Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orgazmus a fejed búbjától a lábad kisujjáig

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. november 3. 13:26
Régen volt, amikor a nő csak hagyta magát, és az orgazmus a nagy tabuk közé tartozott, de hiába élünk modern időket, nekünk, nőknek még mindig számtalan dolgot kell megtanulnunk saját testünkről, saját gyönyörünkről és a szeretkezésről.

Nők Lapja Café: Orgazmus a fejed búbjától a lábad kisujjáig
  1. 2012. november 3. 14:546.

    Talán mindegy is.

     

    Bizonyára valaki leírta, és összegyűjtötte  a legvadabb álmait.

     

    előzmény:
    Supermanné (2)
    2012-11-03  13:26
  2. 2012. november 3. 13:465.

    Ez igaz

     

    Egyebkent mindig furcsalltam bar nagyon keves ilyet lattam ahol feher no azsiai ferfivel van.

     

    Olyan kis nyuzgak, mintha elakadtak volna a fejlodesben.

    előzmény:
    Rena__ (4)
    2012-11-03  13:43
  3. 2012. november 3. 13:434.

    "de egy ilyen kis nyamvadt torpe azsiai ugyan mit tud nyujtani?"

     

     

    A kezét. 

    előzmény:
    Amarynda (3)
    2012-11-03  13:34
  4. 2012. november 3. 13:343.

    En ismertem nehany not akinek volt azsiai ferfivel kapcsolata mindegyik azt mondta hogy csapnivaloan rosszak a sexben es pici a peniszuk.

     

    Na kosz.... van meg valami? ezek utan ki hiszi el hogy  tao igy meg ugy?

     

    igen a kama szutraban, konyvben OK, de egy ilyen kis nyamvadt torpe azsiai ugyan mit tud nyujtani?

    előzmény:
    Supermanné (2)
    2012-11-03  13:26
  5. 2012. november 3. 13:262.
    A taoista szex egy gyönyörűszép elmélet, csak a szülőhazájában nem tudom, hogy kicsoda gyakorolja. Az ázsiai férfiak olyan felfogásúak az ágyban (meg még sok egyébben), mint dédapáink.

Címlap

top