Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

70 kilót fogyott, hogy hasonlítson Jolie-ra

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 24. 11:18
A háromgyermekes anya egy idegennek köszönheti, hogy újra csinos és egészséges.

Nők Lapja Café: 70 kilót fogyott, hogy hasonlítson Angelina Jolie-ra
  1. 2013. szeptember 8. 22:4359.
    Létezik ekkora fogyás , én is közel 70 kg fogytam fél év alatt ......
  2. 2013. május 7. 10:3458.
    Szerintem inkább Megan Fox-ra hasonlít egy kicsit. A szeme főleg.
    Mindenesetre hatalmas gratuláció a kitartásáért és az ügyességéért. :)
  3. 2013. május 7. 00:4657.
    Legalább van valami haszna ezeknek az amcsi színészeknek...
  4. 2012. szeptember 25. 20:1856.
    nem is ő van a másik képen. és szerintem egyikük se hasonlit AJ-ra :))
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-24  11:18
  5. 2012. szeptember 25. 18:4455.
    Elsősorban önmagának akarjon megfelelni mindenki,ne másokhoz hasonlítgassa külsejét. Ez ugyanis örök elégedetlenséghez vezet.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-24  11:18
  6. 2012. szeptember 25. 18:1754.
    Nekem első ránézésre Megan Fox jutott róla eszembe,mindenesetre szép teljesítmény :)
  7. 2012. szeptember 24. 23:0353.

    Igen, az lenne a jó, ha mások elfogadnák, hogy én mondjuk 58 kilósan (több vagyok)  tetszem a leginkább magamnak, és nem győzködne senki, hogy piszkafa vagyok, netán a soványságimádók meg nem teheneznének le ugyanezért a súlyért. 

     

    Sokan nagyon végletesek tudnak lenni. 

     

    Ja, a kis hölgy a cikkben szépen lefogyott, igazán csinos, de egyáltalán nem hasonlít a Jolikára!  

     

     

     

     

     

    előzmény:
    saschamora (52)
    2012-09-24  22:43
  8. 2012. szeptember 24. 22:4352.

    ezert kell onmagunkhoz merten viszonyitani, es a tukor is megmutatja ha kezd elcsuszni az idealis testkep.:-)

     

    sok esetben pont az egeszseges testkepu embereket szokta egyik oldal elhizottnak, a masik pedig vekonynak nevezni!:-)) ez joooo!:-)) de erzodik is a soraidon hogy beke honol benned, mint egy egeszseges emberben altalaban!:-)) 

    előzmény:
    mammer (51)
    2012-09-24  22:28
  9. 2012. szeptember 24. 22:2851.

    Hát ezt mondom én is! Az úgynevezett "normális" súly önmagában is olyan széles tartományt fed le, hogy az alsó és a felső határa között már több van 30 %-nál. 

     

     

    ... és én gyűlölöm a vékonyakat!!!   Bár van, akinek én vagyok vékony, másnak meg el vagyok hízva  Ki érti ezt????  

    előzmény:
    saschamora (49)
    2012-09-24  22:11
  10. 2012. szeptember 24. 22:1950.

    Tőlem aztán építhet izmot egy nő is, nem árt azért, ha az is van, de én egy nőn elvárnék némi "simaságot", az izomzatra egy kis burkolatot. Az igazán szép alakhoz kell is az izom. Csak sokan nem tudják hol a határ. 

     

     

     

    Nekem mondjuk nem jön be ha egy férfi sovány. A férfi legyen erős, masszív.  Nem kövér, de azért az én karom ne legyen vastagabb az övénél.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391572 (48)
    2012-09-24  22:08
  11. 2012. szeptember 24. 22:1149.

    termeszetesen a 30% egy viszonyitasi alap, az egeszseges testsuly pedig az az allapot, amikor nem hordasz magadon nagy uszogumikat, de a kerek idomok, a bor alatti kis zsirreteg boven belefernek. jo a kozerzeted, nem fajnak a derekad labaid a nagy suly cipelesetol, es nem gyulolod a nalad vekonyabbakat! :-PPP  ezt a sulyt te tudod a legjobban, semmifele kalkulator nem tudhatja nalad pontosabban, mert sokban fugg a csontozattol, es az izomzattol.

