Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A legfinomabb házi szaloncukrok

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. december 5. 13:10
Ezek a receptek annyira egyszerűek, hogy még a gyerekek is meg tudják csinálni, akkor pedig miért ne bíznánk rájuk... A Jézuska biztos értékelni fogja a szorgos kezek munkáját.

Nők Lapja Café: A legfinomabb házi szaloncukrok
  1. 2012. december 7. 17:378.
  2. 2012. december 7. 17:367.
    Sziasztok!

    Én arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyi jön ki ezekből a mennyiségekből?
  3. 2012. december 5. 22:056.

    Ezt a receptet én is kipróbáltam és nagyon jó.Szó szerint kiskanalanként adtam hozzá a vizet, de megérte.Nagyon hamar elkészült és nagyon finom lett.Én nem mártottam csokiba és úgy is elfogyott.Én még annyira nem vagyok kísérletezőkedvű, hogy mindent beletegyek, úgy értem aszalt gyümölcsöket, de biztosra veszem, hogy úgy is nagyon finom.

     

    Viszont a gesztenyemasszás nem romlik meg?(Ez a kérdés a cikkíróhoz szól, vagy azokhoz, akik kipróbálták)Én azt csak azonnali (1 nap) fogyasztásra merném kipróbálni.Persze, lehet, hogy nem lenne baja 5-7 nap múlva sem.

     

    Esetleg van valakinek tuti, bevált mákos vagy diós szaloncukor receptje?

    előzmény:
    katy27 (5)
    2012-12-05  17:49
  4. 2012. december 5. 17:495.

    Mi ezt a receptet csináltuk meg tavaly, és idén is ezt tervezzük:

    http://dolcevitablog.hu/2008/11/hazi-szaloncuk or-marcipanbol-szigoruan-percipan-nelkul-2/

    20 deka mandulához 15 deka porcukrot keverek és kb 4 cl folyadékot. Ez lehet csak víz vagy víz és mandulalikőr keveréke. A 4 cl tapasztalati érték, nem szentírás, de óvatosan adagold, mert ha túl híg lesz a massza, az nem jó. 30db szaloncukor lesz belőle. A receptben szereplő 15 deka csoki kicsit sok, ha több adagot csinálsz (én idén egy kiló mandulát vettem), akkor semmiképp ne számolj minden adagra 15 deka csokit, mert nagyon sok lesz.

    előzmény:
    stecs (3)
    2012-12-05  13:48
  5. 2012. december 5. 14:174.

    30 dkg mandula hámozva és 1 kg fehér kristálycukor és víz. Nagyon finom lesz.

     

     

    De írnak olyat is a neten, hogy 1-1 arányban mandula és cukor. Úgy elég drága szerintem, vagy kevés lesz belőle.

    előzmény:
    stecs (3)
    2012-12-05  13:48
  6. 2012. december 5. 13:483.
    katy27 engem nagyon érdekelne a házi marcipánhoz a mandula/cukor arány. Mást nem kell beletenni? Köszi
    előzmény:
    katy27 (2)
    2012-12-05  13:10
  7. 2012. december 5. 13:102.
    A bolti marcipánmasszából készült szaloncukor cseppet sem jobb a bolti vacakoknál. Nem olyan nagy cucc mandulából és cukorból házi marcipánt gyúrni, és az legalább nincs tele adalékanyagokkal.

Címlap

top