
    2012-12-25  18:44
  5. 2012. december 25. 18:443.
    - Béla! Már megint kaktuszt vettél az Anyámnak!.....
  6. 2012. december 25. 18:422.
    Az ünnepeket csak lazán szabadna megélni! Spontán.

Címlap

top