     

    előzmény:
    mammer (44)
    2012-09-24  21:57
  12. Torolt_felhasznalo_391572
    Torolt_felhasznalo_391572
    2012. szeptember 24. 22:0848.

    Teljesen igazad van, minden soroddal egyetértek.

     

    A társadalom rákényszerítését pedig, hogy legyen mindenki egyforma kinézetű, mert az az "e-gész-sé-ges (!), azt pedig egyenesen gyűlölöm! Minden ember más!

     

    Madonna külsejéről pedig annyit, hogy SZERINTEM durván férfias!

     

    Egy nő bakker ne építsen izmokat, az ugyanis a férfika dolga!

     

    Bár engem férfiban sem zavar érdekes módon, ha nem izompacsirta, sőt........

     

    Úgy érzem súlyosan eltolódott itt a világ valami beteg elméjű borzalom felé...... 

    előzmény:
    mammer (44)
    2012-09-24  21:57
  13. 2012. szeptember 24. 22:0547.
    Tényleg egy kicsit Balázs Kláris a csaj, Jolie-ra egyáltalán nem hasonlít. Csak azt tudnám, miért motivál valakit, hogy valakire hasonlítson? Mindenesetre, nagyon csinos lett!
  14. 2012. szeptember 24. 22:0146.

    Kyss, az altalad becopyzott idezetet ujra ideznem. olyan edes, es en is akartam kommentalni, es most meg is teszem.

     

    eloszor az idezet:

    " többi hallgat, akinek másmilyen tetszik, mert valahogy mindig az olyanfajta köcsögöknek nagy a hangjuk vékonysággal kapcsolatban, akik érdekes módon egyáltalán nem nevezhetőek FÉRFINAK! "

     

    ismered a mondast, ugyan kozhely, de igaz:

    ehes diszno makkal almodik! :-)) 

    o nem nevezi oket ferfinak, mert az o eleteben soha nem lesznek jelen mint ferfiak!:-) persze egeszen biztosan azert, mert neki nem kellenek, meg veletlenul sem forditva! :-PP

    mert faj vagy sem, a szexualis vonzas, illetve taszitas letezik... meg akkor is, ha ezt freedom sertesnek veszi! 

     

     

  15. Torolt_felhasznalo_368791
    Torolt_felhasznalo_368791
    2012. szeptember 24. 21:5745.
    Mert ilyen a vérmérséklete talán. Nem tudom. Attól még lehet tökéletes alakja (mihez képest is?).
    előzmény:
    saschamora (32)
    2012-09-24  19:25
  16. 2012. szeptember 24. 21:5744.

    ...de ki mondja meg mi a normális súly?? A BMI-kalkulátor? Sztem az is egy hülyeség. Szorozzuk meg ezt azzal, azt ezzel, kijön egy szám, ami ha nem 20 körül van akkor juj!

     

    Tudom, 28-ig még normálisnak számít, de próbálom elképzelni magam 80 kilósan. Mert ez még pont normálisnak számít, a 81 meg már ejnye-bejnye. Az alsó határ pedig a 60 kg, az 59 meg már "ön egy kissé vékonka" . 

     

    Arról nem is beszélve, hogy a 30 %-ot az alsó vagy a felső határhoz képest nézzük, hisz ha az alsóhoz, akkor is simán benne vagyok "normálisban", de ha a felsőhöz, akkor meg hízhatnék 100 kilósra is...

     

    Ezt  a normális testsúly dolgot teljesen egyedileg kellene nézni. Alkat, csontozat, izomzat, életkor, vagy valami ilyesmik figyelembevételével.

     

    (tudom, tudom, a kalkulátor csak egy támpont )

     

     

     

    Nemrég az egyik topikban majdnem megköveztek, mert azt mondtam, nem tetszik Madonna "kidolgozott" teste, ami szerintem a kidolgozottsága miatt volt számomra csúnya, mert nem volt rajta semmi zsír, ami egy nő testén azért kell, hogy legyen. (Nem, nem hájat, úszógumit, csak egy kis egészséges testzsírt hiányolok)

     

    Másik topikban meg az volt a baj, hogy azt mondtam, nem szeretnék elhízni....  

  17. 2012. szeptember 24. 21:5343.

    Kyss, freedom no...vagy legalabbis valami olyasmi....kulonben miert utalna annyira a vekony noket?

