Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

8 mese, amit nagyon várunk

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 20. 17:46
Év végéig minden második hétre jut majd egy pompás mesefilm. Drakuláék ezúttal átmennek cukiba, Asterix Britanniában tanítja móresre a rómaiakat, a hobbit pedig megkezdi váratlan utazását.

Nők Lapja Café: Mesék, amelyek még elvarázsolnak idén
  1. 2012. szeptember 20. 19:184.
    Aki a Homokemberre kérdőjellel reagál, az vagy olvasson utána, vagy a krumplifajtákról értekezzen
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-20  17:46
  2. 2012. szeptember 20. 17:503.
    Ezeken kívül - ha jól tudom - két Hófehérke-feldolgozás is készült. (Kettő egyszerre??!!)
    Engem azok is érdekelnének...
    Mesedömping van?
  3. 2012. szeptember 20. 17:462.
    Csak egy apróság a Hobbit szinkronjához:
    Döntsétek el, hogy Thorin neve a kiejtésben "szorin" lesz (ahogy itt hallom) vagy "torin" (mintha korábban így hallottam volna az előzetesben)!
    (Tudom, nem könnyű - akárcsak annak idején "tecsör"/"szecsör" asszony idején...)

Címlap

top