     

  18. 2012. szeptember 24. 21:1042.
    még egy szavazat Balázs Klárira...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_379840 (18)
    2012-09-24  13:40
  19. Torolt_felhasznalo_391572
    Torolt_felhasznalo_391572
    2012. szeptember 24. 20:5541.

    KÉrdés mit nevezünk kóros túlsúlynak!

     

    Mert amilyen nézetet egyre többen felvesznek, az sokszor korán sem egyenlő a kóros túlsúly fogalmával!

     

    Ugyanis vannak fokozatok! De itt úgy látszik mindenki egy kalap alá kerül aki meghaladja a bűvös 50 kg-ot, tök mindegy hány centi, milyen alkat, csontozat, évjárat!

     

    Ja tudom! Még játszik a 90-60-90! Mekkora marhaság te jó isten!!

     

    Az arányokra kell törekedni, mert én ezt tartom a legfontosabbnak, és nem a kilókat böngészni, hogy ki csúszott el +5-el! Mert akkor már jaj, nem is vagy ember, nő meg aztán pláne nem!

    előzmény:
    saschamora (37)
    2012-09-24  19:54
  20. Torolt_felhasznalo_391572
    Torolt_felhasznalo_391572
    2012. szeptember 24. 20:4840.

    He-he!

     

    Erről arról a bizonyos "tévhitről", hogy a pasasok többségének a vékony jön be! Hát nem Kb. 10-15 %-ának....

     

    A többi hallgat, akinek másmilyen tetszik, mert valahogy mindig az olyanfajta köcsögöknek nagy a hangjuk vékonysággal kapcsolatban, akik érdekes módon egyáltalán nem nevezhetőek FÉRFINAK!

     

    Off: nekem van vékony barátnőm, akit nagyon szeretek, és MINDENFÉLE emberek vesznek körbe, és vagyok is velük szívesen, mert nálam nem az a mérvadó, hogy ki hogy néz ki, hanem az, hogy ki milyen ember!

     

    Nekem csak ez számít!

     

    ÉS AZ UTCÁN SEM MÉREGETEM AZ EMBEREKET!

     

    KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK, NEM EGYENEMBEREK, AMIT RÁNK AKARNAK ERŐLTETNI! 

    előzmény:
    Gillie (36)
    2012-09-24  19:50
  21. 2012. szeptember 24. 20:0839.

    És hát mit mondjak :) A férfiak is szeretnek nagyon!

     

     

    Többes szám? Egyet nem sikerült úgy elbűvölni, hogy elégedett legyen?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391572 (34)
    2012-09-24  19:33
  22. 2012. szeptember 24. 20:0838.
    igy van!
  23. 2012. szeptember 24. 19:5437.

    ugyanmar! micsoda marhasag! a beteges kinezet (koros tulsuly) nem szabadsag kerdese, hanem a hulyesege!

    mindenki ugy nez ki ahogyan akar, meg ahogy tud! csak ne magyarazzuk meg a logikatlansagot valami altudomanyos baromsaggal. 

    a legfontosabb dolog az eletben az egeszseg, es ehhez elengedhetetlen a test egeszsegesen tartasa. 

    itt van ez a no, aki le tudott fogyni, mindegy hogy milyen inditatassal, lenyeg hogy egeszsegesebbe tette a szervezetet, egeszsegesen nez ki, es egeszsegesebben is el. ez igazan komoly, es ertekelendo eredmeny, kovetendo pelda. szivbol gratulalok neki, es nem azert mert szebb lett (nekem aztan mit szamit), hanem mert nem bujt el a hulye magyarazatai moge, hanem nekiallt valtoztatni a "genetikan". meg akkor is, ha a kulso miatt csinalta, megvaltotta az egeszseget. ez igazan nagy dolog, es jobban kene reklamozni, hogy masok is kovessek.

     

  24. 2012. szeptember 24. 19:5036.

    Épp minap történt, hogy kérdezték kolleganőmet (asszem pont egy pasi), hogy nem kell-e valami vitamint szednie, mert igen-igen sovány. 

     

    Mondtam, hogy ugyan, pontosan azokkal a paraméterekkel rendelkezik, amit az átlag pasi bejelöl egy társkeresőn. 170 cm, 52 kg, szőke.

     

    Így néz ki a valóságban. 

Címlap

top